Skocz do zawartości

318i m43tu olej


radziomlawa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci powiem tak pewnie do twojego silnika wchodzi 4 l oleju wiec 4x20 zł litr to wychodzi 80 zł olej i teraz pomysl gdzie kupisz dobry olej za 80 zł? nie wiem czy by na lotosa starczyło... ja za valvoline tylko pełny syntetyk max life płaciłem 150 zł 4l wiec dwa razy wiecej a też to nie jest najwyższa półka (mam na myśli tylko motul nic wiecej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale do tej pory lałem Mobil 10w40 i tez płaciłem na hurtowni u siebie po 20zl i nie moge złego słowa powiedzieć.Ale mam 240tys na blacie już bo dużo jeżdzę to dalej mam lać mobila 10w40?To gdzie ty kupujesz olej u mnie valvoline kosztuje 110zl za 5l.A jak ci się sprawuje ten valvoline??nie poci ci się silnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jak widze dostep do jakiejs hurtowni i ceny moga byc nizsze inne. Wracajac do tematu to ja uzywam tylko tych z homologacja BMW. Wiec zapodalem Castrol Edge to tego wlasnie silnika.Robie po min. 3k miesiecznie i jestem bardzo zadowolony z tego smarowidla.

Rekin Król Szos!

Gaz do kuchenki nie do samochodu a na prąd to odkurzacz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz zmieniać ten olej? Piszesz ,że na Mobila nic złego nie możesz powiedzieć.Ten olej co podałeś to pewnie Castrol w butelce BMW i tyle.Ja przy 190000km zmieniłem olej z 10w40 na syntetyk 5w40 Valvoline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valvoline jeszcze nie wlałem dopiero za tydzień będę miał dostęp do kanału... mój sie trochę poci z pokrywy rozrządu standard w M43.. ale w tamtym roku zmieniłem z mobila na liqui moly i chodz silnik tak jak wspominałem trochę sie poci nie dolewałem ani setki, na rok robie jakies 12+- tys.. teraz jeszcze przed wlaniem świeżego wleje forte motor flush i zdam relacje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.