Skocz do zawartości

BMW E93 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

wygląd kozak :cool2: naprawdę ładna :cool2: :cool2:

 

dla mnie nalepki (paski) pasują do całości :cool2: i dają życie autu, napisu bym nie chciał ale jeżeli elementy są z pakietu to napis można zaakceptować, jest w dobrym miejscu i sam w sobie jest OK...

 

Klagosz jesteś niezły "lanser" ale masz gust :mrgreen: pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Auto jest oczywiście super, dla mnie z tymi naklejkami trochę wygląda jak rower górski, ale o gustach się nie dyskutuje i Tobie ma się przede wszystkim podobać... Widzę, że emblematy standardowo zmieniłeś na black&white :wink: pozdrawiam i szerokiej drogi, bez przygód życzę :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :cool2: Naklejka "BMW Performance" według mnie lepsza była by w kolorze srebrnym... są takie folie metalizowane. Czerwony nie jest ani promowany przez BMW ani nie pasuje jakoś zbytnio. Co do nerek mam mieszane uczucia, i znaczki BMW bym zrobił niebiesko-czarne ori.

 

Cała reszta i ogół auta jest super !!! Strasznie mi się podoba, gratulacje :) Sam czasami myślę nad tylnymi lampami LCI, tylko że w zimie planuję zmianę auta i to mnie demotywuję :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool Klagosz :)

 

Jak dla mnie paski performance :cool2:

Felgi :cool2:

zderzak tył :cool2:

i generalnie całokształt :cool2:

 

Jeśli miałbym coś zmienić to zrezygnowałbym z czerwonych napisów performance - jeśli miałyby zostać to dałbym je w szarym kolorze tak jak sugerował KoKoS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za opinie i że większości zmian wam sie podoba :D :cool2:

Co do zmian to oprócz zamontowania nowych tarcz i ewentualnie wydechu EISENMANN nie mam zamiary juz nic modyfikować.

Paski zostaną na aucie u mnie do końca w 99%, a napisy BMW Performance wlasnego projektu na 100% :wink:

 

Wrzucam jeszcze parę fotek wczorajszego ślubu na którym woziłem nowożeńców na wrzesień/październik już mam 3 rezerwacje od znajomych i rodziny :mrgreen:

Tylko nie wiem czy nie sprzedam jej wcześniej hehe :twisted: ... bo nie mam co zmieniać już przy niej :wink:

 

http://img14.imageshack.us/img14/1945/mf2u.jpg

http://img849.imageshack.us/img849/6840/mf3.jpg

http://img824.imageshack.us/img824/5008/mf4q.jpg

http://img15.imageshack.us/img15/7424/mf1e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paski są rewelacja, auto nabrało charakteru. I co najważniejsze jest inne niż wszystkie pozostałe E93 a o to chodzi... Ja ile jeżdźę swoją E92 to drugiej takiej nie widziałem. :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian to oprócz zamontowania nowych tarcz i ewentualnie wydechu EISENMANN nie mam zamiary juz nic modyfikować.

tarcze :cool2: :cool2: super będą pasować do całości i podciągną i tak już mega wygląd zewn. do poziomu maks. dobrego gustu ...kolejne auto na plakat :cool2:

wydech nie poprawi prawie nic :? :|

530d :wink:

dobry motur :mrgreen: i jak na diesla ma całkiem miły gang :cool2:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX :8)

..........

Klagosz od Ciebie bym wzioł, bo Ty już zrobiłeś to auto na igiełke więc teraz musisz zająć się następnym :8) , ale masz manual :mrgreen: :wink:

 

Dajesz oferte i pomyślimy :wink:

 

tarcze super będą pasować do całości i podciągną i tak już mega wygląd zewn. do poziomu maks. dobrego gustu ...kolejne auto na plakat

wydech nie poprawi prawie nic

tarcze przednie już mam z klockami ale teraz czekam na tył bo zeszły z magazynów i dopiero jak zejdą z produkcji będą uzupełnione :|

a chce wymienić od razu komplet, z drugiej strony te co mam prawie jeszcze dojeżdże bo mam je na min 15 tys.km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spliterki być jej dał jeszcze :) ściągnął bym tylko te czerwone naklejki performance no nie pasują moim zdaniem ale to moje zdanie , próbowałem to jakoś sobie połączyć z klockami bo są czerwone ale nie to nie to :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód (gratuluję udanego zakupu), a po modach (szczególnie mnie przypadł do gustu dyfuzor i oczywiście lampy LCI) jeszcze piękniejszy :)

 

Współczuję zdarzenia drogowego, ale po raz kolejny sprawdziło się powiedzenie, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, a wystarczy spojrzeć na samochód żeby zobaczyć, że wyszło i to jeszcze jak.

 

Tak z ciekawości, to wzywałeś na miejsce „stłuczki” policję, czy spisaliście tylko orzeczenie o winie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX :D

 

Nie własnie nie wzywałem bo trzebabyło czekać do 2 godzin :!: Ale nastepnym razem, co nie daj Boze to bede czekal nawet i 4 godziny, bo:

we wtorek mija 30 dni od szkody a TUW kombinuje że pismo od sprawcy dotarło dopiero w zeszłym tygodniu a od tego mają kolejne 14 dni :evil: :!:

i kasy dalej nie ma :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym potem są problemy, ponieważ z doświadczenia wiem, że sprawca może się nawet wycofać z tego, co wcześniej podpisał i zostaje wtedy jedynie powództwo cywilne. Z jednej strony chciałoby się ufać innym, ale niestety wiele ludzi to zaufanie swoim postępowaniem w człowieku „zabija”.

 

Odnośnie jeszcze samego samochodu i modelu E92/93 powiem Wam, że projektanci zrobili kawał dobrej roboty projektując te modele, ale mam dwa zastrzeżenia:

 

1. Nie mogę zrozumieć dlaczego w samochodzie klasy premium w 2008 roku nie było jeszcze lamp w technologii LED - znanej i powszechnej już od wielu lat. Jeśli dobrze pamiętam audi A5 miało już w tym czasie LED’owe tylne lampy.

Już od kilku miesięcy noszę się z zamiarem zmiany na lampy LCI, ale jednak koszt około 5 tyś z modułem i programowaniem jest wydatkiem całkiem sporym, szczególnie kiedy obecne lampy wyglądają jak nowe.

2. Wiem, iż to może błahostka, ale ilekroć patrzę na tył samochodu, mimo posiadania M-pakietowego dyfuzora, to niezwykle denerwuje mnie fakt zaburzenia harmonii, jako spójnej całości. Aż się prosi druga końcówka wydechu po prawej stronie (tak jak w 335i/d) żeby zachować elegancką symetrię, przez co bryła samochodu nabrałaby jeszcze bardziej sportowego charakteru, komponując się idealnie z resztą nadwozia.

 

Wiem, że ktoś może powiedzieć, iż są tą jakby znaki rozpoznawcze poszczególnych wersji silnikowych, aż po podwójną dwururkę M3-ki. Zostaje jednak we mnie niesmak, szczególnie kiedy widzę różnego rodzaju inne marki samochodów, znacznie niższego segmentu, jak np. Kia, które mają symetrycznie rozmieszone układy wydechowe, bo o tej samej klasie samochodów, jak np. Infiniti, czy Lexus, to już nawet nie mówię.

 

Może się i czepiam, ale byłaby to dla mnie przysłowiowa wisieńka na tym pysznym torcie, której brak aż tak bardzo nie psuje smaku, ale jednak pozostawia niedosyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampami BMW od dawna robi szopki, zostawia sobie rzeczy do zmiany na lifting. Ja miałem E46 Coupe z 2004 roku które już miało tylne lampy całe w technologii LED.

 

Jest wiele rzeczy które mogliby zrobić lepiej, najlepiej żeby każda Coupe odrazu wyglądała jak M3 - "ideał" według mnie. Ale na tym właśnie polega cały myk, kasują nas za każdy detal :wink: BMW jest pojazdem prestiżowym, a patrząc na nie możemy mniej więcej podliczyć jak bardzo jego właściciel chciał/chcę być prestiżowy i ile wydał. Bo wiadomo że 3X0 kosztuje inaczej, 335 inaczej i M3 też inaczej :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić : Śliczna jest i tyle. Patrząc na te kółka niestety muszę stwierdzić że w moim mieście nie nacieszyłbym się długo jazdą na prostych felgach. Bo u mnie (mimo iż piękne miasto) nie ma dróg tylko jakieś nitki podziurawione jak ser i połatane przez (chyba mających fantazje) drogowców. :? Tak czy inaczej ...furka zacna aż chce się wchodzić w temat :) :) codziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralphtb - zgadzam się z tobą w 100% co napisałeś :cool2:

 

Co do szkody to przyznanie się do winy jego wpłyneło ale ponoć w innym oddziałe, nie wiem ale robią wszystko na zwłoke.

Tłumacze im że co mnie obchodzi to i tamto a oni swoje argumenty :mad2:

 

KoKoS - ze światłami to praktycznie każdy nowy model ma ich lifting, podciągają sprzedaż :twisted:

 

Anex83 - dzięki, miło że się podoba, i sorry za strate czasu wolnego przez wchodzenie do galerii :lol: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralphtb - zgadzam się z tobą w 100% co napisałeś :cool2:

Cieszę się, że jesteśmy w tym zgodni :)

 

Z lampami BMW od dawna robi szopki, zostawia sobie rzeczy do zmiany na lifting. Ja miałem E46 Coupe z 2004 roku które już miało tylne lampy całe w technologii LED.

 

Jest wiele rzeczy które mogliby zrobić lepiej, najlepiej żeby każda Coupe odrazu wyglądała jak M3 - "ideał" według mnie. Ale na tym właśnie polega cały myk, kasują nas za każdy detal :wink: BMW jest pojazdem prestiżowym, a patrząc na nie możemy mniej więcej podliczyć jak bardzo jego właściciel chciał/chcę być prestiżowy i ile wydał. Bo wiadomo że 3X0 kosztuje inaczej, 335 inaczej i M3 też inaczej :mrgreen:

Wydaje mnie się, iż samo BMW jest już na tyle prestiżowe, że zmieniając cokolwiek nie tyle dodajemy mu prestiżu, co konfigurujemy według własnych upodobań i gustu.

Niestety w tym względzie koncern BMW, jeśli chodzi akurat o ten „nieszczęsny układ wydechowy” nam nie pomaga, a wręcz przeciwnie :)

 

Według mnie to jeśli już nie chcą od razu montować droższego wydechu w wersji podstawowej to jednak pakiet sportowy powinien go już obejmować. Przecież M-pakiet, szczególnie aerodynamiczny, montuje się nie dla osiągów, ale przede wszystkim dla wyglądu.

Chodzi tu o to, że jeśli ktoś chce mieć ładnie wyglądający sportowy przód, boki samochodu, wnętrze z perforowaną skórą na kierownicy, lewarku zmiany biegów, drążku hamulca ręcznego, czarną podsufitką, sztywniejsze zawieszenie, itd. to kupuje fabryczny pełny M-pakiet i jest miód :) Niestety kiedy będzie chciał mieć podwójną dwururkę w dyfuzorze, to już żaden pakiet tego nie obejmuje, a przecież nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie E92 M3 dla osiągów i pięknego wyglądu, a np. kolejnego E92 320, 330 do codziennej jazdy.

 

Poza tym osobiście, nawet gdyby mnie było stać na takie rozwiązanie, to wolałbym na co dzień jeździć samochodem, który z każdej strony cieszy moje oko, a nie tylko od święta, ale robiąc od 60 do 80 tyś km rocznie nie wyobrażam sobie M3-ki, oczywiście ze względów ekonomicznych, a nie wygody, bo z tym bym mógł żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralphtb jak Cie denerwuje dwururka z jednej strony (mnie wsumie tez) to mozesz sobie taki wydech przerobic. Kupic uzywke od 335i/d isc do ogarnietego mechanika i zrobia Ci to w 1-2 dni gora . Mysle ze koszt nie bylby jakis straszny , doszedlby zderzak od 335i/d + malowanie i przerobka wydechu . Mysle ze spokojnie w 4k bys sie zamknol i mialbys pol wisienki :wink: (drugie pol to lampy :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ralphtb jak Cie denerwuje dwururka z jednej strony (mnie wsumie tez) to mozesz sobie taki wydech przerobic. Kupic uzywke od 335i/d isc do ogarnietego mechanika i zrobia Ci to w 1-2 dni gora . Mysle ze koszt nie bylby jakis straszny , doszedlby zderzak od 335i/d + malowanie i przerobka wydechu . Mysle ze spokojnie w 4k bys sie zamknol i mialbys pol wisienki :wink: (drugie pol to lampy :D )

 

Trzeba wymieniać nie tylko wydech przy takiej operacji. Ja mam rozpracowany pomysł jak zrobić taki wydech zdecydowanie mniejszym kosztem, bez większych przeróbek z możliwością powrotu do serii.

Nie wiem tylko jak sytuacja ma się w przypadku 330d/i, zależne jest to od tłumika.

Jeśli się skuszę i zacznę działać w temacie to dam znać ;) koszt przy zderzaku M pakietowym ok 600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.