Skocz do zawartości

audio za rozsadne pieniadze w e90


pan_prezes_skora

Rekomendowane odpowiedzi

Pirek byloby wszystko extra od 2 tygodni laptop w naprawie i nie ma ze boli bedzie format.. Wiec wszystko o kant d trzasnac... Od poczatku instalowanie wszystkiego.... Cos czuje ze bede w pl do tego czasu?!? A wybieram sie koniec marca wiec raczej tam bede kombinowal. Szkoda ze dziquse tak daleko bo ja do Pily jade wiec wuchta km... Moze ktos z okolic ogarnie??? Chlopaki ktory da rade dojade do 100km... Pozdro...
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś czy zestaw xion 200 można zasilić zmakiem l7? czy to będzie lipa ? oczywiście resztę brakujących dolozylbym z zestawu l7
Sprzedam instalację na nowej oryginalnej kostce do l7, światłowody i wtyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wczoraj w nocy znalazlem kolesia na ebay ktory mi to zakoduje na hifi....:)) w niedziele bede u niego i zobacze czy jest jak mowi... Takze na ta chwile jestem HAPPY..
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko na 100% dam cynka jak wyszlo. Wstepnie jestem ustawiony na niedxiele kolo 18:00 .. Koles mieszka na wschodnim londynie Rainham post code RM13 zaraz kolo dragi A13 na wschod. Ja z polnocnego nie mam tak daleko ale Ty z zachodniego to lekka wyprawa:))
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje szybko podjąć decyzję. mam xion 200... czy ktoś ma porównanie xion 200 vs l7 ??

chce zostawić xion 200 a dołożyć wzmak l7 i resztę głośników z zestawu l7 i nie wiem czy cos zyskał na jakości dzwieku

Sprzedam instalację na nowej oryginalnej kostce do l7, światłowody i wtyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki! Pirek na ta chwile d...a blada:(( wlasnie wrocilem od kolesia! Za chuny nie szlo polaczyc sie z autem!! Ani inpa ani ncs nie zaskoczyl:( prawdopodobnie cos z kablami?!? Bo jak podlaczylismy do mnie Delfi interface to w 5 sek wszystko dzialalo. Z kolej inpa u niego smigala... Bmw e60 2004 rok. Ja mam 2008 i sprawdzalismy w necie musi byc inny kabel cos z pinami 7-8 innego jakies niepolaczone czy cos...? W kazdy razie koles ok i mowil ze zrobi na bank mam zaczekac az kupi ten kabel od 08+ ! Chce dorzucic ze jak wlacze podgrzewany fotel to sie wyswietli na idrive, dokoduje jeszcze sygnal dzwiekowy od alarmu w idrive,sms,email,i jak wlaczasz max na klimatroniku to tez sie wyswietli na screen. No narazie tyle. Jak bede mial zrobione dam napewno sie podziele wrazeniami:)))

 

Co do postu 2 to L7 dzwiek przestrzenny.. W sumie jakbys mial wzmaka od L7 to mozesz w desce srodkowy glosnik dolozyc i tez by bylo dobrze...chyba... ??? O ile sie nie myle to L7 ma 4x25w i 2x40 ale glowy nie dam..,?!? Nie wiem czy nie bedzie za malo na xion?

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subami narazie się nie martwię ... chodzi mi czy uzyskam na takim zestawie lepsze tony wysokie i średnie.. chodzi o to czy fajnie będzie grac
Sprzedam instalację na nowej oryginalnej kostce do l7, światłowody i wtyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa L7 to dzwiek przestrzenny i raczej na xion tego nie osiagniesz!!!!!

Posluchaj tego grania..http://youtu.be/9zyJsmbV7_0

Ja mam xion i jl360 wierz mi to przepasc!!!!!! Jakbym misl kase na takie wydatki to wsadzilbym caly zestaw L7.. Ale jak policzysz wszystko razem i ten swiatlowod glosniki kable wzmaka to jest kwota nielicha..

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bym nie był taki pewny bo to dobry zestaw jakościowo.. zobacz ze masz bardziej rozbudowana zwrotnice nic kondensator dla suczka w hk
Sprzedam instalację na nowej oryginalnej kostce do l7, światłowody i wtyczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. d..S.. Sorrki za cienka jakosc nagrania ale bylo w czasie jazdy w korku a BJ na parkingu. Musze znalesc dobre miejsce na ustawienie telefonu. Radio bedzie przekodowane w tym tugodniu koles czeka na kabel bo te jego nie chcialy sie polaczyc.. Cos z pinami 7-8 jest innego w autach 2008 + wiec zamowil inny kabel i chyba kolo srody bedzie. Napewno nagram po kodowaniu te same utwory dla porownania:)

I jakie Twoje zdanie Pirek??

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miał nikt z was może problemów z szumem z gwizdków przy podłączeniu niefabrycznego wzmacniacza? Mam radio business + HiFi, fabryczny wzmacniacz podmieniony z kostką plug&play na Alpine PDX i niestety buczy nawet na minimalnym wzmocnieniu sygnału jak tylko się do instalacji auta podłączy (przy iPodzie jako źródle już jest ok, ledwo słyszalne szum który pewnie lepszymi kablami i uziemieniem bym wyeliminował).

Podejrzewam, że radio może wypluwać po prostu tak słaby sygnał, ale może gdzieś po drodze jeszcze się psuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam szumy w glosnikach!!! Zestaw xion 200 i wzmak jl360/4 podlacze przez hi input i masakra szumy i trzaski na zgaszonym silniku:((( obecnie podlaczylem przez konwerter sinuslive jakos daje rade ale uciaklo troche jakosci. W weekend bedzie kodowane radio na hifi i powalcze z dodotkowa masa od wzmaka. Taki mi doradzi jeden z kolegow tego forum. Jak nie to kupie filter

http://i.imgur.com/jGikOv5.jpg

I moze wtedy cos sie zmieni:))?? Narazie to tez walcze z szumami..

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie probowalem! Jak to zrobic? Troche nie kumam tych spraw:(

 

PRZEPRASZAM ZA PODWOJNY POST.!! Net slaby i myslalem ze nie wyslal:(

Edytowane przez Marecki1977
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz kabel 2x RCA (popularny chinch czerwono-biały) -> mini jack (do gniazdka słuchawek telefonu), podłączasz do wzmacniacza tam gdzie normalnie byś podpinał źródło z samochodu (low level) i słuchasz.

 

Jak odłączysz źródło od wzmacniacza to też trzeszczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze jakie to proste!!! Masakra!! Za daleko szukalem myslami:)) dzieki!!!

Problem w tym ze jak mam przez rca konwerter to jest cisza zadnych szumow i trzaskow!!! Dopiero jak podepne pod hi input wejscie to jest syf... Nawet na wylaczonym radiu silniki i wogole na off wszystko!!! Dziwne to ze jak wsadze do bagaja aku pozyczone i podrpne pod wzmaka to pieknie smiga. A jak spowrotem podembe pod aku bmw to [BAD] blada :mad2: wiec albo filterek na + i- taki jak na zdjeciu albo zmiana wzmaka. Z tego co wyczytalem do duzo ludzi mialo ten problem z tym wzmakiem.. Chyba dziadowskie hi in w tym modelu....

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie przekodowalem stereo na hifi.... Jest roznica!!

Ogolnie happy! Dolozylem skrzynke JBL I BASU wystarczy! Pozniej wkleje foty skrzyni!!

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.