Skocz do zawartości

Ops - sss progman konfiguracja...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam zakupilem ops BMW podlaczam go przez rj45 dis dziala ale sss progman mam problem z polaczeniem widzi ops ale nie łaczy się z autem przy próbie połączenia włacza się radio :/ prosze o jakas instrukcje konfiguracji sss i ops liczę na pomoc z waszej strony

Edytowane przez prezes1303

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A po polsku możesz to napisać ?? Przy ops nie robisz nic na VM tylko nativ. Profil uzupełnij a nie jakieś bzdury tam wpisujesz. Regulaminu nie czytałeś ???
Krzysztof
Opublikowano
  • Autor
jutro opisze wszystko i wkleje print screeny z moim problemem :/
Opublikowano
  • Autor

A wiec tak posiadam głowice OPS i mam problem z połączeniem się z programem sss a za to dis mi wykrywa autko i łączy się z sterownikami z sss mam taki problem iż kiedy jest próba połączenia to radio same się włącza........ zastanawia mnie dlaczego u mnie nie ma Extemal interface znaku krzyżyka a u innych jak diagnozują sisem jest:// poniżej wklejam foto.... co i jak z góry dziękuje za odp.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c3c92215ebd4134.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c3c92215ebd4134.html

 

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b86692ca950c3d8e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b86692ca950c3d8e.html

 

 

po tej próbie połączenia włącza się radio ......

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9696cbf70ac607d.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9696cbf70ac607d.html

 

 

 

 

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f87fce2fba175ee7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f87fce2fba175ee7.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

poradziłeś sobie z SSS - ostatnio sam walczyłem :)

 

SSS masz nativ czy na VMware>?

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

Opublikowano
do E39 czy do E46 jesli ma być pod glowice to nie może być OPS tylko GT1(EDIC)

Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia w moduły BMW, konwersją BMW z importu USA. Obsługujemy samochody serii Exx/Fxx/Gxx


Naprawa Nawigacji CCC/CIC/NBT


Nasza firma posiada w BMW AG status AfterSales Online System Partner - www.serwisujemyBMW.pl

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
dokladnie Panowie ta glowica sie nie laczy z e46 i to mnie dziwi bo myslalem ze bedzie smigac sss ale dziala tylko dis jeszcze jedno pytanie bo mam pare jeszcze mykow mam interfejs taki za 400zl z allego can i inpa mi na nim dziala i chcialbym sss skonfigurowac na ten kabelek / i nie wiem jaka inpe sciagnac zeby dzialala na glowicy ops:///
Opublikowano
  • Członkowie klubu
dokladnie Panowie ta glowica sie nie laczy z e46 i to mnie dziwi bo myslalem ze bedzie smigac sss ale dziala tylko dis jeszcze jedno pytanie bo mam pare jeszcze mykow mam interfejs taki za 400zl z allego can i inpa mi na nim dziala i chcialbym sss skonfigurowac na ten kabelek / i nie wiem jaka inpe sciagnac zeby dzialala na glowicy ops:///

 

To sobie już całkiem odpuść i pójdź w kierunku NCS i Winkfp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.