Skocz do zawartości

problem ze wskazaniem przebiegu


Dark68

Rekomendowane odpowiedzi

bmw e39 96r.2.0i problem ze wskaźnikiem przebiegu : wyzerował się i stanął na przebiegu 1km. licznik małego przebiegu ( tankowania) działa , prędkościomierz i obrotomierz również jest ok.jaka może być przyczyna , nie msjstrowałem przy nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw e39 96r.2.0i problem ze wskaźnikiem przebiegu : wyzerował się i stanął na przebiegu 1km. licznik małego przebiegu ( tankowania) działa , prędkościomierz i obrotomierz również jest ok.jaka może być przyczyna , nie msjstrowałem przy nim.

 

Jesli to nie zablokowany przycisk kasowania to jedyną rzeczą ktora mozesz zrobic to zakodowac licznik od nowa przy pomocy GT1

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk raczej zablokowany nie jest ponieważ kasuje mały licznik... mnożesz kolego powiedzieć coś więcej o tym programowaniu?

 

Odpalasz disa, wchodzisz w kodowanie w opcje retrofit lub recode - postepujesz wedle instrukcji (sprawdzasz poprawnosc nr licznika nadwozia, gm i zcs)i kodujesz licznik od nowa (cos podobnego jakbys robil flash). Licznik dostaje odnowiony soft (nadpisany) i jesli problem lezal po stronie programowej powinno wyswietlac dobrze. Z licznikami dzieja sie rozne rzeczy, zwlaszcza gdy ktos probował robic cos carsoftem

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , jestem zielony w tym co piszesz , dla osoby która się na tym zna byłby to pewnie pikuś . Ja nie mam pojęcia co to dis i parę innych terminów które tu użyłeś ... sorki :? rozumiem że trzeba go podłączyć pod kompa z jakimś oprogramowaniem... ( ów dis...?) i dalej według instrukcji...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.