Skocz do zawartości

za###ali (uradli) mi halogeny


Marcin978

Rekomendowane odpowiedzi

tylko czy wkurzony zlodziej mi nie rozwali zderzaka i nie pobije specjalnie tych halogenow

 

a na lusterka macie jakis sposob?

 

Ja mialem swego czasu sposob na lusterka i nie tylko - parkowalem auto pod blokiem, tuz pod moim oknem, pod latarnia. Szkoda tylko, ze pewnego ranka wkladow juz nie mialem :( Zreszta w poprzednim aucie skradli mi najnowszy model odtwarzacza cd/mp3 pioneer(wtedy takiego jeszcze w polsce nie mozna bylo kupic). Oczywiscie panel mialem w domu. Przy okazji rozwalili mi tapicerke w srodku, ukradli jeden plastik ze srodkowej konsoli, rozwalili mi drzwi(zamek i blacha). Auto oczywiscie stalo w centrum Warszawy w dobrze oswietlonym miejscu, "wsrod ludzi".

Skomentowalbym to odpowiednio ale obawiam sie, ze dostalbym powazne ostrzezenie od adminow :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu brak słów,mojemu kumplowi zamiast wyciągac halogeny,zdjęli cały zderzak(e34m5).W tej historii podejrzewam ze chodziło o zderzak,jak to sie mowi,upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu.Auto oczywiscie stalo w dobrze oswietlonym miejscu w centrum miasta.O dziwo zostawili tablice rejestracyjną,jaka kultura,zeby ich szlag trafił.Nie w spomne ile razy ja traciłem wkłady lusterek.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to nie ma zamienników - tylko oryginalne z Helli.

Tu możesz kupić nowe w rozsądniejszej cenie niż w ASO :

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77276408

Jeżeli Cię ineteresuje, to mam "luzem" prawy taki halogen w całkiem ładnym stanie, więc możesz sobie dokupić jeszcze tylko jeden ;)

W serwisie 1szt. 523zł. :8)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Sebast ze dopiero teraz to piszesz :( We wrzesniu bylem zmuszony kupic wlasnie prawy halogen za 500zl :( Ale dobrze wiedziec ze masz :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno potrzebowałeś 1 felgę i się nie doinformowaliśmy, a teraz halogen :) Musisz dawać ogłoszenia w dziale części, ja tam często zaglądam, a czasami tylko coś ogłaszam. Albo "wal" wprost do mnie, choć w zasadzie nie handluje częściami, ale czasami coś mi się "nawinie" :) (no chyba, że części związane z nawigacją i audio ...)

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kupilem

 

450zl noweczki helli, od firmy z allegro co handluje oswietleniem

 

ludzie nie kupujcie uzywek to nie beda tak krasc

 

wole dac 150zl wiecej i nie przykladac reki do tego zlodziejskiego procederu

 

 

ktos tutaj chcial mi je sprzedac za 400, ale po prosbie o fotki kontakt sie urwal, dobrze ze znalazlem nowki w tej cenie

 

 

a adminowi dziekuje szczegolnie, za to ze jest bardziej papieski od papieza

i za mily prezencik w postaci ostrzenia za znaki: za###ali

 

wiekszosc sie pewnie zgodzi ze to bylo niesprawiedliwe i bez zasadne

 

nawet za skojarzenia z realnym slowem mozna dostac ostrzezenie, czy to nie smieszne? ze kierowcy bmw na sile staraja sie byc bardziej papiescy od samego papieza? nie zmienicie w cale tym swojego wizerunku ze na forum jest az tak restrykcyjnie

 

zobaczcie sobie na forum 4x4 o terenowkach i jeepach i poczytajcie o czym i jak tam pisza

 

a jakos nikt nie mowi ze kierowcy terenowek to dresy, |-|@my i gbury

 

 

w kazdym razie dziekuje wszystkim za pomoc, adminowi tez za te elementy edukacji kulturalnej i wesolych swiat :)

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.