Skocz do zawartości

gaz do bmw e92


paputek

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy na forum mają problemy z rozumieniem tekstu, ewentualnie jakieś awarie pamięci krótkotrwałej.

 

prosze tylko nie pisac ze gaz do bmw to profanacja itp bo nie o to chodzi w tym poscie

 

No co wy! maturę z polskiego Wam unieważnili?

 

Już nawet nie chodzi o kwestię Gaz+Bmw - profanacja - tak/nie - głosuj, wyślij sms, tylko o nabijanie postów które nic nie wnoszą do tematu.

Załóżcie sobie taki temat i będziecie się masturbować. Bmw ma sprawiać radość z jazdy. I nie ważne według mnie czy będzie to diesel, benzyna z prawidłowo założoną instalacją gazową, niedługo może auto elektryczne, auto na brykiet czy węgiel czy sadzomiotacz pędzony gnojówką:), (Kolego Natek - wykorzystałem Twój podpis tylko po to by wzmocnić swój przekaz).

Parę lat temu wałkowany był temat BMW w dieslu - obciach. Traktorem jeździć na ropie a nie do TAKIEGO auta lać. Jak BMW to tylko benzyna i koniecznie ze 3,5 litra pojemności bo inne to pomyłka. Teraz na tapecie LPG. Stereotypy. Świat się zmienia a dinozaury nie i wyginęły.

 

Nie wiem, nie znalazłem tego nigdzie, ale może są jakieś bonusy za napisanie iluś tam postów dziennie czy tygodniowo na forum. Jeśli są to posty, które pomagają autorowi tematu - chwała i cześć za chęci. Sprawdźcie ile jest takich w tym wątku.

 

Wracając po przydługim wywodzie do tematu postu: Żeby jakikolwiek zbiornik zmieścił się w miejsce wnęki potrzebne jest wycięcie oryginalnego poprzecznego tłumika tylnego i zamontowanie wzdłużnego. Nie wycina się natomiast żadnych elementów blaszanych przedziału bagażowego. Zbiornik toroidalny zewnętrzny o pojemności 56l do e90 wchodzi bez problemu i jest zamocowany czterema śrubami o średnicy 10 lub 12 mm (nie pamiętam już) do elementów tylnej ramy samochodu.

Najlepiej by było gdybyś podjechał i zobaczył w jaki sposób jest to u mnie wykombinowane. Ewentualnie podeślij mi zdjęcie podwozia i wtedy będzie można już z grubsza określić czy uda się tam coś umieścić. Z tego co widzę po fotce wnęki bagażnika w e92 to może być ciężko, ale nie przesądzajmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym zrobil zdjecia albo sam podjechal do gazownikow ale moja e92 wlasnie plynie z usa i jeszcze jej nie mam niestety.

Ktos wczesniej pisal ze ma e92 i to sprawdzi ale sie juz nie odezwal.

Pasuje mi wsadzic butle pod podloge zeby miec miejsce w bagazniku na jakies torby w razie wyjazdu na urlop i wydaje sie to najlepsze rozwiiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro mowa o dieslach to te też zaczynają gazować, po się po prostu opłaca.

:shock: :shock: :shock:

Normalne, że ludzie czegoś niewiedzą to się dziwią. Tragedią jest gdy ktoś nie wie, ale się wymądrza.

http://www.prinsautogas.com/en/products/dieselblend_system/dieselblend_system.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro mowa o dieslach to te też zaczynają gazować, po się po prostu opłaca.

:shock: :shock: :shock:

Normalne, że ludzie czegoś niewiedzą to się dziwią. Tragedią jest gdy ktoś nie wie, ale się wymądrza.

http://www.prinsautogas.com/en/products/dieselblend_system/dieselblend_system.html

Dobrze napisałes, ze mozna czegos nie wiedziec. Ja tego nie wiedziałem i dalej jestem w szoku :shock: :shock: :shock: (jesli ktos z forumowiczow wiedzial niech" pierwszy rzuci kamień" :D ) Mój post był tylko zdziwieniem a nie "wymądrzaniem się" a to nie tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokoj z profanacjami itp, w holandii polowa samochodow jezdzi na gazie i nikt z tym nie ma problemu. 318 e46 wychodzila z fabrycznym gazem.

 

Idac tym tropem mozna powiedziec ze diesel to profanacja i jak kogos nie stac na paliwo to niech sobie kupi mondeo a nie trojke, kombi to profanacja bo bmw nie kupuje sie po to zeby wozic truskawki na bazar. X3 to juz wogole profanacja wszystkiego bo ciezki kloc objedzie go byle vectra opc, a na szybkim zakrecie zlapie dacha

 

Samochod to jest narzedzie do przemieszcxania sie a nie kapliczka do odprawiania modlow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie bym zrobil zdjecia albo sam podjechal do gazownikow ale moja e92 wlasnie plynie z usa i jeszcze jej nie mam niestety.

Ktos wczesniej pisal ze ma e92 i to sprawdzi ale sie juz nie odezwal.

Pasuje mi wsadzic butle pod podloge zeby miec miejsce w bagazniku na jakies torby w razie wyjazdu na urlop i wydaje sie to najlepsze rozwiiazanie

 

 

A właśnie, że napisałem na 1 stronie tego postu: nie wejdzie do usa bo tam jest jeszcze pochłaniacz par paliwa od tlumika do pochłaniacza jest 500mm czyli za mało na zbiornik lpg.

Wg mnie po pontarzu zbiornika za siedzienia jest jeszcze duzo miejsca "na torby"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.