Skocz do zawartości

chce kupic bmw 5 czy 3?


gniotek

Rekomendowane odpowiedzi

smiejesz sie? ze mnie? :nienie:

no w sumie prawda te z 2008 co ogladalismy to byly tzw zechy przewaznie cos skrzypialo w silniku

pokornie wracam do 2007 a nawet 2006

chcialabym w tym tyygodniu kupic

mamy wszyscy dosc a nasze pozycie malzenskie zaniklo hehehhehe

zamiast......

ogladamy auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiejesz sie? ze mnie? :nienie:

no w sumie prawda te z 2008 co ogladalismy to byly tzw zechy przewaznie cos skrzypialo w silniku

pokornie wracam do 2007 a nawet 2006

chcialabym w tym tyygodniu kupic

mamy wszyscy dosc a nasze pozycie malzenskie zaniklo hehehhehe

zamiast......

ogladamy auta

 

w takim razie szukajcie 318d 122KM lub 320d 163KM z roczników 2005-2007. oba te silniki są równie dobre (bo to te same), a rozszerzając poszukiwania na te dwa modele będzie więcej propozycji do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepny dzien szukania :)

dalismy sobie juz spokoj szukaniem

wczoraj bylo okazja tzn miala 116 przejechane tylko tej panoramy i skory brakowalo za 12

noi nie zdazylam poszla jak swieza bulka

dzisiaj puki co znowu jedziemy

w sumie okazja to chyba nie jest 13 tysiaczkow

z 2006... 320 163ps (to ten silnik ok?) 151 przejechanie ale ostatnia inspekcja jak 131 noi swiezy przeglad

fuul wypas ma wszystko co chcemy dzwonilam juz drugi raz zeby sobie go zarezerwowac...

wczoraj tez pierwsza bylam i co i lipa..

powoli to juz jakis blog bym umiala prowadzic w poszukiwaniu wymarzonego uzywanego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz prawie znowu kupilismy

prawie bo w ostatnim momecie zauwazylam peknieta szybe przedniagdzi w opisie auto w idealnym stanie....

na miejscu okazalo si ebez tempomatu

ale za to miala panorame i czarne wnetrze

mam juz serdecznie dosc

a wy dlugo szukaliscie swojego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę że nie znajdziesz 3-ki w takiej konfiguracji, trafić taką konfigurację jeszcze z małym przebiegiem to jak trafić 6 w lottka. Pomyśl jak ktoś kupując nówkę w takiej konfiguracji musiał zapłacić grubo ponad 200tys a teraz po 2-3 latach jak ma sprzedać to na pewno nie za takie pieniądze jakie ty masz na o przeznaczone. Szybciej 5-kę się znajdzie lepiej wyposażoną - bo w standardzie miały sporo więcej.

 

ja żony BMW 318d 2009/2010 -szukałem 3-4 miechy :mrgreen:

a ///M - ponad rok :mad2: :mad2: - było warto :D

------- /// M ---------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To po co oglądacie auta od kanciarzy albo Turków? Zresztą Tureccy handlarze też bywają uczciwi, więc nie przesadzajmy. Ja tu z Polski nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem auta, które jest ok i nigdy nie miałem wtopy, a Wy tam na miejscu macie problem. Można to wytłumaczyć tylko w jeden sposób, chcecie kupić taniej niż teoretycznie jest warte auto którego szukacie, inaczej tego nie jestem w stanie zrozumieć. Niemcy to nie Polska gdzie w ogłoszeniach może góra 10% aut nie przeszło korekty licznika albo nie jest złożone z dwóch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pisze ze te przewaznie tylko na export

a te to prawie wczoraj kupilismy tylko ta szyba noi mial jescze zwykle opony to co mam w bagazniku wozic opone i lewarek? hehe

szukamy do 13 tysiaczkow

w sumie i tak od jakiegos turasa kupimy bo tylko onie przewaznie je maja...

tylko moze za bardzo wybrzydzamy?

moze za bardzo wsluchujemy sie w silnik?

a my mielismy wtope z autem jeszcze w pl

poechalismy nie dosc ze wieczorem 150 km

to jeszcze kupilismy wtedy zloma za kupe kasy omege b i tez cena nie byla okazja nawet byla troche zawyzona ale miala wszystko co chcielismy potem okazalo sie ze kilometry obnizone i ze byl bity.....

niestety za glupia bylam zeby sprawe w sadzie zrobic :( bo pytalismy czy bite...

i po takim czyms zwracamy uwage na kazdy detal nie dziw sie

a taniej nie chce kupic chce kupic sprawne auto :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie rozumiem teorii o tym, że tylko Tureccy handlarze mają takie auta. Co dziennie tysiące samochodów jest sprzedawanych w całej Europie przez firmy leasingowe i co, tylko Turcy je kupują??? Turcy się zajmują bardziej autami, które nie przeszły przeglądu i Niemiec nie ma co z już z nimi zrobić, albo rozbitymi itd. E90 to najpopularniejsze BMW, jest to masa, do wyboru do koloru. Ciągle nie wiem w czym jest problem.

 

jceel.. Co do opon to zależy na jakie drogi. ;) W Polsce na pewno runflaty są do bani, ale oni będą jeździli tym w DE więc nie odczują tak sztywności tych opon. ;)

 

Na koło zapasowe jest miejsce specjalne. :))) Osłabiasz mnie koleżanko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja się troszkę rozpędziłem. Niestety to chyba zależy od wersji jaką się wybierze. Pewnie większość jest na runflatach i nie ma miejsca na dojazdówkę tylko jest najwyżej patent do wypchania koła specjalną substancją a co za tym idzie nie ma wnęki na koło zapasowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 nie jest wiele cięższe od E90 więc palą podobnie. Oczywiście 525d spali trochę więcej ale niewiele. Pamiętaj, że auto pali głównie zależnie od wagi a nie pojemności. Oczywiście dochodzą takie czynniki jak szerokość opon, typ skrzyni biegów itd itp. W warunkach niemieckich różnica spalania między 318d a 525d będzie znikoma.

Zresztą przecież silnik w 318d to to samo co w 320d tylko inny program, więc chcesz kupić 318d a nie chcesz 520d ze względu na jakąś tam wadę? To trochę nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ciesze kupilismy nareszcie :mrgreen:

kupilismy jupiii

bmw 525 kombi ;) i nawet panorama dach ma

fotki niedlugo dolacze jutro dopiero jedziemy ja odebrac

i co najwazniejsze z pierwszej reki od niemiaszka

tylko lipa troche bez navigacjii ale w super stanie nic w silniku nie stzuka nie puka

a navigacje ogladalismy juz na allegro idzie kupic

jupiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.