Skocz do zawartości

[E91] Wymiana zwykłych lamp na xenony


jaco698

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
dzieki prmax :cool2:

moj isid (na emu) zglupial calkiem -niewiele moge nim zrobic.

na poczatku nie chcial sie polaczyc a po kilku probach zalapal .....i odczytal tylko 5 modulow

niestety nie mam wszystkiego przy sobie aby to postawic od nowa

 

w inpa nie znalazlem uruchomienia tych spryskiwaczy w zadnym "activate"-byc moze zle szukam

w "status" widze je jako nieaktywne

 

A czy Tool32 możesz połączyć się z JBBF ?

 

Jeśli tak, to nim też możesz sobie prysnąć na lampy :D ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Panowie, mam pytanie z tego tematu. Nie wstawiałem lamp oryginalnych xenon, lecz zamiennik depo. Chcę podłączyć przetwornicę zakupioną na alledrogo z opcją can-bus, ale zauważyłem taką przypadłość. Żarniki się zaświecą, popalą się chwilkę i gasną. Jak wyłączę zapłon, odczekam chwilkę ponownie włączę światła i tak przez cały czas (światłość/ciemność) oprócz tego jednak wywala mi na kompie że przepalone są światła krótkie. Trzeba kodować xenon w module żeby to działało? Czy nie można na zwykłych lampach wstawić przetwornic żeby to działało?. Dzięki za poradę i pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ja wymieniałem na zwykly poliftowy bixenon bez doswietlania zakretow, ale spokojnie mozna zrobić z doświetlaniem, przykładem jest użytkownik wafeltom któremu raz jeszcze dziekuje za pomoc ;)

Wg. mnie różnica jest przeogromna w świeceniu. W nocy po prostu masz widno przed soba ;) Do tego funkcja drl zapobiegająca wypalaniu się żarników w dzień. I wbrew pozorom nie jest to trudne do ogarnięcia. Jest to mod który polecam każdemu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat

wymieniał ktoś w pre lci e90 lampy xenon na bixenon? jaka jest różnica?

 

Z tego co kojarzę to w E90 wychodził tylko Bi Ksenon. Chodzi o to, że jak włączasz długie to otwiera ci się taka przesłona przed soczewką ksenonu i tyle. Doświetlanie zakrętów to już inna sprawa.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat

wymieniał ktoś w pre lci e90 lampy xenon na bixenon? jaka jest różnica?

 

Z tego co kojarzę to w E90 wychodził tylko Bi Ksenon. Chodzi o to, że jak włączasz długie to otwiera ci się taka przesłona przed soczewką ksenonu i tyle. Doświetlanie zakrętów to już inna sprawa.

Wychodził Bixenon skrętny a doświetlanie zakrętów to już po lifcie wychodził.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
podłącze się pod temat

wymieniał ktoś w pre lci e90 lampy xenon na bixenon? jaka jest różnica?

 

Z tego co kojarzę to w E90 wychodził tylko Bi Ksenon. Chodzi o to, że jak włączasz długie to otwiera ci się taka przesłona przed soczewką ksenonu i tyle. Doświetlanie zakrętów to już inna sprawa.

Wychodził Bixenon skrętny a doświetlanie zakrętów to już po lifcie wychodził.

 

A czy da się doświetlanie zakrętów halogenem włączyć w LCI ze zwykłą lampa xenonowa (nie skrętna)?

 

Mam "Carly for BMW" i jest tam napisane, że przeważnie wymagane są światła skrętne, żeby ono działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam jaki jest auktualnie koszt wyminy zwykłych lamp na xenonowe w bmw e90 z 2006r, chodzi mi o kompletny koszt i ewentualnie kto by mogł sie tego podjąć????

U "specjalisty" to 6k -7k za komplet czyli lampy, poziomowanie i spryski. Jeśli chcesz sam to plan minimum (same lampy) to można się w 2k zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ma ktoś może szczegółową instrukcję jak wymienić lampy zwykłe na xenony przed liftem.

Bo do zakodowania osobę mam, a z wymianą to sobię poradzę sam, jak będę miał instrukcję co i jak zrobić.

 

może być bez samo-poziomowania, aż tak na tym mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.