Skocz do zawartości

obkleje listew wewnątrz auta..warto?


Matias-e90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie czy ktoś z kolegów próbował obkleić listy wew auta jakas folia?Jak sprawa wygląda z boczkami?duzo kombinowania ze zdjęciem?Posiadam obecnie drewno i troche mnie ono wkurza;/ chciałbym jakiś ciemny karbon albo coś jak srebrny karbon. Macie z tym jakieś doświadczenia?jakieś fotki? albo jakas folie dobrą do polecenia?...pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie czy ktoś z kolegów próbował obkleić listy wew auta jakas folia?Jak sprawa wygląda z boczkami?duzo kombinowania ze zdjęciem?Posiadam obecnie drewno i troche mnie ono wkurza;/ chciałbym jakiś ciemny karbon albo coś jak srebrny karbon. Macie z tym jakieś doświadczenia?jakieś fotki? albo jakas folie dobrą do polecenia?...pozdrawiam.

 

Nie kombinuj z oklejaniem :duh: . To tylko folia. Wenątrza auta zawadzisz czymś i będzie lipa. Ja bym na twoim miejscu poszukał kpl. Te są super tylko brakuje tej przy biegach z popielniczką, ale czasami zdrzają się komplety http://allegro.pl/bmw-e60-e61-carbon-listwy-wnetrza-i1610716292.html . Ja u siebie miałem jasne szare na wysoki połysk z tworzywa i zmieniłem na aluminiowe z delikatnym szlifem. Kupiłem na allegro kpl. za 700zł. Chciałem takie jak w tej aukcji powyżej, ale do wersji po lifcie podobno nie występują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz tymczasowo zminić kolor wnętrza(plastiki) to oklejenie jest rewelacja, bo możesz przywrócić do stanu pierwotnego.

Jęsli natomiast chcesz zmienić trwale(wnętrza,obudowy silnika,lusterka,klamki itp)to polecam hydrografike.

Jak ktoś będzie potrzebował to link który zamieściłem wyzej(tinttech.pl) też wykonuje te usługi u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn generalnie narazie tylko rzucam temat, moze ktos ma doświadczenie, moze ktos to robił...bo nie ukrywam ze interesuje mnie oklejenie ale tylko ze względu na to, że mam drewno co prawda az tak strasznie mi nie pzeszkadza ale we wczesniejszych beemkach mialem albo coś a"la karbon (E46) albo szlifowane aluminium (e90), dlatego te drewno tak średnio mi pasuje...nie ukrywam ze szkoda mi 800-1000zł na drugie listwy;/ w związku z czym pytam jaki koszt i trudność takiego zabiegu:)a czy zmienie albo okleje to sie okaże z czasem;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam - że oklejenie listew wraz z robocizną kosztować będzie jakieś 350-500PLN.

Jak sprzedasz na alledrogo swoją boazerię a kupisz coś polerowanego (inni wolą deski) to różnica w cenie wyniesie właśnie 300-500PLN.

Pytanie czy ta zabawa w zmianę wystroju będzie miała charakter krótkoterminowy czy na stałe. Jeśli na stałe wole rozw. numer 2 (kupić i swoje sprzedać).

Jeśli na chwilę - to numer 1 jak najbardziej. Z tego co patrzyłem ja tam ma wersję dla "szlachcica" ;) szlachetne drewno jakieś takie czarne/ciemno brązowe dośc ciekawie wygląda http://www.motostat.pl/vehicle-gallery/25015

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obklejanie jest banalnie proste. Wystarczy suszarka i trochę cierpliwości. Listy w E61 maja dość regularne kształty więc sam sobie z tym poradzisz. Jeżeli nie wyjdzie to zawsze możesz zerwać i spróbować na nowo. Ja obklejałem lusterka oraz tylni dyfuzor w E81 mojej żony folią 3D carbon i wyszło rewelacyjnie. Mam również parę części z E60 obklejone. Jeżeli chcesz to mogę wstawić zdjęcia jak to wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co patrzyłem ja tam ma wersję dla "szlachcica" ;) szlachetne drewno jakieś takie czarne/ciemno brązowe dośc ciekawie wygląda http://www.motostat.pl/vehicle-gallery/25015

 

Bodajże jawor falisty antracytowy to się zowie, Panie Szlachcic ;)

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.