Skocz do zawartości

[E87] radio po lifcie do przed lifta


kamil20011

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem szczerze że bmw sie w ogóle nie popisało. Kolega ma Renault Clio z 94 roku i poskładał sobie z przypadkowych części nagłośnienie że głowa mała. Tweetery z Carefoura za 30 zł, średniotonowe jakieś lipne za 200 zł, radio Clariona jakieś najzywczajniejsze, do tego subwoofer z jakiegoś starego samochodu wymontował i zrobił sobie z drewna skrzynkę w bagażniku. Bez dodatkowych wzmacniaczy zawstydził moje BMW kosztem pewnie nie większym niż 500 zł. Macie jakiś pomysł, jak zaradzić temu, że nie pasuje mi bmw business cd? Według mnie opcje są takie:

-Wymiana standardowego zestawu na ten od Clariona- koszt >1500 zł (nie chce mi się wierzyć że to gra dużo lepiej)

-Wyprucie wszelkich wnętrzności (koszt samych części pewnie koło 1000 zł, ale wiercenie drzwi, deski rozdzielczej i prucie samochodu wzdłóż pewnie drugie tyle)

-Kupno innego samochodu :)

 

do tego kusi mnie to radio Professional, ale jak czytam to co tu widzę to już nie wiem komu wierzyć, bo w serwisie mówili że trzeba programować i że to koszta nie wiadomo jakie i że bez wymiany głośników to nie da nic. Masakra. Gdzie te czasy, gdy można było normalnie zamontować radio i głośniki w samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamonotwany zestaw dedykowany przez BMW alpine za ok. 1480 zł i jestem zadowolony .

 

Co do radyjka professional zmieniłem na wzmacniaczu na inny kanał i niestety jest jeszcze gorzej :( pozostaje radyjko oddać i kupić zwykłe biusness od wersji po lifcie które czyta MP3 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamonotwany zestaw dedykowany przez BMW alpine za ok. 1480 zł i jestem zadowolony .

 

Co do radyjka professional zmieniłem na wzmacniaczu na inny kanał i niestety jest jeszcze gorzej :( pozostaje radyjko oddać i kupić zwykłe biusness od wersji po lifcie które czyta MP3 .

 

Gdzie mieszkasz? Bo z chęcią usłyszałbym jak to gra i czy jest sens wymieniać to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze myślę o subie do bagażnika coś takiego jak ma matti w zabudowie . Ale to czas pokaże ......

Z takim radio normalnym trzeba kombinować z konwerterem do wyprowadzenia sygnału RCA z radia, które nie posiada złącza chinch.

Nie wiem jak to będzie działać, ale pewnie da się to dopasować do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ponawiam pytanie

czy każde radyjko biusness z chromowaną gałką czyta mp3?

 

nie kazde, moje niestety nie czyta mp3 a jest po liftowe ze srebrna galka. bylem w salonie po kupieniu auta i powiedzieli mi ze sa rozne wersje radia business jedne czytaja mp3 inne nie. teraz sam mysle o przejsciu na pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każde radio biusness cd które ma chromowaną gałkę odtwarza MP3 ? Ponieważ szukam takiego radia a w opisach aukcji nie ma nic o tym .

 

a ja mam przedliftowego biusnessa ktore czyta mp3 :) w sumie to nie wiem po co to i tak teraz kazdy podpina sobie Ipoda badz tez jakis przenosny odtwarzacz mp3 pod USB badz AUX :) swego czasu zastanawialem sie nad wymiana radyjka ale jakos nie widze tego ... wiec zostalem przy tym co mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

 

pytanie mam do Was, mam Navi Prof i chcę zmienić gałkę właśnie na taką jak wyżej. Tylko teraz pytanie czy będzie to pasować. Już jedną zamówiłem (65 83 9 115 863) i nie pasuje. Czy możecie podać mi wymiar tej gałki? Wysokość, szerokość na dole i najważniejsze wymiar wewnątrz tego półkola, w które wchodzi na bolec.

 

PS

Czy ta gałka występuje tylko w chromie czy w satynie też? :roll:

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.