Skocz do zawartości

318is Brak ABSu a pompa ABS jest pod maska - jak to możliwe?


Mati6227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zawsze byłem przekonany że moje BMW 318is M42 nie ma ABSów chodz było to dla mnie bardzo dziwne żeby w takim modelu tego nie było ale dzisiaj zauwarzyłem że pod maską jest pompa ABS ale na koła nie idą żadne czujniki potrzebne do prawidłowego ich działania i na desce też mi się nie świeci żadna kontrolka od nich. Jest mi ktoś w stanie wyjaśnic dlaczego tak jest?

 

_______

Poprawiłem tytuł. Zapoznaj się z formatem tytułowania wątków dla tego działu. Następnym razem otrzymasz ostrzeżenie. mattiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste.Modulator albo czujniki poszły sie rypać i ktoś wyjął kontrolkę ABS-u że niby nie ma takiej opcji i tyle.Sprawdź czy masz pod maską w bezpiecznikach 2 przekaźniki -czerwony i szary z napisem ABS.Jak nie to je wyjęto
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste.Modulator albo czujniki poszły sie rypać i ktoś wyjął kontrolkę ABS-u że niby nie ma takiej opcji i tyle.Sprawdź czy masz pod maską w bezpiecznikach 2 przekaźniki -czerwony i szary z napisem ABS.Jak nie to je wyjęto

Dokładnie takie bespieczniki takie duże tam są więc czyli abs tam jest ale teraz co mam zrobic zeby go podłaczyc żeby działało wszystko jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało podłączyć czujniki, jeżeli ktoś wyjął to powinny zostać kostki, skręć przednie koła w prawo i na ściance za kołem powinna być szara kostka na czujnik, jutro zrobię zdjęcie jak to powinno wyglądać i Ci prześlę.

 

w tym problem że prócz wtyczki do zużycia klocków żadnej innej nie ma:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało podłączyć czujniki, jeżeli ktoś wyjął to powinny zostać kostki, skręć przednie koła w prawo i na ściance za kołem powinna być szara kostka na czujnik, jutro zrobię zdjęcie jak to powinno wyglądać i Ci prześlę.

 

w tym problem że prócz wtyczki do zużycia klocków żadnej innej nie ma:(

Pamietaj ze czujnik zużycia nie jest w każdym kole tylko jeden na przód i jeden tył,wiec posprawdzaj bo może wzioleś gniazdo abs za gniazdo czujnika klocków.W ilu kolach sprawdzaleś,bo jak w jednym to jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik zuzycia klockow powinien byc na lewym przednim kole i prawym tylnym. co do absu to sprawdz czy masz sterowanie za schowkiem. jak wyjmiesz schowek to powiniem byc przykrecony na 3 srubach z prawej strony za modulem podnoszenia szyb i centralego zamka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.