Skocz do zawartości

E91 - 330dA Jareckitdci


Jareckitdci

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje sprzedania autka :D Też uważam że jak wie co się ma to można za to wziąć adekwatne pieniążki... :wink:

 

Co do następnego autka, to liczymy że o nas tutaj nie zapomnisz, i pochwalisz się na co zmieniłeś :wink:

 

 

F11 super autko, w M-Pakiecie robi robotę. Przynajmniej według mnie...

No ale M3 to klasa sama w sobie wiadomo... :twisted: na dodatek M3 E90 jest praktycznie nie spotykane w przeciwieństwie do E92/E93...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przekozacka. Ogladałem, igła funkiel sztuka, bezwypadek i perfect. Natomiast muszę chwilę powstrzymac apetyt, dokończyc projekty biznesowe i wtedy coś się wstawi do garażu :) Nie zapomnę o Was na bieżąco, mimo że chwilowo bez serii E9X, pamietaj KoKoS że mam jeszcze pradziadka serii E9X i to jeszcze razowego ;) Właśnie czeka na kuriera z nowym zawiaskiem Bilstein B8 :norty:

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka - czerwone E30 szykuje sie również do zmiany własciciela.

 

:mad2: :mad2: :mad2: Właśnie rozpoczynam poszukiwania Miniaka i budżet nie pozwoli na nic więcej...

Warto byłoby ją chociaż obejrzeć, skoro taka zadbana panna :D

Domyślam się, że tak jak dobrze wyceniłeś E91 tak i tanio nie oddasz E30 i tu pełna zgoda skoro auta są tego warte.

 

Tanie samochody są warte jeszcze mniej niż kosztują :twisted:

 

Cóż stoisz przed trudnym wyborem, F11 czy M3, niby tak różne a jednak tak ciężko się zdecydować. Ja ostatnio podkochuję się w 5GT, kto wie może i Ty wybierzesz jeszcze coś innego, tak czy inaczej daj znać o nowym sprzęcie w garażu.

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, auto wczoraj zmieniło właściciela i muszę wymazac kilka linijek z podpisu... Po długotrwałym drenażu wszystkiego co możliwe w aucie (dwa razy serwis, blacharz-lakiernik i inne ekspertyzy) dobiliśmy targu - od wczoraj nowy własciciel docenia walory 330d z dobrym wypasem.

sprzedałeś dobre auto :cool2: , życzę równie zadbanego i bezawaryjnego, no i wypalenia "interesów" aby oprócz zakupu była równie właściwa eksploatacja jak tego co sprzedałeś, pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No pewnie, że kretyn - ja najpierw pryskam wszystko ostrą chemią, a dopiero Karcher ;)

 

A poważnie - nawet sobie nie wyobrażacie jak ludzie nie dbają o fury za pół miliona złotych... A już najlepsi są celebryci, jako ambasadorzy danej marki - nie będę rzucał nazwiskami, ale można się zdziwić. Mój CLS jest dopieszczony jak malinka - w wolnej chwili sypnę więcej zdjęć :)

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działam na żadnym forum MB - wpadam do Was i codziennie z pocztą sprawdzam sobie posty na forum :) Jesień jest dla mnie w tym roku bardzo pracowita, więc nawet nie mam czasu się wkręcać w jakieś inne forum. W sumie BMW w garażu stoi więc normalnie, legalnie mogę działać ;)

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jesień bardzo pracowita" to może szkoda, że nie zaparkowałeś pełnego AMG...

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jesień bardzo pracowita" to może szkoda, że nie zaparkowałeś pełnego AMG...

 

 

AO - ale nie aż tak ;) A tak szczerze: nie chciałbym na codzień jeździć żadnym AMG - to są super auta, ale jako drugie, trzecie. A na codzień - szybki, komfortowy diesel, 4Matic wyszedł niejako przy okazji, ale myślę że w zimę będę z tego w pełni zadowolony.

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu powiedzieć za wyjątkiem: właściwa osoba na właściwym miesjcu ...

 

masz naprawdę śliczne auto ale IMHO mogłeś poczekać na nową "3" z właściwym dla Ciebie silnikiem lub kupić aktulne M3 sedan ...tego Ci nie wybaczę :mrgreen: :mrgreen:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDIOTA - kup tu auto z Włoch

... mam nadzieje ze moja e92 którą miałem tego nie przeżyła

 

... ps. mam nadzieje że ty swojego nowego CLS-a tak nie traktujesz :wink:

Wątpie żeby to było jego auto,pewnie od niewiernej żony :D Swoją drogą ten CLS bardzo ładne autko jedyny Merc którego mógłbym kupić zamiast BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mocno odświeżę temat - ale może ktoś będzie reflektował: auto sprzedałem w marcu 2011 poważnemu człowiekowi, który tym autem jeździ do teraz. Któregoś razu nawet zadzwoniłem do niego że chętnie odkupię auto ale wtedy nie był zainteresowany. Dziś otrzymałem telefon że auto zamienia na mocną benzynę i jest do sprzedania. Z tego co wiem auto jest w idealnym stanie - ode mnie wyjechało w takim i jest nadal utrzymane. Ma obecnie 133 kkm przebiegu i tyle :) Wszystko w galerii - ja narazie mam pół podwórka, ale strasznie żałuję że nie mogę wejść z powrotem w jej posiadanie bo auto jest naprawde wyjątkowe. Gdyby ktoś chciał - kontakt ze mną na priv :) Cena ok 70 koła.

E30 325i 1988, Lachsilber met, M Technik II,Recaro,BBS,BMWSoundSystem.


Seria 3 - 4ever :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.