Skocz do zawartości

Youngtimery z ogłoszeń


Gość lagadula

Rekomendowane odpowiedzi

no sprawdz i powiedz co to za madra ksiazka bo bym se kupil :D

 

"Alle BMW Automobile" W. Oswald, E Kittler

 

Widać, że nie aż tak mądra ponieważ tego auta w niej nie ma... zresztą nie spotkałem takiej książki w której byłyby wszystkie beemki... mimo wszystko ta moim zdaniem jest i tak najlepsza.

 

aaaa jest w niej model BMW 1800SA bardzo podobny do tego z allegro... swoją drogą problem w tym, że niestety BMW nie chce się przyznać do wszystkich aut które produkowało pod swoim szyldem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 516
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wygląda mi to na samochód z króciutkiego, bodaj kilkumiesięcznego okresu wygaszania produkcji w Dingolfing, po przejęciu Glasa przez BMW. (Trza było opróżnić magazyny z części do montażu).

 

Model 1800 SA, to nic innego jak tenże Glas średniej klasy, tylko ze wstawionym gaźnikowym silnikiem M10 B18, produkowany w Afryce Południowej. BMW takoż zagospodarowało linię produkcyjną Glasów 1500/1700 -> wysłało ją na koniec świata :wink:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mi to na samochód z króciutkiego, bodaj kilkumiesięcznego okresu wygaszania produkcji w Dingolfing, po przejęciu Glasa przez BMW. (Trza było opróżnić magazyny z części do montażu).

 

Też tak sobie pomyślałem :D

Niestety to tylko domysły :(

Szkoda, że BMW nie wydało oficjalnego spisu Wszystkich produkowanych przez siebie modeli... a może to i dobrze? może jeszcze wiele tajemnic przed nami? :D

 

PS Ciekawostka: Przed rozpoczeciem w Polsce produkcji auta Mikrus, Hans Glas zaproponował polskiemu rządowi sprzedaż licencji na produkcję modelu Goggomobil za cenę równą wartości 30 szt. ówczesnych Mercedesów klasy "S"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że BMW nie wydało oficjalnego spisu Wszystkich produkowanych przez siebie modeli... a może to i dobrze? może jeszcze wiele tajemnic przed nami? :D

 

Całe szczęście, że się akurat tym nie chwalą :duh:

 

Przejęcie i "zakilowanie" Glasa nie jest powodem do dumy.

 

Ale cóż... Biznes jest biznes, sentymentów nie ma.

 

Jak wykończyć jednego z groźniejszych konkurentów :?:

Wykonać złowrogie przejęcie, a potem zamknąć :!: :!:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, to jakaś M-samoróba. :duh:

 

Ja bym tego nie brał.

Jakieś takie poobijane i leży na brzuchu. :naughty:

 

Jeżeli brać, to trzeba by było starannie zweryfikować jakość tego tuningu.

 

Po za tym kombinacja turbodiesel + tuningowana gablota nie rokuje dobrze trwałości paru elementów silnika.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zna ktos moze te autko? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1525305 Pozro;]

 

Chyba musi byc naprawdę w złym stanie bo to ogłoszenie było już w zimę z tą samą ceną skoro nikt jej dotąd nie kupił to raczej to jakiś trup zresztą na zdjęciach widac zaawansowaną rdzę za przednim błotnikiem na dole a to wróży dużo prac blacharskich nie mówiąc o przodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie zna ktos moze te autko? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1525305 Pozro;]

 

Chyba musi byc naprawdę w złym stanie bo to ogłoszenie było już w zimę z tą samą ceną skoro nikt jej dotąd nie kupił to raczej to jakiś trup zresztą na zdjęciach widac zaawansowaną rdzę za przednim błotnikiem na dole a to wróży dużo prac blacharskich nie mówiąc o przodzie...

 

Hahahhahahahahaahahaah. Szkoda ze to auto ma szpere,klime,zawieszenie koni, dodatkowe zegary, elektryke pelna szyb,elektryk szyber, oryginalne kubelki i wiele innych cennych gratow i same te graty sa warte kolo 4000zl. Jeszcze duzo Majsu musisz sie nauczyc zanim znow takie brednie pisac bedziesz. Trzeba troszke w rekinach posiedziec zeby wiedziec co ile jest warte. Mialem jechac po to auto ale zostalo niestety sprzedane i to z pocalowaniem reki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty chłopaku zapisz się na jakieś kursy "czytania ze zrozumieniem" hehe bo znowu nic nie kumasz... I wylecz wreszcie te kompleksy ! "Mialem jechac po to auto ale zostalo niestety sprzedane i to z pocalowaniem reki" A może poprostu usłyszeli kto dzwoni i woleli z tobą interesów nie robic ? Ciekawe że zostało sprzedane i stoi dalej na podwórku starego właściciela hmmmm... Pewnie się nie zgłosił ! Taaak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat auto nalezy do mojego kolesia z Zakopanego i wiem z rozmowy telefonicznej ze zostalo sprzedane. Stoi dalej na podworku - a skad Ty to wiedziec mozesz ? Na priv dostales odpowiedz. No i nie bede wiecej wbijal sie w polemike z kims kto ma swoja padline od tygodnia i nie ma pojecia o samochodach. No i nie chce Cie zdieslowac chociaz wyszloby Ci to na dobre zamieniajac to parchowate m20b20.

 

No i nie mam zadnych kompleksow bo niby z jakiej racji ? Z racji tanich zaczepek od kompletnego laika w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka kupy się trzyma, linię ma zachowaną, choć zapewne będzie do roboty.

 

Że cena niska :?:

 

Przecie to siakiś import bez zameldowania w kraju i chyba składak.

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

dzwonilem do Pana od tej 635csi, auto jest z francji do rjestracji, silnik podobno to 2.8l tak mu mechanik powiedzial natomiast kolega ktory ma cos do czynienia w bmw stwierdzil ze nie wie co to jest, ogolnie silnik zostal odpalony na chwilke przez mechanika bo jest cos namieszane z elektryka - pompe paliwa podlaczali na krotko - z tego co sie wypytalem auto jest z`80 roku i silnik jest wymieniony ale na jaki nie wie :) fotek nie ma mozliwosci zrobienia bo auto gdzies stoi i musi jechac specjalnie po to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogolnie to trzeba ja ogldnac i znajac zycie nadaje sie tylko na dawce szkoda...

każde auto można ratować, a to nie wygląda tragicznie (moja wyglądała gorzej).

Największy problem moim zdaniem to status prawny tego auta i czy da sę je normalnie zarejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem to auto - jest w Koszalinie - i jest naprawde w bardzo dobrym stanie - wlasciciel sprzatnal mi z przed nosa te BBS-y :)

Dla pasjonata auto godne uwagi. Z pobieznych ogledzin: lakier jest oryginalny, srodek zadbany...

pozdrawiam

Gorg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M535i E28

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=126504050

 

Wlasnie gadam z wlascicielem z czystej ciekawosci

:mrgreen: :cool2:

 

po rozmowie z sprzedajacym:

 

-kolor ciemno zielony

-numery nabite przez wydzial komunikacji... :duh:

-cena hmm licytuj....

-zdjecia bede mial jutro ale przeczuwam ze to bedzie szrot...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M535i E28

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=126504050

 

Wlasnie gadam z wlascicielem z czystej ciekawosci

:mrgreen: :cool2:

 

po rozmowie z sprzedajacym:

 

-kolor ciemno zielony

-numery nabite przez wydzial komunikacji... :duh:

-cena hmm licytuj....

-zdjecia bede mial jutro ale przeczuwam ze to bedzie szrot...

 

 

jesli się nie myle ( a oglądałem zdj już ) to codziennie widzę ją jadac do szkoły. jeśli cos trzbea obejrzęc wyciagne koleszke i miłośnik abmw i podjedzie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.