Skocz do zawartości

BMW E90 320d - by klagosz


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

A książkę serwisowa masz? To jest z Polskiego rynku czy sprowadzany? Bo grubość lakieru mam nadzieje ze mierzyles :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie ma nowych zdjęć :cry2: felgi/listwy :mrgreen: rozumiem, że czekasz z efektem końcowym aby zniszczyć (w pozytywnym sensie) auto Kokosa prawdziwy pojedynek E92 kontra E92 :mrgreen: :mrgreen:

 

jak wyniki z G-techa :?: powinnien już dotrzeć ...

 

jak wyniki z hamowni, zrobiłeś w końcu weryfikację serii :?:

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol:

HEHE

Co do galerii to będzie ale ta wiosna na mnie tak działa że im lepsza pogoda tym więcej zajęć nie związanych z moim autem :cry: .

Na listwy czekam..., dzis właśnie zadzwonił gościu że wysłał je, więc myślę że w tym tygodniu znajdę chwilę na przełożenie ich.

 

Co do G-Techa mam go już ale tak jak wyżej nie mam za bardzo czasu i ciągle o nim zapominam :duh: ,

muszę wrzucić go do auta i przy okazji znalezienia kawałka prostej wypróbować.

Na hamownie się wybieram ale kiedy to jeszcze nie wiem :roll: .

 

Powiem wam, że jakoś straciłem zapał do modyfikacji i nie chcę na siłe czegoś robić przy e92

tym bardziej że seria w wydaniu mojego coupe z M-pakietem zupełnie mi wystarcza i to chyba cała wina tego :x .

 

Nic, pożyjemy zobaczymy, ale KoKoSa raczej nie zniszcze bo ostatnio szaleje z modami :mrgreen:

 

Podsumowójąc: w weekend postaram się zrobić sesję czarnuli :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze zobaczę czy sam będę zakładał.

Facet powiedział mi że nie tyle jest to trudne co trzeba pomału i dokładnie to robić.

Dzwoniłem do niego i lusterka chyba też wezmę od niego żeby było już tak jak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Powiem wam, że jakoś straciłem zapał do modyfikacji i nie chcę na siłe czegoś robić przy e92 ....

ale serie są nudne :mrgreen:

 

chipa to mógłbyś jednak zrobić bez "złych" konsekwencji no i pasuje do seryjnego "M pakietu" :mrgreen: :

 

- dbasz o auto,

- wiesz jak jeździć dieslem,

- masz automat,

- nie wyszły do tej pory "przypadkowe" usterki znaczy, że auto masz zdrowe...

 

patrząc realnie w przypadu spełnienia w/w punktów nie masz szans na "zauważalnie" szybszą awarię...

 

pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- dbasz o auto,

- wiesz jak jeździć dieslem,

- masz automat,

- nie wyszły do tej pory "przypadkowe" usterki znaczy, że auto masz zdrowe...

 

patrząc realnie w przypadu spełnienia w/w punktów nie masz szans na "zauważalnie" szybszą awarię...

Powyższe kryteria myślę że spełniam w 99% :cool2:

Auto posiadam dokładnie 4 miesiące i zrobilem 14tys.km jak na razie nic niespodziewanego mi sie nie przydażyło :8)

Co do chipa nadal się wacham, czas pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff kolego właśnie tyle co założyłem - a dokładnie godzinkę wymieniałem od 19-20 z kumplem :twisted:

Nie takie straszne to wymienianie jak mi mówili co poniektórzy :nienie:

 

Listwy udało mi się kupić w idealnym stanie :8) Lusterka też takie były...

 

Ale nie założyłem jednak tych lusterek bo jak sie okazało nie miały elektrycznego składania i ściemniania które mam w oryginalnych :duh: .

Przymierzyłem tylko jakby wyglądaly (jesli planowałbym dalsze szukanie czy są warte tej wymiany)

i stwierdziłem że lepiej wglądają te nielakierowane przy tym zestawieniu czerni co ja mam, a te M-pakietowe za bardzo się zlewają.

Jeszcze jakbym miał czarną perłe to może by to uszło, jedynie na co będę polował to może na lusterka z M3 E92.

 

Namiastka zmian :wink:

http://img691.imageshack.us/img691/5503/img0294wf.jpg

http://img851.imageshack.us/img851/5082/img0295u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinkę wymieniałem od 19-20 z kumplem :twisted:

 

akurat... klagosz zamknął się w garażu i do wiosny nie wyłazi... takie mody kombinuje :lol: a nam tu ściemnia, że nie, że on na mody to już nie ma ochoty..., że mu wystarczy :liar:

wszystko po to, żeby przyłożyć Kokosowi... :mrgreen:

 

no dobra klagosz, to już wiemy co się tu święci, dawaj prawdziwe foty :!:

pozdro!

 

ps. listwy z tym felunkiem :cool2:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no serio nie mam takich ambicji już na mody z dnia na dzień :wink:

 

Kurcze a dzisiaj praca w biurze do wieczora i nie wiem czy zdąże umyć auto po wczorajszym zmianie listw do sesji :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.