Skocz do zawartości

530i czy 530d czy 730d


Dizi79

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Panowie,

 

Potrzebuje waszej porady przy podjęciu decyzji o kupnie BMW. Mieszkam w Anglii i znalazlem w podobnych cenach 3 powyższe modele samochodów. Zastanawiam się jakie jest średnie spalanie 530i i 530d w mieście i poza. Robie około 80km dziennie więc jest to dla mnie istotna kwestia. Wiem, że te tematy były już parokrotnie poruszane ale nigdzie nie znalazłem konkretnych odpowiedzi. Będe wdzieczny za info od użytkowników obu wersji. Zastanawia mnie również jakie są koszty utrzymania bmw7, w tym normalne części eksploatacyjne jak klocki, tarcze itd.

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wejdź na http://www.realoem.com/bmw/select.do?lang=pl wybierz auto i dowolną część. Przekopiuj jej numer do http://www.oryginalneczesci24.pl/ i masz odpowiedź na ceny części oryginalnych. Poza tym mieszkasz w Anglii nie mam pojęcia jak to tam wygląda.

 

Spalanie i opinie:

www.autocentrum.pl masz milion raportów spalania i opinii o aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie,

 

Potrzebuje waszej porady przy podjęciu decyzji o kupnie BMW. Mieszkam w Anglii i znalazlem w podobnych cenach 3 powyższe modele samochodów. Zastanawiam się jakie jest średnie spalanie 530i i 530d w mieście i poza. Robie około 80km dziennie więc jest to dla mnie istotna kwestia. Wiem, że te tematy były już parokrotnie poruszane ale nigdzie nie znalazłem konkretnych odpowiedzi. Będe wdzieczny za info od użytkowników obu wersji. Zastanawia mnie również jakie są koszty utrzymania bmw7, w tym normalne części eksploatacyjne jak klocki, tarcze itd.

 

Dzięki za pomoc

 

e65 z początków produkcji to bardzo usterkowy pojazd, jeśli już to musiałbyś szukać czegoś od 2006r.

e60 530i najmniej problematyczny w użytkowaniu i najmniej usterkowy, a nawet jak coś się pojawi to jest to tanie do usunięcia. Jedyna wada to spalanie, po mieście 13-14, po trasie 9-10.

e60 530d to jedna z lepszych opcji jeśli będziesz przygotowany na jakieś droższe naprawy typu, skrzynia, filtry cząstek stałych, wtryski, turbo... to są najuciążliwsze usterki w tym aucie. Auto odwzięcza się bardzo dobrą dynamiką i niskim spalaniem, ok 10l po mieśice i 8 po trasie.

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy,

 

Znalazłem dwa bmw 530d jeden jest gorzej wyposażony ma przebieg 157tys i mial wymieniane turbo. Drugi ma przebieg 193 tys i bardzo bogate wyposazenie. Czy warto waszym zdaniem interesować się samochodem, który miał już wymieniane turbo albo samochodem, który ma przebieg 193tyś. Oba samochody były serwisowane w serwisie BMW i mają całą dostępną historie serwisową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy,

 

Znalazłem dwa bmw 530d jeden jest gorzej wyposażony ma przebieg 157tys i mial wymieniane turbo. Drugi ma przebieg 193 tys i bardzo bogate wyposazenie. Czy warto waszym zdaniem interesować się samochodem, który miał już wymieniane turbo albo samochodem, który ma przebieg 193tyś. Oba samochody były serwisowane w serwisie BMW i mają całą dostępną historie serwisową.

Kolego w tym poście viewtopic.php?f=73&t=155215 naszej koleżanki znajdziesz większość odpowiedzi na Twoje pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.