Skocz do zawartości

Pasty i mleczka koloryzujace do odnawiania lakieru.


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio na allegro pokusilem sie i kupilem niedrogie mleczko w kolorze mojego lakieru do renowacji rys, zadrapan i takich tam. Od razu pomyslalem se ze to jakas bujda i nic to nie dziala, ale mysle sprobuje, co mi tam szkodzi. O dziwo preparat nawet niezle dziala. Male rysy pokrywa odrazu, bez zbednego wcierania, z glebszymi, ktore juz widnieja na masce jako biale kreski jest nieco gorzej. Ale mimo to jak dobrze wetrzemy to slabo je widac i to dopiero z bliska. Ogolnie efekt jest wiele lepszy niz uzywanie jakis kredek.

Po co to pisze? Ano mam jedno pytanie zwiazane z tego typu wynalazkimi. Jezeli ktos tego uzywal to prosilbym o odpowiedz na moje pytanie. Czy te cale mleczko nie zejdzie z karoserii po pierwszym deszczu? Na aukcji pisalo zeby czyscic tym samochod przynajmniej 2 razy do roku. Czyli mam myslec ze az tyle wytrzymuje ten regenerator? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem, i chyba jedynym, na wszystkie ryski i inne ślady np. po myjkach automatycznych jest zdecydowanie korekcja lakieru. Ale nie jest to tania usługa. Natomiast takie mleczka ipt. sprawy działają jak się domyślasz jako wypełniacze. Sam będziesz musiał zaobserwować po którym myciu sytuacja wróci do normy.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdybyś na to cudo nałożył jakiś dobry wosk to wtedy efekt byłby trwalszy. A tak to przyszła woda i po mleczku.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy sobie poradziłeś, jeśli nie to:

- najszybciej jakiś środek typu AIO (czyści i poleruje) np. Autobride Cherry Glaze, AG SRP i na to jakiś sensowny wosk,

- opcja bardziej profi (faktycznie usuniesz rysy, przy AIO usuniesz tylko te najmniejsze) to pasta do pracy ręcznej np. ultimate compound z megs`a + pad (np. tri-color), na koniec wosk,

- wypas - korekta maszynowa, cleanery, politury, wosk.

Generalnie, po godzinie na http://forum.kosmetykaaut.pl/index.php będziesz już wiedział o co biega. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.