Skocz do zawartości

bmw 520. układ kierowniczy problem....


yuby1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem w swoim bmw. Polega on na tym, że kierownica nie skręca prawidłowo. Sytuacja wygląda tak, że po skręceniu nie odbija do samego środka tylko troche przed zatrzymuje się i tam ciężej się skręca. Wymieniłem pompę wspomagania bo moja już padła, założyłem z BMW 318 (tylko mocowania się zmienia) czy to może być przyczyna?? ogólnie chodzi w miarę lekko, nie wiem jak powinno być w 520 prawidłowo bo auto kupiłem juz z uszkodzoną pompą. Czy może z maglownicą coś nietak??

 

z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 102% problemik z maglownicą,polecam tą lekture i powodzonka :norty: viewtopic.php?f=72&t=143005&hilit=maglownica#p1008501 --nie bedzie tak żle :cool2: POzdr

Tak na szybko:wyrobiona listwa w maglownicy i w obecnej chwili jast tak ustawiona żeby przy jeżdzie na wprost nie miała luzu,więc ją troche przesunęli na drązkach kierowniczych--stary trik :twisted:

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź drążki kierownicze tak jak pisał kolega wyżej. I sprawdź maglownice jedna osoba nasłuchuje przy kole a dróga robi krótkie energiczne ruchy prawo lewo i nasłuchuj czy stuka :) A masz jakieś inne objawy podczas jazdy myszkowanie po drodze drgania na kierownicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za podpowiedzi... W ogóle to dziwne rzeczy mi się dzieją z układem kierowniczym. Zmieniłem pompę na oryginał z 520i i juz się kierownica nie blokuje wcale ale pompa mimo że była dobra to po kilku dniach zaczęła wyć... nie wiem już sam... i szybko zmienił kolor płyn wspomagania... moze jakiś syf w maglownicy mam ?? :roll: :P

 

 

a drgania na kierownicy to swoją drogą bo mam podczas hamowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.