Skocz do zawartości

m20 b20 / ciezko z benzyna(zalewa?) / gaz hula


Dami133

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

 

wiem wiem tematów miliony.

więc postaram sie krótko.

 

M20 B20 gaz brc ;). ale nie sekwa.

Wcześniej jeździła na PB. teraz przestała, zalewa prawdopodobnie?

 

na gazie hula jak szalona ;) wkręca sie do 6-7 zalezy ile w butli gazu haha :)

 

co zostało zrobione ? filtr powietrza, przepływka, uszczelniony dolot,

 

sprawdzona pompa, auto nie odczuwa różnicy po odpięciu przepływek, obydwoch...

 

Opis: przełączam na PB, na postoju zgasnie jak dodam gazu, przy jeździe jak jade na 3tys obrotow, to auto jedzie jak trzymam dobrze pedał, a jak dodam to prprrrrrprprprprrrr i nie wkreca sie wyzej... czasem się wkręci, rzadko,

 

na postoju na wolnych jak skutecznie sie pobawie gazem to wkrece do odciecia metoda gaz pusc gaz pusc gaz pusc i coraz wyzej :).

 

------------

 

wnioskuje ze albo komputer albo wtryski, napewno mam problemy z termostatem bo ciezko bardzo o 90 stopni... musze dobrze sie pobawic ze tak powiem :) pozatym wisko nowe hehhehe.

ale nie sądze zeby termostat az takie problemy robil, sonda lambda sprawna... klema sciagnieta dla resetu komputera, nie wiem co dalej...

 

tyle ze auto odpala i chodzi równiutko póki sie gazu nie doda... na poprzedniej przeplywce tez zapalał ale jak się odłączało przepływke to dzialala tak jak ta aktualna, czyli prprprpr i meczarnia z wkrecaniem.

 

jakies sugestie ? aaaa, Kable Zmienione z Sentecha nie ja kupowalem ;) na beru, kopułka prawie nowa ale takimi rzeczami sie nie przejmuje bo gaz dziala.

 

Wątpie także żeby problem leżał przy swiecach jako że Gaz pali na tyk, benzyna też, i równo chodzą.

 

 

 

Troche mało spójnie to napisalem. Ale licze na jakąkolwiek pomoc, bo moze ktos zdiagnozuje inny problem...

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. i z Góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pewnie za formę pisania to mod zamknie temat.

Wtryski, regulator ciśnienia paliwa, filtr paliwa lub układ paliwowy łapie lewe powietrze, co raczej jest prawie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.