Skocz do zawartości

e46 320D mapa skąd dostać


steniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wyświetlacz monochromatyczny i przydała by się mapa :)

skąd można dostać taką mapkę? wersja nawi już sprawdziłem 2-2-40 :)

Szukałem mapy ale znalazłem tylko albo pod mk3 albo pod mk2 ale kolor :/

Czy jak już będę miał mapkę a w aucie jest tylko język DE i ANG to będzie czytał komendy w języku PL?

Mam jeszcze jedno pytanko jak sprawdzić czy w aucie jest bluetooth? bo na kierownicy mam przycisk ze słuchawką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj kolego na http://peb.pl/ . Ja pobrałem z tej strony do takiej nawigacji o jakiej piszesz.

Ściągnąłem, nagrałem i działa. Ja mam wersje na rok 2009.

Jeżeli chodzi o język to komunikaty tylko po niemiecku bądź po angielsku. Jeżeli chcesz mieć polskie napisy i komendy to trzeba zmienić softa.

Ja niestety nie bawiłem się w to bo trochę boję się że coś sknocę.

Jeżeli będziesz miał problemy ze znalezieniem to napisz. Ja mam obraz tej mapki na dysku to może coś poradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam kilka linków z peb.com.

 

Eastern Europe 2009/2010(Rakousko,Bulharsko,Chorvatsko,Česká Republika,Estonsko,Maďarsko,Lotyšsko,Litva,Polsko, Rumunsko,Slovensko,Slovinsko)

 

http://rapidshare.com/files/251127301/D.eastevr.9_10.pav.part1.rar

http://rapidshare.com/files/251127431/D.eastevr.9_10.pav.part2.rar

http://rapidshare.com/files/251127478/D.eastevr.9_10.pav.part3.rar

http://rapidshare.com/files/251127548/D.eastevr.9_10.pav.part4.rar

 

kod: sokol1pavuky

 

 

Znalazłem również wersje na 2010/2011

 

A total of 10 CDs v.2010 - 2011

 

CD 1 Benelux

CD 2 Central Europe

CD 3 Eastern Europe

CD 4 France

CD 5 Great Britain - Ireland

CD 6 Germany

CD 7 Italy - Greece

CD 8 Scandinavia

CD 9 Spain - Portugal

CD 10 MRE

 

Coverage includes:

 

Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Ireland, Italy, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, San Marino, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, United Kingdom, Vatican City State

 

* BMW with MK I, MK II and MK III CD System or DVD High System, alle / all (…›09/2002)

 

o 3er / E46 (…›03/2005)

o 5er / E39 (…›07/2003)

o 7er / E65 / E66 (…›10/2005)

o X3 / E83 (2001›2007)

o X5 / E53 (1999›2005)

o Z4 / E85, Z8 / E52 (Ausrüstungszeitraum ist unbekannt / period of equipment is unknown)

 

http://linksave.in/1103944124d073eea095d0

 

 

I teraz ważna sprawa. Nagrywamy za pomocą programu na najniższej możliwej prędkości najlepiej na nagrywarce CD i na firmowych nośnikach (Verbatim, TDK, Sony) w MODE2(jest screen w środku). Najlepiej nagrywać na nagrywarce na PC. U mnie na laptopie nie chciało się to nagrać.

 

Link do programu:

http://rapidshare.com/files/391166855/Programik.rar

kod: nass24

 

 

Mi te wszystkie linki działają więc tobie też powinny. Ja ściągałem tą pierwszą wersję na 2009 i działa bez problemu. Dla sprawdzenia możesz ściągnąc aktualne. Jak Ci się uda i przetestujesz, to napisz jak u Ciebie to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc :)

pobiorę 2009 i następnie 2011 dam znać jak działa. Ja myślałem ze mapa musi być konkretnie pod mkII monochrom a że to mało ważne to nie wiedziałem i dlatego nie znalazłem :duh:

 

 

 

pierwsza mapa działa idealnie :) i bardzo dokładnie prowadzi:)

na dniach będę testował kolejną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo podoba się ten system nawigacyjny. Tak jak mówisz jest dokładny i prosty i to jest jego zaletą. Nie przypomina mi co chwile o zakręcie tak jak to się dzieje w nawigacjach typu TomTom. Przyjemnie się z nim jeździ. Zauważ że jak zbliżasz się do zakrętu to na wyświetlaczu między zegarami odliczane są metry do wykonania skrętu. Bardzo fajna sprawa :) Zobaczę co powiesz o tej drugiej. Skoro jest nowsza to pewnie bardziej aktualna. Chyba też sobie ją ściągnę.

 

 

Chętnie bym zmienił ten soft żeby mieć polskie napisy. Opisy na forum są jak to zrobić. Ale tak jak czytałem u niektórych są problemy i można sobie tylko pogorszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie pobierania nowszej wersji :) na dniach będzie ;)

co do spolszczenia kompa to zastanawiam się nad tym :/ bo jak komp się ubije czy jest możliwość ponownie wgrania softa bez wizyty w serwisie itp...?

moja dziedzina to telefony i wiem jak to jest jak ktoś bez sprzętu coś robi na własną rękę i przychodzi do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jeżeli coś pójdzie nie tak to trzeba włożyć płytę z oryginalna mapą. Tą która jest dołączona do samochodu. Powinno się wtedy wgrać wszystko od nowa. Jakiś czas temu czytałem o tym i wiem że jest to gdzieś na forum. Ja mam ustawione na język angielski i w sumie mi to nie przeszkadza. Chociaż na pewno milej by było gdyby komendy były po polsku no i oczywiście co za tym idzie całe menu przemówiło by w naszym ojczystym języku. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jestem w trakcie pobierania nowszej wersji :) na dniach będzie ;)

co do spolszczenia kompa to zastanawiam się nad tym :/ bo jak komp się ubije czy jest możliwość ponownie wgrania softa bez wizyty w serwisie itp...?

moja dziedzina to telefony i wiem jak to jest jak ktoś bez sprzętu coś robi na własną rękę i przychodzi do mnie :D

Poki co,z tego co sie orientuje, nikt nie oferuje spolszczenia mk2 mono za free.Mam zamiar sie za to zabrac,mysle ze za miesiac bedzie,ale tylko spolszczenie z niemieckiego.Jesli ktos moglby pomoc przy angielskim to prosze o kontakt,podesle plik.Nie chodzi tylko o znajomosc anglika ale takze o znajomosc mk2.

Pozdro

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
witam .ten programik do nagrywania ściagnełem ale ma trojana w iso,a pozatym pierwszy link z mapa 2009 winrar otwiera do 26%a potem komunikat wyskakuje cos z voluminem brak miejsca czy coś .czy ktoś wie co sie może dziać?z góry dzieki.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .ten programik do nagrywania ściagnełem ale ma trojana w iso,a pozatym pierwszy link z mapa 2009 winrar otwiera do 26%a potem komunikat wyskakuje cos z voluminem brak miejsca czy coś .czy ktoś wie co sie może dziać?z góry dzieki.pozdrawiam

 

Kolego wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce ImgBurn i będziesz miał pełno stron do ściągnięcia tego programu np. dobreprogramy a jeśli chodzi o brak miejsca to musisz rozpakować mape na inną partycję/dysk o większej pojemności bo widocznie tam gdzie masz ściągniętą mape masz jej za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za odpowiedz ale 35 giga chyba jest wystarczajaco ,zmieniam dysk na inny i przy 30% znów to samo,dziwna akcja ,mam darmowego winrar czy moze to od tego?poradzisz coś jak to rozpakowac do nagrania?wyskakuje ze bledne haslo CRC W 7-ZIP I WINRAR:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za odpowiedz ale 35 giga chyba jest wystarczajaco ,zmieniam dysk na inny i przy 30% znów to samo,dziwna akcja ,mam darmowego winrar czy moze to od tego?poradzisz coś jak to rozpakowac do nagrania?wyskakuje ze bledne haslo CRC W 7-ZIP I WINRAR:(

 

skąd ściągnąłes mape? może archiwum jest zabezpieczone skoro wywala błąd o haśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnełem od kolegi wyżej od szaklalo co podał 4 linki ,ściągnełem pierwszy link. jak rozkminisz coś z tego byłbym wdzieczny.pozdro

 

Kolego aby archwium mogło się dobrze rozpakować musisz sćiągnąć wszystkie 4 party na dysk bo z tego co zrozumiałem sciągnąłeś tylko 1 part tak? po ściągnięciu całośći czyli wszystkie 4 party odpal winrara i wpisz hasło jak Cie poprosi bo widzę, że mapa jest zabezpieczona hasło: sokol1pavuky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.