Skocz do zawartości

[3XX] Realna cena BMW E36


NormanWeed

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki że nic nie odpisywałem ale nie miałem dostępu do kompa ale ten samochód jest tragiczny pod względem wyglądu z tyłu cały zardzewiały w środku fotele zajechane i nie wiadomo jak silnik pracuje. żeby kupić dobrą i zadbaną e36 coupe potrzebujesz minimum 1500 euro. zastanów się nad moją propozycją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupiłem swoje autko za 4000zł, ale byłem nastawiony na cenę maksymalną 10.000zł. Oczywiście z miejsca auto trafiło do warsztatu, gdzie zostało 3000zł. Ale w tej cenie wymienili mi wszystkie oleje i filtry, amortyzatory przednie, końcówki drążka, uszczelnili silnik, wymienili też świece, termostat, klocki i tarcze hamulcowe, oraz tylne szczęki. Dodatkowo za 200zł wyczyszczono mi wnętrze auta, oraz odświeżono lakier (wypolerowano). Standardowo też odgrzybiłem klimę. Muszę jeszcze wymienić szybę przednią - 350zł i opony - ok 800-1000zł. Tak więc na gotowo auto wyjdzie poniżej 10.000zł. Oczywiście kupowałem wersję bez lpg. Dlaczego? Z kilku powodów. 1 - często lpg zakładana jest po kosztach, by uatrakcyjnić ofertę sprzedaży. Poprawianie czegoś takiego może się okazać nieadekwatne do ceny nowej instalacji. 2 - nie mam pewności, czy wcześniejszy właściciel pamiętał o paliwie, czy tylko jeździł na lpg, zacierając pompę paliwową etc. 3 - autko kupiłem dla żony, która nie będzie pokonywać wielkich dystansów (od tego mamy 530d w wersji kombi). Pointa - ja wolałem kupić autko tanio i doprowadzić je do stanu idealnego (tym bardziej, że mam sprawdzony warsztat w którym od lat robię swoje auta). Była opcja zakupu za 10.000zł auta 4 lata młodszego, ale nie wierzyłem bym nie musiał i w nie zainwestować. Mogę powiedzieć jedno - jestem zadowolony z takiego rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mój kolega zakupił bmw e36 1.6 za 3 tys rocznik 97, gaz chyba II generacji(na pewno nie sekwencja)

auto to ma jednak dość duży przebieg 350 tys km, to chyba był ten główny mankament dlaczego kupił tak tanio.

przez pół roku posiadania jeszcze nic mu się nie zepsuło i jest zadowolony.

więc można ? można! :D wystarczy mieć tylko trochę szczęścia i trafić na tanie i dość dobre auto:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

mój kolega zakupił bmw e36 1.6 za 3 tys rocznik 97, gaz chyba II generacji(na pewno nie sekwencja)

auto to ma jednak dość duży przebieg 350 tys km, to chyba był ten główny mankament dlaczego kupił tak tanio.

 

90% e36 w Polsce ma wyzszy przebieg, tylko nie za często widac taki przebieg na zegarach :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam.

mój kolega zakupił bmw e36 1.6 za 3 tys rocznik 97, gaz chyba II generacji(na pewno nie sekwencja)

auto to ma jednak dość duży przebieg 350 tys km, to chyba był ten główny mankament dlaczego kupił tak tanio.

przez pół roku posiadania jeszcze nic mu się nie zepsuło i jest zadowolony.

więc można ? można! :D wystarczy mieć tylko trochę szczęścia i trafić na tanie i dość dobre auto:)

pozdrawiam

 

 

Wszystko zalezy o dla kogo znaczy że nic się nie zepsuła. Dla jednym auto zepsuto to jak stanie i nie jedzie a dla innych stukający łącznik stabilizatoa czy zużyte gumy zawieszenie. Jeden to wymieni bo go denerwuje pukanie i wie że jazda jest niebezpieczna a inny ma to w d... i jedzie to puki sworzeń nie wypadnie z gniazda. a e36 z 1997roku za 3 tyś to aż mi sięwierzyć nie chce żeby to auto było dobry stanie mechanicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to auto bylo w dobrym stanie, to myśle ze na częsci byloby warte wiecej niz 3 tys zł.

 

Chyba ze trafila sie prawdziwa okazja - np, ktos na drugi dzien wyjezdzal na stale za granice i chcial sie pozbyc auta za wszelką cenę. Choc takie okazje trafiaja się raz na milion aut :) I zazwyczaj rozchodza sie po rodzinie czy znajomych.....

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopa ale jak patrzę i oglądam wypowiedzi i pytania ,to mi się nasuwa że my polacy jesteśmy baaaardzo wymagający. Mieszkając na wyspach daje się to zauważyć...bardzo jesteśmy podobni do pakiszów i hindusów którzy też tu mieszkają- Jak najdrożej sprzedać ,jak najtaniej kupić. Byłem świadkiem kilku incydentów, gdzie koleś sprzedawał auto bo chciał się pozbyć za 400 funtów...a potem go wyzywali że złom sprzedał....sorry ale dostrzegam w naszym narodzie tępotę. Nie chcę obrażać tu nikogo. Cena świadczy o sprzedawanym przedmiocie.Chcesz d***ko wozić to trza zapłacić za wygody

 

Pozdro :cool2:

http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopa ale jak patrzę i oglądam wypowiedzi i pytania ,to mi się nasuwa że my polacy jesteśmy baaaardzo wymagający. Mieszkając na wyspach daje się to zauważyć...bardzo jesteśmy podobni do pakiszów i hindusów którzy też tu mieszkają- Jak najdrożej sprzedać ,jak najtaniej kupić. Byłem świadkiem kilku incydentów, gdzie koleś sprzedawał auto bo chciał się pozbyć za 400 funtów...a potem go wyzywali że złom sprzedał....sorry ale dostrzegam w naszym narodzie tępotę. Nie chcę obrażać tu nikogo. Cena świadczy o sprzedawanym przedmiocie.Chcesz d***ko wozić to trza zapłacić za wygody

 

Pozdro :cool2:

Popieram w 100% :cool2:

tel. 514.99.46.99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile trzeba dać w Niemczech za dobry egzemplarz e36 w coupe? 316 albo 318, bo może przejechałbym się po auto do Niemiec.

Popatrz tutaj :arrow: :arrow: http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CB0QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.interauto.pl%2F&ei=xpvrTb_hF8yr-ga34Om8Dw&usg=AFQjCNHkWvPx4DuYPD1QoZ5YD0xbPa4xTg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie tworzyć już nowego tematu, odpowie mi ktoś na kilka banalnych pytań?

Jeśli chodzi o e36 to z tego co wiem nie przeszła żadnego liftu, które wersje miały zderzaki w kolorze nadwozia, a które zwykłe plastiki?

Czy jedyną opcją żeby nie zrobić wsi z auta, jest kupienie używanych oryginalnych zderzaków z M Pakietu, czy są jakieś zamienniki które się nadają?

Bo ogólnie od zawsze choruje na obniżoną E36 z M Pakietem + ładne felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.