Skocz do zawartości

BMW E92 330d by klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zmierzyłem na kostce: około 12-13cm od kostki

 

Hmm sporo. U mnie wyszło 11,5 - 12cm

 

to Was przebije po weekendzie :D

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
  • Odpowiedzi 456
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

maksss tobie to na pewno nie dorównam w pozytywnym tego słowa znaczeniu :cool2:

 

Rufio mój zamiar nie był taki żeby było niżej od M-pakietowego zawieszenia choć na zdjęciach wydaje mi się że co najmniej jest tak jak u ciebie :roll:

Porównamy sobie w Poznaniu :D

Opublikowano
maksss tobie to na pewno nie dorównam w pozytywnym tego słowa znaczeniu :cool2:

 

Rufio mój zamiar nie był taki żeby było niżej od M-pakietowego zawieszenia choć na zdjęciach wydaje mi się że co najmniej jest tak jak u ciebie :roll:

Porównamy sobie w Poznaniu :D

 

koniec gadania, tylko bierz się do roboty i pokazuj efekty po zastosowaniu moich kosmetyków :evil:

 

w przyszłym tygodniu na spocie oczekuję efektu :D

Potrzebujesz porad car detailingu,kosmetyków - pisz na PW :)
Opublikowano
klagosz A co z tyłem?? bedziesz zakladal sprezynki na tył?
Opublikowano
  • Autor
sprężyny na tył oczywiście mam bo zamówiłem komplet ale na razie nie zakładam...
Opublikowano
i jak sie teraz jeździ? nie gryzą sie te róznice w twardosci między przód/tył ?
Opublikowano
  • Autor

krzysiekOST:

jak na razie jestem bardzo zadowolony z takiego "marjażu" :cool2:

Opublikowano
  • Autor

Parę nowych fot. na szybko zrobionych po zmianie przednich sprężyn EIBACH Pro-Kit:

 

http://img96.imageshack.us/img96/7460/dsc00463wp.jpg

http://img851.imageshack.us/img851/2104/dsc00447f.jpg

http://img24.imageshack.us/img24/4743/dsc00452n.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/9127/dsc00454gx.jpg

http://img807.imageshack.us/img807/2110/dsc00484i.jpg

http://img135.imageshack.us/img135/515/dsc00500v.jpg

http://img859.imageshack.us/img859/1163/dsc00503j.jpg

http://img857.imageshack.us/img857/1619/dsc00479k.jpg

http://img130.imageshack.us/img130/5497/dsc00519xm.jpg

http://img864.imageshack.us/img864/7379/dsc00472sg.jpg

Opublikowano
miodzio :P

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Opublikowano
  • Członkowie klubu
A nie myślałes, żeby do kompletu wersji AB delikatnie przyciemnić tylne lampy ??

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Opublikowano
  • Autor

strzałka - czarny miodzik :lol:

 

Rufio - nie wiem o co ci chodzi czy o lotkę czy o co innego ale co by to nie było to niczego nie mam w carbonie :wink:

 

dziqsek - początkowo miałem takie zamierzenie ale zrezygnowałem paru powodów :roll: :

- postanowiłem mieć akcenty czerwone

- i trochę bym miał do pogadania w razie kontroli bo na szyby zawsze coś wymyślę a z lampami gorzej by było

Opublikowano
  • Autor

Lotka jest oryginalna z M3 montowana na taśme dwustronną lakierowana w kolor nadwozia.

Poprzedni właściciel zamontował ją razem z M-Pakietem w ASO.

Opublikowano

No ładnie, ładnie :) :cool2:

Teraz jeszcze tylne sprezyny :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Opublikowano
  • Autor

Nie nie :nienie:

tył na razie zostaje taki :norty:

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Wygląda GIT! :cool2: Ja bym już tyłu nie ruszał. Napisz lepiej jak się jeździ po zmianie sprężyn.
Opublikowano
  • Autor

No raczej na 99% nie będę już nic modził przy zawieszeniu.

 

Co do odczuć to:

- przód jest bardziej sprężysty

- zauważalnie niższy - trzeba bardziej uważać na "przeszkody"

 

Gdybym miał stanąć przed tą samą decyzją czy obniżyć - to po doświadczeniu zrobiłbym to jeszcze raz :cool2:

Opublikowano
Wygląda GIT! :cool2: Ja bym już tyłu nie ruszał.

 

Ja również - zostaw tak jak jest skoro auto dobrze się zachowuje...

Opublikowano
  • Autor

Następny nie zamierzony mod to nowe felgi VERMILION od kol. Stańko z bmw-sport ;)

Szkoda mi było żeby dostały się w inne ręce, zawsze mi ten model się podobał a teraz była szansa okazyjnie je kupić :hyhy:

Na żywo są faktycznie jeszcze dużo ładniejsze :8)

Jesli zdąże przed niedzielą to założe a jesli nie to dopiero za dwa tygodnie bo w długi weekend jadę na Tor Poznań więc wole odczekać.

Na razie fotka z przymiarki:

http://img200.imageshack.us/img200/5083/dsc00466n.jpg

http://img849.imageshack.us/img849/8027/dsc00465ep.jpg

 

... :duh: tylko co ja teraz będę robił z tymi kompletami kół co mi garaż cały zajmują :roll: :!: :?:

Opublikowano
Klagosz wrzuć fotkę gdy już założysz te kapcie, jednak przymiarka to nie to samo, a i w realu będzie trochę inaczej. Felgi są fajne bez dwóch zdań, ale ja chyba pozostałbym przy ori :( Auto było kompletne i nieprzekombinowane. Czekam na fotki i wtedy zaopiniuję :wink:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Opublikowano
  • Autor

Wiem sam mam takie zdanie jak ty i tak samo się zastanawiałem :wink:

 

I dlatego zrobię dokładnie tak jak mówisz.

Jak mi nie podejda zostawie te co mam teraz.

 

Ale na żywo wyglądają super zwłaszcza tył z ta wkleslascia :mrgreen:

Opublikowano
dla mnie już za "bojowo" w stosunku do tego co auto może ale na "plakat na ścianę" powoli się łapie :mrgreen: pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.