Skocz do zawartości

BMW E93 330d by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna moja historia modelu BMW - zamknięta - E93 - SPRZEDANE - odjechało dzisiaj w południe w okolice Bydgoszczy :wink:

 

PS: auta nie ogłaszałem teraz bo wstrzymałem niby sprzedaż do wiosny ale klient dzwonił do mnie jak miałem ogłoszone miesiąc temu,

odnalazł numer i ponownie zadzwonił, umówił się, więc stwierdziłem jak jest klient zainteresowany do trzeba sprzedać :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

THX :D

 

Nie LR EVOQUE niestety/stety na razie zrezygnowałem bo:

1. dostepność ograniczona - oczekiwanie do pół roku

2. chora cena jak za nowy samochód który w mojej konfiguracji wyszedłby około 300tys.zł i to w dodatku z "najmocniejszym" dieslem poniżej 200KM

... :mad2: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna moja historia modelu BMW - zamknięta - E93 - SPRZEDANE - odjechało dzisiaj w południe w okolice Bydgoszczy :wink:

 

PS: auta nie ogłaszałem teraz bo wstrzymałem niby sprzedaż do wiosny ale klient dzwonił do mnie jak miałem ogłoszone miesiąc temu,

odnalazł numer i ponownie zadzwonił, umówił się, więc stwierdziłem jak jest klient zainteresowany do trzeba sprzedać :cool2:

Teraz to mnie zaskoczyłeś klagosz :shock: Już nie mogę się doczekać jak zobacze nowe BMW w Twoich rękach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiem, że zostane zjechany ale mam upatrzoną AUDI A5 S-line 3.0d quattro i/lub SUBARU STI co myslicie o takich autach :twisted:

... miał ktoś jakieś doświadczenia z tymi samochodami?

 

Chciałbym jakąś odmiane na chwile sobie zrobić tym bardziej na zimę (m.in. wyjazd w ALPY)

zaznaczam na razie szukam nie kupuje więc nie pisać mi tu o zdradzie marki BMW :wink:

 

M3 zostawiam zakup na wiosne albo lato bo mam nadziej że ceny trochę spadną.

Jeśli nie skusze się na nowy model :roll: :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru to według mnie pomyłka. Auto to super jeździ, fajnie mruczy tylko że należy pamiętać że oprócz jeżdźenia czasem stoi się w korkach, czeka na kogoś i ogólnie spędza trochę czasu. A tam plastik, szarość, nuda i tandeta bawią się w najlepsze :wink:

 

Co do A5 - nie jeździłem. Jeździłem S5 i jak na wersje sportową wrażenia na mnie nie zrobiło, było białe i bardzo ładne. W środku super wyposażone, natomiast jeśli chodzi o prowadzenie i odczucie mocy ( w końcu to było 4.2 V8 ) spodziewałem się jakichkolwiek wrażeń, czerwonych policzków albo coś... A tam jak na fotelu u babci NIC się nie dzieje :mrgreen: Stoisz na skrzyżowaniu - koła skręcone, gaz w podłogę a auto jedzie jak po sznurku ( wszystko wydaje się super ) tylko że przy tym wszystkim zero odczuć przyśpieszenia itp.

 

Tłumacze to sobie tym że quattro odbierało ten dreszczyk emocji. Ale na zimę może okazać się to ciekawą alternatywa... Tylko weź pod uwagę że Ci z tej skody znowu w tym A5 zrobili lifting :mad2: I to jest dla mnie chore, że jeden model ma już 3 czy 4 modernizację :? Ciekawe jak to rzutuje na wartość rynkową bo nie śledzę tego modelu.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dokładnie myśle tak samo bez tej jazdy twojej S5.

Ale kupować 4 auto serii e9x to sam powiedz też nudno no chyba że trafie na poliftowe 335d albo poczekam do wiosny i kupie M3.

Mam już mętlik w głowie :mad2: :roll: :duh:

 

Ale jednego jestem pewien BMW jest jak dla mnie pionierem w dziedzinie motoryzacji i zawsze nim będzie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu nie kupował bym już E9X. Pokazał się nowy model sedana, wszystkie E9X zaczną tracić na wartości i coraz trudniej będzie je sprzedać za rozsądne pieniądze mimo wychuchania i dmuchania. Jeśli koniecznie byś się uparł to LCI ale musiała by być okazja :roll: Nie wiem czego szukasz...

 

Czy czegoś w stylu F10 czy czegoś w stylu Z4 czy też Caymana. Wczoraj jeździłem piekielnie pięknym CL 63 AMG, znajomy ma do sprzedania kosmos... mimo że to MB to i tak się jaram :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiaki piekne ale ...

cabrio miałem i kiedys będę jeszcze miałe ale e30 325

a to czarne to cena blisko 300tys.zł bo podana jest netto, rocznik 2007 a do tego spory przebieg jak na PORSCHE w tej cenie

wole nowe M3 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest "Turbina" więc inne liga, to już jest samochód super sportowy i po części kultowy. 300 000pln to dosyć dobra cena, nowa taki to ponad dwukrotnie wyższy koszt, a M3 to zdecydowanie niższa liga niż 911 Turbo.

 

A biały cabrio to zwykła, podpicowana, stara Carrera :roll:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratukuję, auto zrobiłeś na piękne ale jak to "hybryda" nie nadawała się za bardzo do wszystkiego...

lub SUBARU STI co myslicie o takich autach :twisted:

... miał ktoś jakieś doświadczenia z tymi samochodami?

ja na Twoim miejscu spróbowałbym , miałem SUBARU przez ~15 miesięcy (FORESTER 2.5 xt by maptek stage III) i powiem, że miał właściwie jedną wadę: makabrycznie mały zasięg na baku...

 

co do środka to większej biedy nie widziałem ale jest na to sposób, wszyscy miłośnicy SUBARU tak robią: dajesz do obszycia w całości alcantarą (~7 tys.zł, fotele zostają ori bo są b. dobre i ładne), wymieniasz audio i masz malinę...

 

zalety: auta są bardzo ale to bardzo dbane przez właścieli, zażycie klubowe jest d. ale d. większe niż w marce BMW, auta tracą b. na wartości więc możesz kupić naprwadę tani super 1-2 letni okaz oraz co najważniejsze: nawet "fajtłapa" jadąc "poślizgiem" wygląda na dużo ale to dużo bardziej doświadczonego kierowcę a co istotne naprawdę kontroluje to co robi...

 

więc jeżeli nie męczą Cię ciągłe wizyty na stacji ja bym spróbował...

 

zrobisz fajnie auto to nawet po roku sprzedasz je z zyskiem, ja kupując nowe auto na Litwie + dając dodatki (MAPTEK, GALERIA TONÓW) sprzedałem je powyżej ceny zakupu wraz z modyfikacjami, jedyne nowe auto na którym zarobiłem a nie straciłem krocie...

 

przemyśl, warto :cool2: ,

 

co do audi: nuda, Panie nuda

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klagosz gratuluję kolejnej udanej sprzedaży :) Podobnie jak Ty myślę po cichu o Subaru, lecz po głowie chodzi mi również m3 - Bawaria Katowice ma krajową za około 150000zł... Audi ABSOLUTNIE nie biorę pod uwagę - nie lubię "SKODY" na wypasie. Skłaniałbym się w stronę czegoś oferującego dużo frajdy. Powodzenia w poszukiwaniach :) pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo gdybyś się jednak zdecydował na Subaru, to znajomy kupił i stwierdził że za dużo pali :duh: Auto stoi w garażu a on jeździ innym autem. Nie może jej sprzedać, ma krajówkę z bardzo małym przebiegiem.

 

Jeśli szedłbyś w tą stronę, to jeździłem Lancerem Evo X, w skrzyni dwusprzęgłowej adrenalina szybko idzie do góry :wink: a według mnie jest ładniejszy, i lepiej w środku zrobiony niż STI.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE z góry uprzedzam pisze po oblaniu sprzedaży :mrgreen: ...

 

E93 mnie nie zawiodło ale żyłka rajdowca we mnie jest silniejsza od żyłki bezdaszkowca :twisted:

 

Powiem tak: nastwiłem się na SUBARU jakoŚ tak od dawna mi siedzi i znów sobie mówie: jak nie teraz to kiedy :!: :twisted: :?: (podobnie jak z M3 :wink: )

Jak znajdę chwilę czasu to pojade oglądnąć dwa egzemplarze STI bo szczerze mówiąc nie oglądałem ich jeszcze jako kupujący.

 

PS: KoKoS dzwonie jutro w sprawie STI znajomego :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klagosz gratuluję kolejnej udanej sprzedaży :) Podobnie jak Ty myślę po cichu o Subaru, lecz po głowie chodzi mi również m3 - Bawaria Katowice ma krajową za około 150000zł... Audi ABSOLUTNIE nie biorę pod uwagę - nie lubię "SKODY" na wypasie. Skłaniałbym się w stronę czegoś oferującego dużo frajdy. Powodzenia w poszukiwaniach :) pozdr.

Czyli mamy podobne gusta :cool2:

Też oglądałem tą M3 ale jej minusy to duży przebieg i brak nawigacji :cry:

... choc AUDI A5 jest jedynym z AUDI które mi sie podoba :8)

Kolejne E90 to chyba przegięcie.

...

Dokładnie tak pomyślałem :cool2:

A F30 to czas pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szedłbyś w tą stronę, to jeździłem Lancerem Evo X, w skrzyni dwusprzęgłowej adrenalina szybko idzie do góry :wink: a według mnie jest ładniejszy, i lepiej w środku zrobiony niż STI.

 

pod względem jazdy i wykonania nie można równać, przegrywa jednak zdecydowanie o klika klas silnikiem a właściwie dźwiekiem...Subaru możesz właściwie jeździć bez audio tylko słuchać motoru...na przygazówkach z niskich obrotów jest boski i w tym przedziale cenowym (do 300) jeżeli chodzi o gang nie znajdziesz nic lepszego a jak zrobisz "przelot" to nawet właściciele AMG kiwają i podnoszą kciuki...

 

ma to też minusy: jak robisz trasę i jedziesz powyżej 200km/h to właściwie dobrze, że opróżniasz bak co godzinę :mrgreen: bo głowa nie wytrzymuje dźwięku/ryku silnika i trzeba zrobić "restart" psychy...

 

ale tak jak napisał

... jak nie teraz to kiedy :!: :twisted: :?: ...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego, miałeś E90, E92, E93... a gdzie E91 :)?

 

Subaru/EVO no fajne autka.... fajne.... ale 911S/4S, lepsze, lepiej wykonane bardziej cywilizowane...

Nie wiem jaki masz budżet na autko, jak masz coś w okolicach 200K to tak na prawdę oprócz M3 ciężko znaleźć cokolwiek innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.