Skocz do zawartości

zamienić compacta na coupe?


jacowawa

Rekomendowane odpowiedzi

witam, korci mnie zeby wymienic compacta na coupe e36

jakie jest wasze zdanie? czy sie oplaca? czy mam szanse?

 

mam compacta czerwonego z 95 roku, silnik 1,6 , zadbany, z dwu miesieczna instalacja gazowa, bez elektryki, bez szybera, ABS ma

 

 

i chcialbym zamienic na coupe, bez gazu, z silnikiem 1,8... moze byc od roku 92,

 

co o tym myslicie? oplaca sie taka zamianka? nie biorąc pod uwage kosztów za paliwo,

eloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz, widzialem pare swiezo sprowadzonych coupe z lat 92-93 za podobne pieniadze, najczesciej IS-ow. Ze dwa nawet byly z klimatyzacja.

Zwroc tylko uwage na to, zeby byl bezwypadkowy i w nienagannym stanie technicznym - a mozna takiego znalezc, pomimo jego wieku.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, korci mnie zeby wymienic compacta na coupe e36

jakie jest wasze zdanie? czy sie oplaca? czy mam szanse?

 

mam compacta czerwonego z 95 roku, silnik 1,6 , zadbany, z dwu miesieczna instalacja gazowa, bez elektryki, bez szybera, ABS ma

 

 

i chcialbym zamienic na coupe, bez gazu, z silnikiem 1,8... moze byc od roku 92,

 

co o tym myslicie? oplaca sie taka zamianka? nie biorąc pod uwage kosztów za paliwo,

 

Zależy ile chcesz dołożyć do tego Coupe i na twoim miejscu kupiłbym 320 zamiast 318. Jak ja bym zmianiał to tylko na 325 lub 328 Coupe. :D

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact jest fantastyczny pod wzgledem prowadzenia - jezdzi sie nim jak gokartem. A juz w wersji 323i - po prostu bajka :D .

Co do wygladu - ani E36, ani E46 w nadwoziu Compact za bardzo mi sie nie podobaja, ale o gustach sie nie dyskutuje ;).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamię z tłumu i powiem NIE ZAMIENIAJ :nienie: . Ciesz się tym co masz.No chyba, że za jakiś powodów Compact Ci już nie odpowiada. Linia coupe jak najbardziej misię podoba ale to nie jest powód żeby zamieniać z compacta na coupe. BMW to BMW :cool2:

http://img155.imageshack.us/img155/5220/bkptouring350x100avatarzt8.gif

_________________

http://images.spritmonitor.de/239085_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ze jezeli masz Compacta w dobrym stanie, bezwypadkowego, to nie spiesz sie z zamiana. Nawet jezeli znajdziesz w miare zadbane Coupe, to na 'dzien dobry' na pewno cos przy nim bedzie do zrobienia, cudow nie ma.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie tez mocno zastanowilbym sie nad sprzedaza.Jezeli masz zadbane autko i nowa nowa instalacje lepiej sie nie spiesz. Rozejrzyj sie ale nie sadze zebys dostal coupete w b.dobrym stanie(szczegolnie rok '92).Mialem compacta i jedynie co sie moge doczepic to silniczek(moj 1.6)ale reszta bez zarzutu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.