Skocz do zawartości

Koszty utrzymania BMW ??


MartinBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze tak....

Dodam tylko ze jezeli ktos szuka auta a niezna sie od strony mechanicznej lub innejto proponuje znalezc czlowieka co posiada komputer do diagnostyki i nabierzaca powie tobie co jest grane jezeli kupujesz za gruba kase.Ja tak kiedys zrobilem zaplacilem dla koleszki dniowke elektronika,plus obiad,piwko i pojechalismy na miejsce i sprawdzilismy pare sztuk.Zdalem sie na fachowca juz po raz drugi i nie zaluje....powiedzial bierz ten i koniec,zero wachania (do dzis zadnych awarii mechanicznych nie mialem,tylko kosmetyczne).Czasami lepiej stracic wiecej niz pozniej doplacac do interesu.Moj boss jezdzi X6 i jak mi powiedzial ile kosztuje service w tym aucie to odrazu wiem ze nigdy nie bedzie mnie stac na taka fure....klocki,filtry,oleje oraz tylne opony to juz dadza po kieszeni ostra popalic chyba ze kogos stac itd (nie mowie juz nic o podatku drogowym czy insurance,bo to naprawde inna sfera ludzi).Wiec jezeli masz wachania to wez z soba osobe co sie dobrze zna na autach i nie bedziesz mial pozniej wyzutow sumienia ze kupiles lipe :think:

The ultimate driving machine.....B.M.W///M SPORT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.