Skocz do zawartości

316 coupe pokrowce na siedzenia


keray69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W swojej beti mam poprzecierane siedzenia. I zanim znajdę i uzbieram na siedzenia w skórze w M pakiecie, to chciałbym znaleźć jakaś chwilową alternatywę dla swoich siedzeń. I tu pojawia sie moje pytanie: Czy istnieją jakieś pokrowce na siedzenia do e36 coupe ? Myślałem o czymś takim: http://moto.allegro.pl/skorzane-pokrowce-na-fotele-kanapy-siedzenia-lux-i1673740177.html Tylko czy będą pasowały ? I czy da rade jakoś przeciągnąć pasy na tylnej kanapie na wierzch ? Bo często wożę komplet pasażerów i pasy z tyłu są niezbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał e 36 nie jest wymienione.Ale za to e 30 i e 46 jest czyli ogólnie do trójek pasuje.

Myślę że sprzedawca mając na uwadze dziesiątki innych modeli najwyraźniej przeoczył e36 i będą pasować .

Swoją drogą ładne i cena dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem przetarte fotele w coupe (nawet kanape z tylu) i byly zalozone pokrowce, ale czym predzej wyrzucilem je, bo wg mnie pokrowce to kupa i wolalem miec oryginal z przetarciami niz jakies tandetne pokrowce, ale to tylko moje zdanie
nie ważne ile pod maską! ważne ile pod czaszką!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisał e 36 nie jest wymienione.Ale za to e 30 i e 46 jest czyli ogólnie do trójek pasuje.

Myślę że sprzedawca mając na uwadze dziesiątki innych modeli najwyraźniej przeoczył e36 i będą pasować .

Swoją drogą ładne i cena dobra :)

A mi się wydaje że nie będą, chyba że chcesz mieć naciągnięte lub pofałdowane, uniwersalne jest do d... dedykowane jest ok.

http://allegro.pl/pokrowce-samochodowe-bmw-e36-e39-46-szyte-na-miare-i1653741812.html

Tu masz większy wybór ale ja i tak bym zadzwonił i się upewnił.

tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro sa ogloszenia w ktorych pisza ze wykonanie tapicerki skorzanej 2500-3000(fotele, boczki), opcja bez skory tylko inny material mysle ze duzo ceny nie obnizy, na Twoim miejscu zakrecilbym sie za pokrowcami robionymi na zamowienie pod dany model, mysle ze 300zl to bylyby wszystkie pieniadze(ale mysle ze realna cena to do 200 zl)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za obicie jednego fotela eko-skórą w moim mieście tapicer bierze 230 zł, można zrobić środek fotela w innym kolorze a boczki foteli w innym, fajnie to wygląda jest dużo kolorów i opcji do wyboru a nowe to nowe i nie ma mowy by coś odstawało, lub się pomarszczyło
tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam zwykłe. Ale będę polował na skórkę najlepiej w wersji M. Natomiast jeśli chodzi o pokrowce za 3 lub 4 stówy to na allegro można znaleźć w świetnym stanie zwykłe fotele za ta sama cenę. A tak na marginesie to jestem z warmińsko-mazurskiego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.