Skocz do zawartości

330d automat


szybki09

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć--- jestem świeżo po regeneracji skrzyni biegów i niepokoi mnie to ze przed naprawa podczas np. puszczeniu gazu przy danej prędkości np.od 160 obroty spadały mi do 1000 a teraz po regeneracji skrzyni jeżeli puszcze gaz przy tej prędkości widzę ze co chwile podnoszą się i spadają obroty-dopiero jak zwolni do 100 spadają na 1000obrotow -czy coś jest nie tak--nadmieniam ze biegi zmieniają się płynnie i oprócz tych skaczących obrotów wszystko jest ok-proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak (napisze jak jest u mnie) przy 160 puszczam gaz, auto hamuje silnikiem czyli ma tam jakies 2,5tys obrotów (nic nie faluje :!: :nienie: ) i tak hamuje sobie silnikiem i hamuje a przy ok 100km/h wrzuca wyższy bieg (czujesz jakby to luż był) i obroty spadaja jakoś na 1 tysiąc. :cool2:
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
powinno być tak, że jak puszczasz gaz, gdy masz te ponad 100km/h (około) to silnik zaczyna hamować biegiem, wskazówka nie skacze, tylko powoli opada(prędkość maleje) gdy minie te 100km/h skrzynia wrzuca jakby na "luz"(jest to wyższy bieg) i wskazówka opada na 900-1000 obr.min U Ciebie wygląda to tak jakby w MANUALU przy hamowaniu silnikiem wciskać i puszczeć sprzęgło, jest bieg, nie ma biegu. Co odczuwasz jak puścisz ten gaz i wariuje ci wskazówka? skrzynia bawi się tymi biegami? tzn załącza bieg a potem wyrzuca go i tak w kółko?
330d,yzfr6,yz250, INPA-Darmo sprawdzę/pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.