Skocz do zawartości

jaki gaz do bmw e39 528i


hoffi

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

chcę założyć gaz do e39 528i z 1996 lecz niewiem jaki.

słyszałem różne opinie że na sekwencji nie chodzi tylko na zwykłym i odwrotnie. więc proszę o poradę

 

Mój brat ma taki sam samochód jak ty i jakoś Prins u niego działa. Zresztą ja mam w e36 ten sam silnik i też mam Prinsa. Tak więc pojęcia nie mam skąd opinia, że nie będzie chodzić na sekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

kolega w E39 ma sekwencje ElpiGaz i sobie chwali nie czuje wogole ze ma gaz, no z ta roznica ze jest taniej;)

to rzedowa szostka pojdzie teoretycznie na kazdej instalce oczywiscie dobrze zrobionej, wiec decyzja jaka instalacja zalezy od tego jak dlugo zamierzasz trzymac auto i ile km robisz w miesiącu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a jak jest ze zwykłą instalką?

jest fjna bunia do kupienia z gazem montowanym w niemcowni,ale niestetyn nie sekwencja.jeżdził ktos czyms takim???

 

http://autolaguna.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1480762

 

Jeżeli gaz był montowany w niemcowni, to może to jest CNG?

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prins-a odradzam, jest to bardzo dobra instalacja ale gaz p[olski nie jest najlepszej jakości i zalepia ich reduktory. Ja miałem 528i o zwiekszonej mocy do 230KM założyłem instalacje OMEGAZ LandiRenzo. Jezdziłem rok czasu i nie było żadnych problemów. Kumpel teraz śmiga tym autem i dalej chwali sobie. Generalnie Każda sekwencja jak jest dobrze załozona to powinna chodzić dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prins jest jedną z najlepszych instalacji dostępnych na rynku. Gaz trzeba tankować na markowych stacjach a nie i "Pana Kazia" za płotem. Ale fakt jest taki, że jest bardzo droga w porównaniu do innych.

 

A jeśli ktoś mówi że 528 nie będzie chodziła na sekwencji to mnie śmiech ogarnia. Kolega miał 528 z KME i spisywała się rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.