Skocz do zawartości

[E46] Głośniki raz działają raz nie


Biszkopt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w e46 nagłośnienie HK z nawigacja MK3. Problem polega na tym ze gwałtownie trace dzwiek. Potem po jakims czasie sam sie włącza z powrotem. Niema dzwieku w radiu, cd oraz tv. Wczesniej wymienialem lusterko i trzeba było boczek zdjac lewy, ale wszystkie kostki podłączone. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze wczoraj rano niemoglem odpalis samochodu (klema nie byla dobrze przykrecona). Po odpaleniu znow byl normalnie dzwiek. Po przejechaniu kilku set metrow znow znikl a potem zaczol mi zanikac obraz na wyswietlaczu navi i przestala reagowac na przyciski (jakby sie zawiesila).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z punktu elektronicznego bo taką szkołę skończyłem wygląda na zanik masy :) sprawdź nie tylko podpięcie kostki ale pozaglądaj do środka kostek czy pin od masy się nie stopił ja tak miałem w e46 po lifcie w światłach z tyłu i lewe i prawe tak samo piny od masy stopione drut gruby a pin miniaturka :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie to nie navi to jakieś połączenie a jeśli wszystko jest ok to na 1000% tuner do naprawy możliwe ze napylane luty w tunerze dają o sobie znać w szczególności jak jest zimno wystarczy je poprawić i powinno hulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie chcem zaczac od sprawdzenia podłaczenia glosnikow, bo miałem wyminiane lusterko i boczek od lewych dzwi byl zdejmowany. Juz dwa razy do mechanika jechalem (raz juz na hale wjezdzalem) i za kazdym razem radio zaczynalo grac. Bmw to jednak humorzasta istota :wink:

Ps. chodzi ewentualnie o tuner radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ewidentnie jest to tuner a BMW zastosowało tuner cyfrowy z hybrydowymi końcówkami mocy tak że nie jest on za tani możesz zdjąć obicie z tyłu i zobaczyć jaki masz tuner jeśli bm54 sam taki mam po jego rozebraniu można się tylko zastanowić jak takie coś może wzmacniać dźwięk jeśli bm24 to spokojnie możesz poprawić luty i powinno hulać zdjęcie najczęściej cierpiących lutów moge wysłać na mail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.