Skocz do zawartości

F11 535xd M-Sport


Dawid S

Rekomendowane odpowiedzi

System nazywa się "ostrzeżenie przed kolizją". Zrobiłem fotkę. To ten pierwszy od lewej(poniżej świateł) drugi przycisk służy do włączania/wyłączania wyświetlacza "Head Up"

 

http://img215.imageshack.us/img215/2839/obrazvg.jpg

 

pzdr.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 351
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki za info. Problem w tym, że takiej opcji nie widzę w konfiguratorze. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to to, że jest to jakby składowa tego fajniejszego tempomatu, który w opisie ma informację o ostrzeganiu przed kolizją. Ale kurcze… 6k zł :/ EDC chyba bardziej warte tej kasy. Ech, te dylematy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakas rzecz z wyposazenia, ktora nie zamowiles, a dzis jednak bys ja wzial ? (zakladajac, ze mialbys jeszcze wiekszy budzet)

 

Dziś zamówiłbym "ostrzeżenie przed zjazdem z pasa ruchu" i może tuner TV, ale to już jako gadżet.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nie mogłem się zdecydować czy brać na zimę felgi 18 cali z oponą 245/45 czy 17" 225/55.

Wiem co będzie jak spadnie śnieg. :roll: Pojawią się mega dziury i inne kwiatki.... więc jednak padło na 17" Starspoke 327 z oponą 225/55 Dunlop Winter 3D. Wiem że to była dobra decyzja :D

 

Właśnie przed chwilą przyjechały :)

 

http://img232.imageshack.us/img232/2248/obrazpd.jpg

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bardzo mądra decyzja poza tym weższa opona lepiej sie trzyma na sniegu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do m-pakietu 18'' to minimum, tymbardziej że masz xDrive więc o zakopanie nie masz się co martwić.

17'' do normalnych zderzaków są małe, a do nadmuchanych m-pakietowych wygądają słabo... ale to tylko moje zdanie. Tymbardziej że teraz już je masz :D

Za to napewno będą się dobrze trzymały :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zimą liczy się komfort, stąd ta decyzja. Dobrze wiedziałem że na 17-kach będzie wyglądał jak "glut" ,ale w okresie zimowym ma być po prostu wygodnie i nie będę musiał się martwić o dziury, krawężniki itp :mrgreen:
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wlaczylo Ci sie juz moze automatyczne awaryjne hamowanie, czy narazie miales tylko same ostrzezenia przed kolizja ?

 

Na razie miałem tylko ostrzeżenia świetlne i dzwiękowe i niech tak lepiej pozostanie :mrgreen:

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miąłem zakusy co do 17", ale gdy zobaczyłem na żywca 5kę z kufrem na tych malutkich bucikach, odpuściłem od razu. Nie przekona mnie nawet lepsza trakcja i większy komfort (ten i tak jest ok przy 18ach letnich). To nie jest JEEP żeby kaleczyć limuzynę wielkim balonem na małej obręczy. 18" to zupełne min w tej wnęce...ja wybrałem wzór 330, lato mam 328 :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie wyobrazam sobie 18 na zime ale moze jestem staroświecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak "ładuję" się do auta, to zaraz po odpaleniu silnika wyłączam ten system. Denerwujące to trochę, fakt, ale w drugim aucie dla odmiany wyłączam kontrolę trakcji przy każdym odpaleniu silnika, więc mam już wyrobiony nawyk.
"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że wrzucam tutaj ten temat, ale już dyskutowaliśmy o kołach zimowych... to że 18" jest bezdyskusyjne ale mogę wybrać dwa wzory: 237 i 330. a problem polega na tym że nie wiem na które się zdecydować:) może wasze opinie przechylą szalę na którąś stronę:) z góry dzięki.... Edytowane przez poważny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że wrzucam tutaj ten temat, ale już dyskutowaliśmy na temat kół zimowych... to że 18" jest bezdyskusyjne ale mogę wybrać dwa wzory: 237 i 330. a problem polega na tym że nie wiem na które się zdecydować:) może wasze opinie przechylą szalę na którąś stronę:) z góry dzięki....

 

Ja bym brał 237.

"Demokracja: Mówisz co chcesz, robisz co ci każą" - Geoffrey Berry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.