Skocz do zawartości

2.0d spadająca plecionka od dolotu


clip

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wymieniałem filtr powietrza to ta rurka była jakby trochę za krótka ale się jakoś trzymała.

Dzisiaj zauważyłem że spadła wogóle z obudowy filtra powietrza i nie da się trwale założyć. Przez to łapie gorące powietrze spod maski i zaczął dymić przy mocniejszym przyspieszaniu.

 

Ktoś tak miał?

 

chodzi o element nr 16 z tego rysunku http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=13_1144&hg=13&fg=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ten problem miałem.

 

nawet mi w ASO FUS założyli nowy, nastepnego dnia był zsunięty. jakby był za krótki.

ostatnio byłem w Inchcape ASO i dali mi kolejny - ten był znacznie dłuższy !!! nie ma bata żeby spadł, nawet trudno było mi go tam wcisnąć.

 

więc, albo FUS dał mi zły, albo przez ostatni rok zaczęli robić dłuższe :)

jutro poszukam faktury, to dokładny nr części podam.

 

p.s.

na części 17, masz logo BMW kolorowe czy czarno-białe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też się z jednej strony zsuwała i 'wisiała' na gumie, ale szpara już na 2-3cm była (i pewno ciepłe powietrze spod maski było brane).

 

przed sobą mam starą plecionkę (wymieniona tydzień temu)

jest na niej 7795284 02 GERMANY >PP-SBS<

 

Nowa plecionka jest dłuższa o około 2cm i raczej nie ma opcji żeby teraz się zsunęła (nawet wcisnąć ją tam ciężko było).

na fakturze za nową mam kod 13717795284

 

czy zatem to ta sama część, ale teraz sprzedają ją dłuższą/poprawioną? (dodam że tą starą miałem z FUSa, ale teraz nie chce mi się szukać faktury sprzed 1-2 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

przepraszam, że trochę odkopuje ten temat ale mam jedno małe pytanie.

 

Mam taki sam problem jak wyżej opisany, plecionka jest już zamówiona w ASO. Czy teraz jeżdżąc z tą uszkodzoną (spadającą) ma to wpływ na silnik ? Wiem, że teraz trochę zamula przez to, że ciągnie ciepłe powietrze ale czy to może prowadzić do innych poważniejszych konsekwencji, które później mogą się okazać kosztowne w naprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.