Skocz do zawartości

Świece do M50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Cos szukajka forumowa od rana szwankuje wiec zaloze temat.

 

Jakie świece poleciacie do silnika M50?

Z tego co sam znalazlem ida tam BKR6EK. W takim razie czy mogą byc np. takie NGK?

http://allegro.pl/swiece-ngk-bkr6ek-bmw-e36-e34-e39-320-520-kpl-6-sz-i1733501836.html

 

Moze BOSCH lepsze? Bo w sumie wszędzie przewijają sie tylko te 2 marki. No i Beru.

Opublikowano

bierz te z aukcji , też takie kupiłem

a czemu zmieniasz coś sie dzieje

http://img11.imageshack.us/img11/6204/e340211.jpg
Opublikowano
Z tego co wiem to chyba wlasnie NGK i Bosch szly na pierwszy montaz. Ja wymieniajac na zime bede wlasnie takie zakladal.
Opublikowano
  • Autor
bierz te z aukcji , też takie kupiłem

a czemu zmieniasz coś sie dzieje

Stare juz maja naganiane ponad 40tys. Jak go kupilem palil na tzw. dotyk, ale jak zrobilem jeszcze kilka tys. to juz czasem musze dluzej go przytrzymac na rozruszniku. Domyslam sie ze to swiece. Zreszta na zime przydadza sie nowe, tym bardziej do LPG.

Tu znalazlem 10zl taniej :)

http://allegro.pl/swieca-swiece-ngk-v-line-20-bkr6ek-opel-bmw-fiat-i1766765330.html

Opublikowano

Podłączę się pod temat, bo sam mam dylemat czy wybrać ngk czy bosch. Za 4 tyś km też będę wymieniał świece. Biorę pod uwagę dwa rodzaje tj. ngk - te o których napisał rafal735r oraz bosch link:

http://allegro.pl/swiece-bosch-7-ytrium-bmw-3-e36-e46-5-e34-e39-z3-i1733842778.html.

Proszę o opinie, które będą lepsze.

Pozdrawiam

Opublikowano

Rafał735r ja mam w becie założony gaz, więc mam zamiar wymieniać świece co min.20tyś km, jestem nawet w stanie wymieniać je co każdą wymianę oleju, więc wystarczą te tańsze. Myślę, że lepiej trzy razy wymienić te tańsze niż raz te droższe. Przynajmniej beta będzie miała nówki i będzie zadowolona :lol:

Pozdrawiam

Opublikowano
Rafał735r ja mam w becie założony gaz, więc mam zamiar wymieniać świece co min.20tyś km, jestem nawet w stanie wymieniać je co każdą wymianę oleju, więc wystarczą te tańsze. Myślę, że lepiej trzy razy wymienić te tańsze niż raz te droższe. Przynajmniej beta będzie miała nówki i będzie zadowolona :lol:

Pozdrawiam

 

Dokladnie, jestem tego samego zdania. Wymieniac regularnie normalne swiece przeznaczone do danego silnika i nie kombinowac. Przeciez to nie majatek i kazdy moze sobie sam wymienic.

Opublikowano
Rafał735r ja mam w becie założony gaz, więc mam zamiar wymieniać świece co min.20tyś km, jestem nawet w stanie wymieniać je co każdą wymianę oleju, więc wystarczą te tańsze. Myślę, że lepiej trzy razy wymienić te tańsze niż raz te droższe. Przynajmniej beta będzie miała nówki i będzie zadowolona :lol:

Pozdrawiam

 

Dokladnie, jestem tego samego zdania. Wymieniac regularnie normalne swiece przeznaczone do danego silnika i nie kombinowac. Przeciez to nie majatek i kazdy moze sobie sam wymienic.

 

A ja czwarty rok śmigam na irydowych denso,i zapomniałem już jak się wymienia świece :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.