Skocz do zawartości

Dokladany M-pakiet


WuPe

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat jest pakiet aero a nie M ale M tez maja za 825euro.W kazdym razie uwazacie ze to mozliwe ze nie moge zalozyc M Pakietu?nie chcialbym wtopic paru tysiecy...dzwonilem do smorawinskiego i takze otrzymalem odp ze do mojego auta bmw nie przewiduje m pakietu:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja zamawiałem u Smorawińskiego i bez problemu gość znalazł zestaw pasujący do mojego auta po nr VIN - jedno jest pewne: instrukcja montażu m pakietu dostarczana przez BMW to jakiś żart!!!! Debilne rysuneczki i żadnej logiki. Ja zrobiłem po swojemu i nie zakupiłem kilku rzeczy, które BMW każe wymienić, a podczas montażu okazuje się, że np większość starych elementów pasuje idealnie.

Jeśli masz webasto to musisz mieć je zamontowane gdzieś w pobliżu nadkola - wg mnie nadkola nie wymagają zmiany do m pakietu (pasują idealnie - a bmw dokłada do zestawu samą przednią część nadkola, każe ucinać stare i przykręcać do niego nakładkę - idiotyzm!!)

Na Twoim miejscu wybadałbym w czym tkwi problem, ale nie sądzę, aby się nie dało go obejść :mrgreen: :cool2:

3mam kciuki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na początku chciałem was wszystkich przywitać bo jestem nowy na forum :) Więc w razie jakiejś mojej wpadki proszę o wyrozumiałość .

A moje pytanie kieruje do tych którzy już przerobili swoje e92... Jakie są w takim razie części konieczne do przeróbki bez których się nie obejdzie ? oczywiście pomijam zderzak przedni, tylni, progi i halogeny. Oraz ciekawi mnie co sądzicie o tego typu zestawach na allegro , czasem można wyrwać komplet(przód tył i progi) za 2000-2500zł . Jak myślicie opłaca się ?

Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Doposażałem E92 335I 2006 rok w M-Pakiet

Trzeba było wymienić

Zderzak przód kompletny z halogenami + inne wtyczki halogenów (bez pakietu są na żarówki H8 z Pakietem H11)

Progi boczne

Zderzak tylni + dyfuzor

Wlot na tarcze hamulcowe P+L

Kanał powietrza na chłodnice oleju (tylko 335)

Nadkola przednie P+L tylko część przednia.

Osłona silnika dolna (bez m-pakietu jest krótsza - inny zderzak)

Przedni pas - dokładnie kanał powietrza (nie trzeba zmieniać ale wtedy jest przerwa widoczna po otwarciu maski)

 

Obecnie przerabiam E92 335xi 2008 na M-Pakiet lift 2010 i elementy są dokładnie te same (oczywiscie zderzaki poliftowe, progi się nie zmienily)

Zmieniałem tez maskę + lampy ale tylko dlatego że chciałem mieć lift - gdyby auto było 2010 nie trzeba byłoby zmieniać maski i lamp.

 

Zderzaki + progi kompletne używane kupiłem za 2800 brutto na allegro

Crejzus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Pytanie.Czy jesli pojade do Niemiec malym busem i zakupie nowe oryginalne zderzaki ze sklepu,czy musze gdzies placic vat,clo?jesli ewentualnie przy granicy zatrzymaja mnie Niemcy bedzie z tym jakis problem?Mysle ze nie ale wole sie upewnic :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.Czy jesli pojade do Niemiec malym busem i zakupie nowe oryginalne zderzaki ze sklepu,czy musze gdzies placic vat,clo?jesli ewentualnie przy granicy zatrzymaja mnie Niemcy bedzie z tym jakis problem?Mysle ze nie ale wole sie upewnic :?

 

VATu nie zapłacisz na pewno i ile masz niemiecką fakturę na której już jest naliczony VAT - niemiecki MwSt więc to odpada. Czasem można kupić na fakturę exportową bez podatku ale wtedy to Ty musisz rozliczyć się z VATu w swoim kraju. To raczej jest nieopłacalne - mamy w kraju wyższy VAT niż Niemcy :cry:

Tak było w moim przypadku kilka lat temu.

 

Teraz to nie wiem ale poczytaj to http://e-prawnik.pl/biznes/prawo-podatkowe/podatek-vat-i-akcyza/artykuly/obrot-wewnatrzwspolnotowy-w-vat-podstawowe-pojecia.html

Powinieneś mieć jasność. Osobiście bym olał sprawę i jechał na wydrę, kupić zapakować i gnać do domu ale nie za szybko :norty:

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do tematu, tak się składa że ja też w E92 335i założyłem m-pakiet i mam problem z montażem podnóżka ///M pod nogę, wyjąłem stary i tan po zamontowaniu jest luźny, jak go przymocować? ew czym/jakim klejem przykleić wykładzinę do plastiku?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dołączam się do tematu, tak się składa że ja też w E92 335i założyłem m-pakiet i mam problem z montażem podnóżka ///M pod nogę, wyjąłem stary i tan po zamontowaniu jest luźny, jak go przymocować? ew czym/jakim klejem przykleić wykładzinę do plastiku?

 

 

Pozdrawiam

 

Ja mocowałem na taśmę do dywanów :D + taśma czarna izolacyjna na te bolce, żeby ciasno wchodziły w dziurki ;) - wiem, że druciarstwo ale co zrobić :mrgreen:, ewentualnie jakimś klejem przykleić też dobry pomysł :mrgreen:

 

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Mam pytanie,czy część oznaczona numerem 4 będzie w zestawie ze zderzakiem,czy dyfuzorem?

http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_6269-m-obudowa-zderzaka-tylnego/i51082/kL/sN/r2008/m09

 

Powinna być ze zderzakiem, bo ta wąska listwa jest montowana do zderzaka i jest taka sama bez względu na to czy dyfuzor jest zwykły czy performance czy tez pod 335i/d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co sądzicie o tej kierownicy ?

Warto ją brać za te pieniądze ?

 

http://allegro.pl/kierownica-bmw-m3-e90-e91-e92-e93-e87-e81-m-pakiet-i2494096492.html

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.