Skocz do zawartości

Radio nie gra???


Mariusz72

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam malą nawigacje i wszystko dziala oprócz glosu w radyjku. Czasem radio zaczyna grać przez pare minut i znowu cisza albo przez pare godzin. Jednak codziennie rano jak odpale auto radio nie gra . Nie ma rownież glosu jak wlącze TV. Może ktoś mial taki przypadek. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast odsyłać do forum przecież mozna porę słów napisać.Masz problem z końcówkami mocy w radiu,sam osobiście to przerabiałem i do dzis słucham radia z telefonu komórkowego-mozna sie przyzwyczaić:) można kupic uzywkę za 400-500 zl ale tylko czekać az sytuacja z brakiemi głosu siępowtorzy. Taki mankament tych modeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast odsyłać do forum przecież mozna porę słów napisać.Masz problem z końcówkami mocy w radiu,sam osobiście to przerabiałem i do dzis słucham radia z telefonu komórkowego-mozna sie przyzwyczaić:) można kupic uzywkę za 400-500 zl ale tylko czekać az sytuacja z brakiemi głosu siępowtorzy. Taki mankament tych modeli

 

Co mam pisać jak sam nie miałem takiego problemu, natomiast czytałem na tym forum już o problemach innych z tunerem radiowym więc naprowadziłem kolegę gdzie ma szukać. Jeśli poszuka w wyszukiwarce na forum o problemach z tunerem radiowym bm54, to znajdzie rozwiązanie swojego problemu a nawet jak go naprawić a ty piszesz o kupnie używki albo jakieś bzdety o telefonie komórkowym. Wydaje mi się że pomogłem bardziej niż ty.

Jak miał byś jakieś pojęcie o zasadzie funkcjonowania forum (regulamin) to byś wiedział że nie powinno się pisać tego co już zostało napisane a w pierwszej kolejności szuka się rozwiązania w napisanych już postach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem taki,ze ktos jak napisze o swoim problemie z samoch. i niezaleznie od tego,ze temat byl wałkowany juz tysiąc razy to i tak mu pomoge, nie będę nikogo odsyłac do SZUKAJ bo o tym kazdy wie, ze cos takiego isnieje. A swoją drogą to faktycznie mega pomogłes!!! odesłałes go do tematu ,która ja napisałem jednym zdaniem o końcówkach mocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miał byś jakieś pojęcie o zasadzie funkcjonowania forum (regulamin) to byś wiedział że nie powinno się pisać tego co już zostało napisane a w pierwszej kolejności szuka się rozwiązania w napisanych już postach.

Pozdrawiam

 

 

Ja też popieram kolege :cool2: ,jeżeli temat istnieje trzeba poszukać.Zasmiecac forum mozna do czasu.Jak mam pytanko najpierw przeszukuje po kluczowych słowach.Dojdzie do tego że nic konkretnego nie znajdziemy bo będzie jeden burdel :duh: .Ale nie jestem admin wiec to tylko grzeczna prosba. :norty:

POzdr

BezpiecznyMocnyWygodny

Foteczki: Moja Bunia 525d-KLUB // Galeria Moja z Forum

GG36122033/TEL.722-22-99-00/ dani3011@interia.eu

http://www.motostat.pl/user_images/36127/icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem taki,ze ktos jak napisze o swoim problemie z samoch. i niezaleznie od tego,ze temat byl wałkowany juz tysiąc razy to i tak mu pomoge, nie będę nikogo odsyłac do SZUKAJ bo o tym kazdy wie, ze cos takiego isnieje. A swoją drogą to faktycznie mega pomogłes!!! odesłałes go do tematu ,która ja napisałem jednym zdaniem o końcówkach mocy.

 

 

Pytam się jeszcze raz jak pomogłeś?

Napisałeś żeby wymienić radio lub słuchać muzyki z telefonu.

Ja napisałem że problem leży po stronie tunera bm54 lub bm24. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę na tej stronie "bm54" i po sekundzie masz np. taki post:

 

viewtopic.php?f=92&t=100008&start=30

 

Jest tam dokładnie opisany problem i możliwość jego rozwiązania samemu, lub jak ktoś się nie zna na elektronice to podany jest link:

www.bm54.pl - naprawią za 270zł i w tej cenie będziesz miał końcówki 2xmocniejsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.