Skocz do zawartości

Lampy przednie - wymiana


kreciatko

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem ostatnio stluczke i rozwalona mam lampe od strony kierowcy. Lampy ZWYKLE, chyba ori Hella z kloszami DEPO (bialy kierunek).

Zastanawiam sie co teraz kupic. Na zdjeciu calkiem niezle wygladaja te lampy: http://allegro.pl/lampy-angel-eyes-bmw-e39-czarne-depo-fk-reflektory-i1513004525.html Czy ktos ma je moze zamontowane u siebie? Jak sie sprawuja? Dodam ze moj samochod to touring z 98 roku z LCMII. Czy nie bedzie problemow z podlaczeniem tych lamp? Co z alarmami zarowek? Wiem ze mozna je wylaczyc ale wolalbym zeby wszystko dzialalo jak w ksiazce pisze.

Przyznam rowniez ze marza mi sie ksenony, gdyz nie jestem zbytnio zadowolony z oryginalnych swiatel. Jakie inne opcje powinienem rozwazyc?

Z gory dziekuje za pomoc.

Edytowane przez kreciatko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djdolar nie mów że to twoja łasica ta oparta o maske.Super fotka :shock: :jawdrop:

 

PS do kolegów-sorki ze się władowałem z tym pościkiem :modlitwa:

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam instrukcji jak zainstalowac xenony. Szukam porady co zrobic w moim konkretnym przypadku gdy mam jedna lampe uszkodzona, czy warto w ogole myslec o xenonach? Czy lampy DEPO sa cokolwiek warte itp. Jak juz bede wiedzial co zrobic wtedy poszukam instrukcji jak.

W tej chwili najbardziej zastanawiam sie nad zakupem oryginalnych lamp przedliftowych (ceny sa bardzo atrakcyjne). I tutaj pojawia sie pytanie: czy wystepowaly w dwoch wersjach; tj. soczewkowe i zwykle, czy soczewki sa tylko do xenonow? Czy jest miedzy nimi duza roznica w jakosci oswietlenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djdolar nie mów że to twoja łasica ta oparta o maske.Super fotka :shock: :jawdrop:

 

PS do kolegów-sorki ze się władowałem z tym pościkiem :modlitwa:

 

 

odnosnie fotki i skr. BMW

bedziesz mial to bedziesz mial tamto a tak laski lgna do beemek heheh ze pasuje skrot Bedziesz Mial Wzwod :norty: :cool2:

ewentualnie wzwody czesto :P

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie doczytalem sory wiec jak nie masz znajomosci w policji nie zakladaj xenona a juz napewno nie radze jak wybierasz sie tym autem naprzyklad do niemiec

zaloz soczewki wyczysc wypoleroj lub kup nowe czyste szkla i w droge

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Nie będę zakładał nowego tematu żeby nie zaśmiecać. więc napiszę tutaj. Więc tak, mam w BMW e39 (wrzesień 2001; po liftowe) zainstalowane lampy Hella, z białym kierunkiem, światło mijania to d2s, światło drogowe h7, przetwornica, silniczek regulujący. Moje pytanie brzmi nastepująco: Czy mogę założyć identycznie wyglądające lampy z tym, że na soczewce żarówka h7 zamiast d2s. Czy wtyczka zasilająca przetwornicę w lampach obecnych z xenonem (kolor szary) będzie pasowała do zasilenia zwykłej żarówki h7 jako światła mijania ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popełniaj tego błędu aby zamieniać ksenon D2S na żarówkę H7. Ja miałem fabrycznie H7 na soczewce (lampy polift) i w nocy to było bardzo średnie światło. Na krótki okres czasu na tą soczewkę zamontowałem zestaw ksenonowy HID pod H7 i było o niebo lepiej. Jak finalnie zmieniłem lampy na oryginalne ksenonowe D2S to było jeszcze lepiej. Teraz mogę już powiedzieć śmiało, że żarówka H7 na soczewce to jest porażka jeśli chodzi o jazdę w nocy. Możesz się ratować jakimiś żarówkami typu +50% itp ale i tak to nie jest ten komfort jazdy w nocy co na ksenonie D2S.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu je rozklejałem. Wymieniałem tylko połamane regulatory, odbłyśniki xenon były bardzo zardzewiałe (wypalone?), prawie brak odbijającego srebra. A i żarniki na wykończeniu zaczynają świecić na niebiesko, raz świeca gorzej raz lepiej. Skleiłem je z powrotem. Doszedłem do wniosku że tylko sie narobiłem niepotrzebnie. Planuję wymienić całe lampy bo i odbłyski kierunków też już zasniedziały. Po lampach widac ze strasznie sfatygowane rozklejane pryznajniej dwa razy, zatrzaski połamane, co drugi trzyma itp. Chyba, że można wymienić odbłyśnik xenon bez rozklejania lamp. Jaśli można to wymieniam odbłyśniki i xenon jesli nie -w grę wchodzą nowe lampy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.