Skocz do zawartości

Zakupy/Zamówienia grupowe


wania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jestescie troche zawiedzeni ze to zwykla guma ? Ja myslalem ze to z jakiegos twardego poliuretanu bedzie czy czegos takiego.

 

Dzięki Piotres, ja również dostałem :wink: No ja szczerze mówiąc trochę się zdziwiłem.. Chyba można było takie coś zrobić w Polsce, a przy tak dużym zamówieniu było by o wiele taniej :)

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otworzylem paczke, faktycznie mocno gumowate :| wymierze i gdzies zostawie sobie wzor/szablon jak by sie nie sprawdzilo to we wlasnym zakresie moze sie zorganizuje z innego tworzywa.

 

dzieki za pomoc przy zakupach :cool2:

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo gume mozna kupic w wiekszosc sklepow przemyslowych, ale trzeba to jeszcze wyciac laserem/ploterem.

 

Amerykance robia to z Delrinu (czyli POM'u) : http://www.whalenshiftmachine.com/index.php?main_page=product_info&cPath=3&products_id=8&zenid=e40ba868ab2a8dd1025edcff159b67fd

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć,

Ma ktoś jeszcze dwa komplety albo namiar gdzie można to kupić w PL?

Macie może zdjęcia jak się dostać do tych gumek? Rozkręcałem to kiedyś ale pamiętam, że odpuściłem w pewnym momencie i nie dotarłem do nich.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trochę się spóźniłeś... o jakieś dwa lata? :mrgreen:

Radze zrobić takie podkładki na własną rękę. bo ta cena jest nieadekwatna do jakości :roll:

Jeżeli znajdzie się czas i chęci opiszę Ci jak ja to zrobiłem, bo ten problem u mnie zaczął być bardzo uciążliwy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.