Skocz do zawartości

Mapa Polski do Palmtopa, karta SD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jakis czas temu zakupilem PDA Medion MD 95000 z nawigacja. Jest tam karta SD 512mb z mapa Niemiec. Poszukuje mapy Polski lub Warszawy lub czegokolwiek do kart SD. Bede szczegolnie wdzieczny, jesli w ogole istnieja takie. :roll2:

 

http://xs56.xs.to/pics/05475/pda.JPG

  • Odpowiedzi 96
  • Wyświetleń 26,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
A sprawdzałeś czy AutoMapa XL pasuje?

pozdrawiam

Paweł

Opublikowano
Nurek nie sprawdzalem, bo nie mam dojscia do zadnych map tego typu.
Opublikowano
napewno bedzie pasowała, do MIO 168 pasuje a to jest to samo. jednak lewizny raczej nigdzie nie dostaniesz a licencjonowana to cos koło 700 zł :x

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
No wlasnie wczoraj skombinowalem od kolegi crackowana wersje i bede probowal. :roll2:
Opublikowano
zalezy jaka to wersja, stare dały sie crakować a nowe podobno nie. A stara wersja to tak jakbys na PC windowsa 3.11

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
Mam juz w sumie dwie, jedna 2.2 a druga 3.8 ktora kolega uzywa z powodzeniem. Jeszcze nie walczylem, ale dam znac.
Opublikowano
no jakby sie do 3.8 dało to byłoby super, bo ta 2.2 wersja to era kamienia łupanego.

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
Heh fakt, ale ver 2.2 jest na wypadek niepowodzenia. Do 3.8 mam normalnie cracka i u kolegi chodzi. Zeby sprawdzic u siebie musze poczekac jeszcze z 2 dni bo nie mam palma przy sobie. :cool2:
Opublikowano
To od razu zapytam.. Nie orientujecie sie czy mozna wgrac te mapy przez irde i active sync? Gdzies zgubilem kabel a mam laptopa z podczerwienia. Jest taka opcja?
Opublikowano
jest taka opcja ale przesylanie bedzie trwalo baaaardzo dlugo. Moze lepiej zainwestowac w kabelek (koszt kilku zl w media) albo w czytnik kart ok 30 zl. A szukales map na emule? ostatnio z tamtad sciaglem Mape Polski XL i jakies miasta :8)
Opublikowano
Czytnik kart mam, ale nie da rady zrzucic bezposrednio. Palm musi byc polaczony z PCtem.
Opublikowano

o panowie widze że będe musiał sie do was uśmiechnąć, narazie nie mam palma ale brdzo intensywnie myśle o tym a jak okazuje się że można scrakować mapake XL to można powiedzieć że połowa kosztów odpada i realny jest zakup nawet w najbliższym czasie (może pod choinke???).

Juz sie ciesze

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
hehe :mrgreen: jakas godzinka sciagania (zalezy jakie lacze) i masz.
Opublikowano
ja juz dawna sciaglem :mrgreen: ale palma niemam :cry: :oops
Opublikowano

rzućcie mi jakiś link gdzie to mozna sciagnąć. Złącze mam bardzo szybkie w domku także pójdzie to bardzo sprawnie. Na priva lub [email protected]

 

:P

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
plik po spakowaniu "wazy" ok. 220 mega. jak znasz jakies ftp to daj znac to go tam wysle :mrgreen:
Opublikowano

Z tego co czytałem to na stronke http://www.megaupload.com/ można umieścić plik do 250 MB. Ja osobiście wrzucałem tam coś koło 100 MB i super szło. To taki darmowy FTP z reklamami. Wypróbowane działa. Po przesłaniu pliku dostajesz link gdzie on jest ;)

Pozdrawiam

 

PS To ile on waży po rozpakowaniu??? bo potem trzeba go na karte wgrać także pewnie 500 MB karta to chyba minimum???

A czesto czytam oferty sprzedania palama z mapą XL i kartą 126 np czy 256, to przecież on tam nie wejdzie

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
Calutka Automapa 3.8 z WSZYSTKIMI mapami zajmuje 70mb na palmie. spokojnie wchodzi na najmniejsze karty.

Bayerische Motoren Werke

Moja 328i :) i na 328i.org

Opublikowano

Mam kilka wersji tych map. i te wszystkie pliki warza 220 mb (sorki moj blad :duh: ) jest tam miedzy innymi wersja 3.8XL +fotoradary, wersja 3.5 z jakimis mapami i jakies dodatkowe mapy

Teraz je wysylam wersje 3.8 na ftpa

Opublikowano
No wlasnie to jest troche dziwne, bo np. ja dostalem przy kupnie palma mape Niemiec, ktora zajmuje cala karte 512 :roll:
Opublikowano
czy te wersje mapy 3.8 są juz scrakowane czy cos przy nich trzeba robić żeby to wszystko chodziło???

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Opublikowano
Barto sciagnales juz wszystko? Jezeli tak to po rozpakowaniu bedziesz mial plik tekstowy readme. Tam wszystko znajdziesz. :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.