Skocz do zawartości

Napęd DVD


peter22

Rekomendowane odpowiedzi

Plyte czyszczaca sobie odpusc,bo narobisz wiecej szkod jak pozytku.

Aby wyciagnac naped DVD,najpierw sciagasz listwe ozdobna z dechy (jest na wcisk),nastepnie po zdjeciu pokazuja ci sie wkrety,ktore odkrecasz od panelu sterowania klima.Po wymontowaniu go,odkrecasz nastepne wkrety od DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie robiłem tego w bmw. Ale czytnik mojego macbook'a pro miewał problemy z odczytem płyt, najpierw zajmowało mu to kilka minut, aż doszło do tego że przestał czytać je wcale. Przeczytałem na myapple ciekawą poradę. Mianowicie, obwinąć kartę kredytową lub równie cieńki i długi przedmiot szmatką do czyszczenia okularów. Psiknąć na nią środek do ich czyszczenia, lub srodek do czyszczenia ekranów i włożyć całość na kilka cm do środka napędu, delikatnie poruszać na boki i i wyjąć całość. W sumie nie wierzyłem,że się uda wydawało mi się to nieprawdopodobne, ale myślę sobie co mam do stracenia i tak będę musiał wydać ten 1000zł na nowy napęd z wymianą. Ku mojemu zdziwieniu napęd czyta jak nowy i to po dziś dzień...
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze sprawdziłem twój sposób , pare razy na mokro nastepnie czysta szmatka bez zadnych srodków i śmiga . zatnie sie jeszcze czasem ale wtedy przetarcie i smiga . robiłem to na szybko i moze dlatego . jak znajde troche wolnego czasu (jesli sie bedzie cieła oczywiscie )to przeczyszcze dokładnie . Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Co prawda nie robiłem tego w bmw. Ale czytnik mojego macbook'a pro miewał problemy z odczytem płyt, najpierw zajmowało mu to kilka minut, aż doszło do tego że przestał czytać je wcale. Przeczytałem na myapple ciekawą poradę. Mianowicie, obwinąć kartę kredytową lub równie cieńki i długi przedmiot szmatką do czyszczenia okularów. Psiknąć na nią środek do ich czyszczenia, lub srodek do czyszczenia ekranów i włożyć całość na kilka cm do środka napędu, delikatnie poruszać na boki i i wyjąć całość. W sumie nie wierzyłem,że się uda wydawało mi się to nieprawdopodobne, ale myślę sobie co mam do stracenia i tak będę musiał wydać ten 1000zł na nowy napęd z wymianą. Ku mojemu zdziwieniu napęd czyta jak nowy i to po dziś dzień...

 

 

zrobiłem to u siebie i naprawdę działa

Dzięki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.