Skocz do zawartości

[E87] 116i - ponowna wymiana napinacza / problemy z ASO


Ania_116i

Rekomendowane odpowiedzi

teoretycznie części które wymieniają na gwarancji tak jak ta kampania to jest na to gwarancja rok lub dwa lata ( nie pamiętam już ) skoro dwa razy nie udało się pozytywnie tego naprawić to ile jeszcze razy mam odwiedzać aso ......

Chyba jednak wolał bym aby ten łańcuch się zerwał ..... było by o co walczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem śmiech na sali :) ja też już do tego podchodzę ze śmiechem bo szkoda się denerwować .

Zobaczymy jeżeli okażę się , że to po raz trzeci trzeba będzie gdzieś się zgłosić lub liczyć na ugodę BMW

Zrozumiał bym to gdyby auto od naprawy miało przejechane 100- 200 tys km , ale ostatnia naprawa chyba była w styczniu czy w lutym , a przbieg napewno nie większy jak 6 tys km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
mam pytanie- czy kupując auto z taką wadą fabryczną od osoby trzeciej też mam zagwarantowaną wymianę napinacza? Auto jest sprowadzone, nie z salonu polskiego. Do aso dzwoniłąm aby po vinie sprawzdili czy auto ma wadę, ma.

 

Wg. mnie masz rację!

BMW, to BMW! Nie ważne skąd ono jest.

No, "ładnie" by to wyglądało, gdyby naprawiali samochody tylko nabyte u nich. :norty:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz czwarty rozrząd daję o sobie znać .....

 

Co proponujecie zrobić ? Jezdzić dopóki nie rozsadzi silnika i laweta i ASO , domagać się naprawy gwarancyjnej ?

Bo przegięcie auto 38 tys przebiegu :(

Wtedy mogą Ci powiedzieć że nie zgłosiłeś usterki i uszkodzony silnik jest twoją winą.

Skontaktowałbym się na twoim miejscu w pierwszej kolejności z rzecznikiem praw konsumenta. Myślę że jeżeli chcą Ci naprawiać auto któryś raz z rzędu to niech ponoszą np. koszty wynajmu przez Ciebie auta podobnej klasy na czas naprawy. Jestem pewien że od razu zmięknie im rura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !

Oddałem auto do ASO i podobno okazało się że coś się przytkało ( od przodu silnika ) i zostało to naprawione w ramach "dobrej woli" ASO . Fakt po naprawie auto inaczej jezdzi , zbiera się nie jest już "zamulone"

Podobno po zastosowaniu jakiejś blaszki na rozrząd ( kampania ) nie ma możliwości aby łańcuch ponownie przeskoczył

 

Ale co faktycznie było robione za drzwiami serwisu tego nikt nie wie , trzeba się cieszyć że jest OKej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !

Oddałem auto do ASO i podobno okazało się że coś się przytkało ( od przodu silnika ) i zostało to naprawione w ramach "dobrej woli" ASO . Fakt po naprawie auto inaczej jezdzi , zbiera się nie jest już "zamulone"

Podobno po zastosowaniu jakiejś blaszki na rozrząd ( kampania ) nie ma możliwości aby łańcuch ponownie przeskoczył

 

Ale co faktycznie było robione za drzwiami serwisu tego nikt nie wie , trzeba się cieszyć że jest OKej

 

Swap na 2.0 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.