Skocz do zawartości

Czy mając 2.000 EURO można wybierać się po E32 V8?


pawelr20

Rekomendowane odpowiedzi

 

O mnie też ktoś kiedyś napisał że chcę zaistnieć na forum... nie bardzo wiem o co chodziło,

 

ja napisałem ,ze daleko nie zajedziesz pewną specyficzną argumentacją w wątku o dewastacji aut, nie chodziło mi całosciowo o forum :wink:

 

Szpaner - moge Cie zapewnic ,ze jesli chodzi o zasuwanie 250 km/h niesprawnym autem na łysych 17" calowych oponach ( aluzja do mnie ? :D - ja nie mam łysych a aktualnie zimówki do 210 km/h :D ) to masz w zupełnosci racje ..co do reszty juz nie bardzo - po pierwsze jezdze po Niemczech i co widze - głownie padają nowe beemki w ktorych siada elektryka :| smutne ale prawdziwe....to najczestsi klienci lawet ADAC ( jesli chodzi o auta BMW) albo jakis innych dziwadeł od BMW ASSISTANCE itp

Stare auto moze sie zepsuc ,zgoda -ale najczesciej tylko z winy wlasciciela. Nowe auta psują się i padają z winy producenta- ale przeciez jest gwarancja :D

Po drugie - co to jest zuzyte auto ? 3 letnie BMW, ktore ma 170 tys km przebiegu moze byc skatowane az strach i rocznik nie ma tu nic do rzeczy..

 

Po trzecie - jasno i krótko - za 2000 E tys mozna kupic w Niemczech ładne i zadbane E32 - ale nie koniecznie '92 i nie koniecznie V8 - jak juz pisałem wczesniej - za te kwote zdarzają sie np 735 manual '89 , 1 reka , 220 000 km przebiegu, serwisowany , super zadbany z przyzwoitym wyposazeniem . I niech mi nikt nie wmawia ,ze nie ma takich aut do kupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może on sie do 850... po prostu nie mieści.... ja siedzialem w 850 miałem się przejechać... ale miałem kiere na kolanach, nogi podkurczone... po prostu się obawiałem że nie wymanewruje albo nie nacisne na pedał... ja mam 185cm i raczej chudzina ze mnie nie jest :mad2:

 

:shock: Bez przesady :shock: Wnetrze e31 jest dosyc mocno przytulne ale jak odsuniesz fotel na maksa do tylu i opuscisz go w dol, a kierownice wezmiesz na maxa do gory to gwarantuje Ci ze zmiesci sie dwumetrowiec (juz testowane :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogłem wcisnąć:( fotel na maksa do tyłu, najnizej.... ciasno było:( może znacie włąściciela, niebieska 8 (V8 4l) z niebieską skórą, rozmawialiśmy na ostroroga u Marcina. Poważńie usadowiłem się ale nie podjął bym się prowadzenia. Ale ja słusznej (do BMW) wagi jestem :norty: :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak większośc starych beemek była po dzwonie i Pan Kazio źle wyciągał łańcuchem , znaczy intencje pewnie miał dobre, ale koń sił nie miał jak w blacharni zasówał nocami.... :mrgreen:

 

:lol: :lol: :lol: Dobre.

A co do osemki to ta?

http://img268.imageshack.us/img268/2931/5513939216tf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serii 7 którą kolega chce kupić, to nie myślałeś o 750i? Za 2tys euro juz spokojnie znajdziesz ładną sztuke w eleganckim stanie. 750il to już była flagowa wersja i zazwyczaj było w niej pełne wyposażenie. Zastanów się nad tą opcją. Ja osobiście polecam 325i w E36 :)
BMW - Nie dla idiotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie mogłem wcisnąć:( fotel na maksa do tyłu, najnizej.... ciasno było:( może znacie włąściciela, niebieska 8 (V8 4l) z niebieską skórą, rozmawialiśmy na ostroroga u Marcina. Poważńie usadowiłem się ale nie podjął bym się prowadzenia. Ale ja słusznej (do BMW) wagi jestem :norty: :norty:

 

tez wtedy bylem przy tej rozmowie (pozdrawiam Sylwester :) ), i tez usiadlem za kierownica - faktycznie bylo bardzo ciasno. mam 189cm wzrostu a glowa dotykalem podsufitki! ten model akurat byl chyba po dzwonie (problemy z otwieraniem maski) ale watpie, zeby to jakos moglo wplynac na przestronnosc kabiny. wczesniej myslalem, ze moze kiedys kupie sobie 8mke, ale niestety okazuje sie zbyt cisna, mysle, ze ciezko bylo by mi ja prowadzic :(

 

pozdrawiam

luther

pozdrawiam

luther

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.