Skocz do zawartości

LCM na LCM 3 - brak migaczy - nie zakodowany


Memphis

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniłem LCM z dużym radiatorem na LCM 3, niestety nie ma kierunkowskazów, długich, nie działa wyświetlacz incydentów w zegarach. Czy te wszystkie objawy mogą wynikac z nie zakodowania LCMu ? Czy po zakodowaniu powinno wszystko wrócić do normy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK po zakodowaniu wszystko działa....no prawie wszystko :/

 

Otóż, (osobiście nie kodowałem tego więc mówię co powiedział kolega i co widziałem) wszystko ładnie się zakodowało, kierunkowskazy uruchomiły się tak samo długie ale pozostała czerwona kropka obok licznika km. Hmm no OK może coś tam jeszcze się gryzie ale do rzeczy - chciałem miec światła do jazdy dziennej i opcję comming home. Funkcja świateł dziennych jest w menu ale comming home już nie (czy ta funkcja może jest standardowo zaprogramowana ?) i teraz w chwili aktywowania jej (światła dzienne) niby wszystko idzie dobrze do ostatniego momentu kiedy wyskakuje komunikat iż funkcja nie została aktywowana. Kolega przeprowadził jakies testy LCMu i wyszło że mimo zakodowania w module nadal są dane starego auta (BTW lcm jest z 2001r). Sam proces kodowania przebiega bez problemów (nie wyswietla błędów) ale na końcu i tak pozostają stare dane auta..... Pewnie to jest przyczyną czerwonej kropki oraz braku możliwości aktywowania funkcji świteł dziennych :/

 

Jakieś pomysły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.