Skocz do zawartości

Komunikaty


suru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio pojawiają mi się komunikaty że nie ma płynu do spryskiwaczy oraz światła wstecznego, w rzeczywistości płyn jest a światła działają, w czym tkwi problem w takim razie :?:
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dziwnych komunikatów sprawdź przekaźnik świateł być może masz zimne luty jest to żółty długi przekaźnik w skrzynce bezpieczników a komunikat o małej ilości płynu chłodzącego też mi sie wyswietla od niedawna i o malej ilosci plynu spryskiwaczy a mam dobry stan i z tym nie wiem jak sobie poradzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie,

co do komunikatow o niskim poziomie plynow, warto sprawdzic sensory poziomow tych plynow, najlepiej odpiac wtyczke, zobaczyc czy nie posniedziala, wyczyscic styki we wtyczce i przewodzie, spiac na nowo i zobaczyc czy pomoglo, naturalnie po ponownym podlaczeniu warto tez podlaczyc komputer, poniewaz bledy, ktore wystapily raz, zapisuja sie i mimo usuniecia przyczyny powstania bledu, komunikaty beda nadal sie wystwietlaly bez skasowania komputerem

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam problem z moją BMKą. Mianowicie od kilku dni wyświetlają się dziwne komunikaty na kompie i cały czas słychać wycie komputera. Ton jest praktycznie ciągły.

Kiedy zapalam silnik wszystko jest ok. Komp nie pokazuje żadnych informacji, nic się nie wyświetla i nic nie sygnalizuje usterki.

Silnik działa normalnie jak gdyby nic się nie działo. Wchodzi na obroty normalnie bardzo płynnie tak samo na benzynie jak i na gazie(sekwencja oczywiście).

Chodzi normalnie dopuki nie ruszam z miejsca.

Na początku myślałem że potrzebna jest wymiana oleju, wyskakiwała informacja o czujniku.

Olej został wymieniony.

Niestety nie nastąpiła żadna poprawa, powiedziałbym że jest jeszcze gorzej.

Teraz oprucz komunikatu oleju pojawił sie komunikat o nie zapiętych pasach, dodatkowo na wyświetlaczu pojawiają się dziwne znaczki, które nic nie oznaczają, tylko zalewają cały ekran. Oczywiście jeszcze dodam że to wszystko miga non stop i oczywiście ciągłe nieustanne wycie kompa.

Zostały sprawdzone wszystkie bezpieczniki i kostki, pod maską i pod siedzeniem.

 

Proszę o podpowiedź co moge zrobić, niewiem od czego zacząć. :mad2:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.