Skocz do zawartości

3XX - kombi - na co uwazac przy zakupie


rewaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy działa ogrzewanie tylnej szyby (w touringu często ścieżki przecierają się). Ogólnie posprawdzaj elektrykę, czy tylna szyba w klapie się otwiera, czy wycieraczka tylna ze spryskiwaczem działa (często zaciera się). Warto pootwierać boczki w bagażniku i zobaczyć czy np awaryjne otwieranie wlewu działa (u mnie jest urwane). Jak kolega wcześniej napisał często pojawiają się bąble rdzy na klapie w okolicach znaczku bmw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mocnych e46 przed liftem (np. 328i, 330i) podobno lubi wyrywac sie tylny wózek. Warto to tez sprawdzic.

 

W słabszych wersjach ponoc ten problem nie wystepuje.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki nie wiedziałem tego.

A wiesz moze od jakiego miesiaca to poprawili?

 

Moje pytanie stąd, ze auto mam z sierpnia '99 roku. Puki co (odpukac) ten problem nie wystąpil. Ale dobrze wiedziec czy moze cos takiego wyskoczyc.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Uzytkuje e34 w kombiaku 520i benzyna. W wakcaje bede zmienial samochod na e 46 kombi - silnik narazie nie rozwazanuy - chodzi mi o to co nie powinno sie dziac z karoserja/ zawieszeniem e46 - co moze niepokoic - macie jakies przemyslenia ?

 

Pozdro

 

Dorzuce swoje 3 grosze:

1. Pojawiająca się rdza przedniej maski pod znaczkiem

2. To samo tylnie nadkola, nawet w bezwypadkowych egzemplarzach

3. Często tylnie sprężyny są mocno wysłużone, zobaczysz po prostu że tył siedzi

4. Często nie działająca elektryka tylniej szyby: ogrzewanie oraz otwieranie szyby. Najczęstsza przyczyna: przetarte przewody przy łączeniu klapy

5. Dokładnie sprawdź elektronikę, szczególnie centralny zamek oraz otwieranie/zamykanie szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.