Skocz do zawartości

Białe ringi i język polski?


Gilbert

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy ktoś wie kiedy będzie dostępny język polski do f01?

 

2. Dlaczego w F01 cały czas oferowane są żółte ringi? Ja mam samochód z 2010r. i nadal posiadam żółte ringi, co więcej wiem, że w autach z 2011 nic się w tej kwestii nie zmieniło ? Czy można to w serwisie jakoś zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
1. Czy ktoś wie kiedy będzie dostępny język polski do f01?

 

2. Dlaczego w F01 cały czas oferowane są żółte ringi? Ja mam samochód z 2010r. i nadal posiadam żółte ringi, co więcej wiem, że w autach z 2011 nic się w tej kwestii nie zmieniło ? Czy można to w serwisie jakoś zmienić ?

 

 

CZY TO PRAWDA, ŻE W F10 NIE MA JĘZYKA POLSKIEGO?!? :shock: :shock: :shock:

George Wind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno już można wgrać polski soft w serwisie, koszt około 1000 zł (mam 20% rabatu, czyli jakieś 800). Jedyny problem jest z tylnymi monitorami, podobno w niektórych modelach pomimo wgrania polskiego softu z tyłu pozostaje język angielski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> Krzysieak jesteś zadowolony z f01?

 

Samochód (740d - 3.0d) ma w tej chwili 2 lata i niecałe 80 000 przebiegu.

 

Głównie jeździ po trasie, rzadziej w mieście. Porównując do wcześniejszej 740d (E65) to pali na 100km ok. 1 litra więcej, tj. 10l/100km.

Z dokuczliwych usterek na chwilę obecną miałem:

1. uszkodzony panel klimatyzacji (wymiana na gwarancji). objawiało się to tym, że nic nie wyświetlał.

2. zaczęło się teraz robić chłodniej i wyszło, że nie działa jedna z mat grzejnych fotela kierowcy (niestety samochód jest już po gwarancji).

 

Czasem denerwuje to, że w złej pogodzie aktywny tempomat odmawia posłuszeństwa. Pozostałe systemy tj. HeadUp display, ostrzeżenie przed zjechaniem z pasa, monitoring martwego punktu, czytanie ograniczeń prędkości ze znaków, parktronic itp. póki co działają bez zarzutu.

 

W swoim modelu nie zaobserwowałem nadmiernego zużycia oleju, stuków i szumów w zawieszeniu, odpadających części zawieszenia przy większych prędkościach, czy problemów ze skrzynią. Samochód jest z 10/2009, więc sam początek produkcji to nie jest, możliwe zatem, że do tego czasu część problemów została wyeliminowana.

 

Z dokuczliwych rzeczy rozczarował mnie malutki podłokietnik, gdzie w E65 mieściłem 2 butelki wody mineralnej,tutaj można o tym zapomnieć. Dodatkowo 20 calowe felgi na naszych drogach dość często się lubią pokrzywić, a niestety koła zapasowego w samochodzie brak..

 

Chyba na tyle z uwag. Podsumowując - samochód nie stwarza większych problemów. Zdecydowanie więcej jeździ niż stoi w serwisie i to jest najważniejsze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis.

 

Co do gwarancji jeżeli masz jeszcze możliwość to można ją przedłużyć.

 

http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/extended_warranty/introduction.html

 

Według Ciebie 3.0d opada jeżeli chodzi o 7? Jeździłem kiedyś przez chwile, ale to było dawno i chodziła całkiem całkiem - porównywalnie do e60 3.0d tak mi się zdawało przynajmniej :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno już można wgrać polski soft w serwisie, koszt około 1000 zł (mam 20% rabatu, czyli jakieś 800). Jedyny problem jest z tylnymi monitorami, podobno w niektórych modelach pomimo wgrania polskiego softu z tyłu pozostaje język angielski.

 

Wgrywamy język polski i w tylnich ekranach tez powinien być dostępny. :8)

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Kupiłem F01 w Niemczech. Prod grudzień 2010. Przełączyłem od razu na język polski, komunikaty nawigacji tez są po polsku. Nie działa tylko rozpoznawanie głosu polskiego. Opcję dodatkowej gwarancji oglądałem. Jest sporo wyłączeń. To nie prawdziwa gwarancja taka jak na nowy samochód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Opcja zarządzania w języku polskim jest nie dostępna. ...

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1. Czy ktoś wie kiedy będzie dostępny język polski do f01?

 

2. Dlaczego w F01 cały czas oferowane są żółte ringi? Ja mam samochód z 2010r. i nadal posiadam żółte ringi, co więcej wiem, że w autach z 2011 nic się w tej kwestii nie zmieniło ? Czy można to w serwisie jakoś zmienić ?

 

 

POLSKIE MENU DO SYSTEMU NAWIGACJI W SERIACH F jest dostepne(POLSKIE MENU oraz POLSKI LEKTOR), nie ma tylko wybierania głosowego w jezyku polskim

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda :D

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.