Skocz do zawartości

Wyważenie kół


Gerard 1

Rekomendowane odpowiedzi

W Pabianicach na Polnej zrobisz na bank. Z Łodzi masz 15 min drogi, ja poprzednia BM-ke tam robiłem. Mały warsztacik w domku jednorodzinnym, dają rade

http://walgum.pl/mapa-dojazdu najlepiej wczesniej zadzwonić , zapytać się i umówić, gdyż w sumie jeden facet jest tam chyba właściciel co ogarnia temat. Tylko dzwoniąc powiedz od razu o jakiego typu opony Ci chodzi, ponieważ mogą powiedziec tak ok , a jestes na miejscu i nie ma gostka, który by to zrobił bo w warsztacie został tylko szary pracownik, który nie jest wtajemniczony i czekanie godz aż przyjedzie właściciel. W sumie to zawsze on mi to robił inni nie radzą sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów mógłby podpowiedzieć gdzie na terenie Łodzi lub okolic jest kompetentny zakład wyważający koła .Dodam tylko,że mam Run-flat.

 

Każdy dobry warsztat wulkanizacyjny ci to zrobi. Run-flat nie ma nic do wyważenia, chyba że chcesz zmieniać opony to trzeba mieć odpowiedni sprzęt zdjęcia opony z felgi. Tak więc jeśli chodzi tylko wyważenie to możesz zrobić to w każdym zakładzie gdzie mają wyważarkę :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym zakładzie.W sytuacji gdzie należy przesunąć oponę w stosunku do położenia na feldze to bez tej maszyny do Run-flatów, nie chciała się przesunąć i odesłali mnie do innej firmy.Nie wiem czy to po prostu brak profesjonalizmu ze strony tejże firmy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym zakładzie.W sytuacji gdzie należy przesunąć oponę w stosunku do położenia na feldze to bez tej maszyny do Run-flatów, nie chciała się przesunąć i odesłali mnie do innej firmy.Nie wiem czy to po prostu brak profesjonalizmu ze strony tejże firmy ?

 

No jeśli trzeba przesunąć oponę to pewnie może być mały problem, ale jeśli nie trzeba jej zdejmować to warsztat z doświadczeniem nie mając maszy do RUN-flatów sobie poradzi bez problemu :cool2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów mógłby podpowiedzieć gdzie na terenie Łodzi lub okolic jest kompetentny zakład wyważający koła .Dodam tylko,że mam Run-flat.

 

przerabialem wiele zakładów w Łodzi i okolicach, nie miałem nigdy zastrzeżeń do wykonanej usługi w serwisie opon Wojtera na ulicy Glinianej, ceny do przyjęcia

 

nie było też źle w serwisie opon na Przybyszewskiego na Widzewie tuż przed stacją benzynowę Orlenu ale tam ceny mają chore.

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.