Skocz do zawartości

TYLNE LAMPY


Wertus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz ja mialem taka glebe , wygladala super , teraz sterczy jak motorowka ale zato bezpiecznie

Co prawda to prawda świetnie się prezentowała.

 

Wertus , org kolo to dla mnie takie jakie robilo BMW. Uwazam ze wszystko co wyszlo z fabryki jest najladniejsze ale to moje zdanie

Bardzo słusznie. Moje jest też takie. Ale dostanie tylnych lamp np. Alpiny graniczy z cudem, więc każdy orze jak może. Jedni oklejają inni malują lub kupują na allegro. Ja swoje orginalne przepoleruje i okleję, te które kupiłem też okleję zobaczę który efekt będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz to załóż sobie 2.8 jak jest szybki. cała seria E38 to dla mnie pizdy i bez obrazy tak mysle i juz Seria E38 nie ma sie czym popisać Dobry ale słaby 2.8 Awaryjny TDS Awaryjne M60tki V12 ponoć jest dobra i ten 4 litrowy dizel i ona chyba ma jeszcze 3 litrowego dizla silniki niezłe ale drogie w utrzymaniu W e38 tył to dla mnie jakiś żart podobnie jak E39 ma paskudny tył ale ona dodatkowo ma paskudny zgarbiony przód.Z tym przezwiskiem na E38 tak mi sie wymyśliło pare lat temu i tak sie przyjeło w polsce że E38 to tylko pizda bo jaki by nie miała silnik to nie ma nawet siły zamielić obserwowane wiele razy mało kiedy widziałem żeby to chciało zamielić i w necie zobaczyłem pewną rzecz ucieszyło mnie to i bardzo sie śmiałem że inni też tak o nich myślą.

Luknijcie sobie Pierwsze auto na stronie http://www.gtaejemo.npx.pl/downloads.php?cat_id=2

Nie wiem dlaczego ale żeby tym śmieciem spalić gume to trzeba wjeżdzać na ścianę

:roll:

Manual może mieć o tyle lepsze osiągi że ze startu strzelisz ze sprzęgła a dalej co może ci sie sprzęgło ślizgnąć bieg nie wejść jak za szybko to może ci zgrzytnąć jak nie dociśniesz sprzęgła.

A ten silnik 2.8 to do E36 a nie do ciezkiego samochodu ja jestem zadowolony z osiągów Mojej bemy i jest mało awaryjna. Wertus jestem młody ale MadMaxa obejżałem wszystkie serie jak na obecne czasy może troche to tandetny już film w mniemaniu niektórych ale ja własnie Lubie klasyki wszystko co stare i dobre.

A co do danych technicznych przyspieszeń i prędkości maks są jakieś dziwne 735 vmax 230 fajnie tyle że ja 225 jechałem 3 biegiem na indorze już a została jeszcze 4ka...

730 R6 pojedzie 240 potwierdzone skrzynia manual.

Łukasz możemy sprawdzić kiedyś jak one idą twoja moja i jeszcze jeden kolega z 735 88' na automacie nigdy nie miała gazu chcemy zrobić doświadczenie (Wyscig po prostej z miejsca.) jak idzie moja w poruwnaniu z jego ja mam Eml i sekwencje zobaczymy jakie są różnice czy moja przez gaz sie zużyła bardziej i czy różnice jakieś w przepustnicach będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria E38 nie ma sie czym popisać Dobry ale słaby 2.8 Awaryjny TDS Awaryjne M60tki V12 ponoć jest dobra i ten 4 litrowy dizel i ona chyba ma jeszcze 3 litrowego dizla silniki niezłe ale drogie w utrzymaniu

 

Sam miałem E38 94rok M60 3.0V8 z przebiegiem 470000km i powiem tobie że nie wiem skąd opinie że te silniki są awaryjne. Moja chodziła jak pszczoła na hamowni 216koni po prawie pół milionowym przebiegu. Dodam tylko że założyłem do niej sekwencję na której do tej pory zrobiła ok 100000km i często spotykam nowego jej właściciela który nic przy niej nie robi. Jemu też chodzi super. A że droższa od 3,5 R6 w obsłudze i każdy myśli że np. cewki są wieczne to się zgodzę. Moja E32 4.0 V8 też chodzi jak pszczoła na hamowni prawie 295KM (poprzedni właściciel zrobił przeloty w miejscach katów - sondy oczywiście zostały) przy przebiegu............. no właśnie na liczniku 320000km ale myśle że tak ze 100000km ma więcej, ciśnienia na każdym garze 13,5-14 na słabym aku więc dobre. Też musiałem sięgnąć do kieszeni bo jak go kupiłem nie chodził jak powinien ale trzeba się z tym liczyć wybierając M60. Kpl cewek 1000zł + świece + wymiana 2 lisew wtryskowych + nowe sondy lambda i chodzi jak pszczółka. A jaka frajda z jazdy wie ten kto M60 jeździł. Także reasumując złe opinie o M60 wzięły się z nieudolnych użytkowników, pewnie myśleli że tylko lać benzynę i gaz w podłogę.

Wczoraj czytałem test BMW X5 z rocznika 1999-2006 i tam jako najtrwalszy benzynowy silnik redaktor wskazywał (polecał) M62 4.4V8 który jest rozwinięciem M60 4.0 V8.

 

A co do danych technicznych przyspieszeń i prędkości maks są jakieś dziwne 735 vmax 230 fajnie tyle że ja 225 jechałem 3 biegiem na indorze już a została jeszcze 4ka...

730 R6 pojedzie 240 potwierdzone skrzynia manual.

Kolego ja podałem to co jest napisane w manualu BMW, a nie co pokazuje prędkościomierz. Kiedyś jeden znajomy też twierdził że jego golf IV 1.9 TDI idzie 220km/h więc ja mu zmierzyłem swoją E38 i wyszło................193-195 :norty: Licznik to sobie może pokazywać.

 

E38 to tylko pizda bo jaki by nie miała silnik to nie ma nawet siły zamielić obserwowane wiele razy mało kiedy widziałem żeby to chciało zamielić

 

Generalnie powiem tak.............................. :D to sie chyba nazywa kontrola trakcji :D

A wracając do E38 myślę że przesadzasz ale to twoje zdanie. Ja też jak zmieniałem E38 na E32 znajomi łapali się za głowę. E38 miałem lalę, ale coś mi w niej brakowało E32 ma w sobie to coś.............. Jednak niektórzy to widzą właśnie w E38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kaczy,poniosło Cie trochę :wink: Daj na luz :)

 

Co do próby to jak kiedyś się spotkamy to dlaczego nie :wink:

 

Ja podobnie jak Wertus uważam ze E38 to dobry samochód,na pewno bardziej komfortowy niż e32.

 

Ale Panowie,wróćmy do tematu.

 

Wertus lampy już doszły do Ciebie?

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wertus lampy już doszły do Ciebie?

 

Doszły. Powiem Ci że nawet jestem zaskoczony jakością tych lamp. Myślałem że będą bardziej niedopracowane. No ale cóż jestem teraz uziemiony dzieciaki zaraziły mnie ospą i siedzę już od piątku w domu z gorączką pod 40 st. Wczoraj wieczorem wysłałem ojca z tymi lampami do lakiernika który robi polerkę mojej (właściwie już zrobił) aby założył i sprawdził czy wszystko gra. Ponoć pasują idealnie ale to opinia ojca i lakiernika. Jak tylko wydobrzeje biore się za oklejanie starych no i tych nowych. W łeb dostaje siedząc w domu, miałem tyle planów dot. auta...............miałem kierownice zawieźć do obszycia, te lampy ogarnąć, klimę nabić bo zmieniłem chłodnicę............................no ale musi to poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powrotu do zdrowia wertus

Dzięki stary tego właśnie mi potrzeba. dzieciaki brykaja z ospą zero gorączki a ja ledwo żyje. Teraz naszprycowałem się przeciwgorączkowymi i odpisuje na forum (gdyby jakieś mocne błędy ort., lub bez sensu = wybaczcie)

 

też mnie ciekawi jak to wygląda

Te nowe i te stare po obklejeniu

 

Oj żebyś wiedział jak mnie ten fakt dołuje. Tylko stane na nogi to biore się za te lampy. Wiosna tuż, tuż................................ :D Do Torunia musi być zrobiona na tip - top. Generalnie ojciec mnie pocieszył, był zobaczyć dzisiaj jak wyszła polerka (przypominam że 6 miesięcy temu po małej stłuczce cała została pomalowana/odświeżona w komorze dlatego teraz polerkę zrobiłem bo już baza i lakier twarde) mówi że świeci się tak że zdjęć nie szło zrobić bo odbijało się za mocno słońce w lakierze :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak z tymi lampami ozdrowiałeś już wertus?

No kolego w moim wieku ospa to nie tak łatwo, jednak najgorsze już za mną powoli dochodzę do siebie. No ale to nie znaczy że w autku nic nie zrobione przez ten czas. Polerka - ponoć wyszła pięknie, zdjęte boczne tapicerki i dzisiaj zawiezione wraz z kierownicą do gościa który obszyje je skórą, wymienione wszystkie rolki i paski + chłodnica klimy. Pozdrawiam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozsądnym rozwiązaniem byłoby dorwanie takich lamp: http://img212.imageshack.us/img212/6854/e32lampy8pj.jpg "kliry" nadają się do golfa 2,takie jest moje zdanie :)

 

:cool2:

 

Wertus,masz fajne auto podchodzące pod german-a ... Moim zdaniem Twój ruch z tymi lampami był nieprzemyślany...Ja swoje wypolerowałem i wyglądają jak nowe :norty:

A ile kosztuje taka polerka lamp :?:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brałem się za takie rzeczy ale pojęcie o lakierce mam i na oko to: Papiery wodne 1200 1500 i 2000 pasta polerska nakładka na wiertarkę do polerki troche wody.

Zakład myślę, że ok 100zł chyba ze masz znajomego ale duzo mniej i tak pewnie nie policzy weźmie więc drogo bo łatwiej i szybciej jest wypolerować cały element np drzwi a kasa ta sama a na własną rękę to jakieś 25zł i troche czasu i pracy bo trochę jednak trzeba zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to kilka minut roboty więc ile można zapłacić? Jak by mi ktoś powiedział za to 100zł to bym go śmiechem zabił.Jeśli Ci to robi znajomy to postaw mu "flaszkę" i będzie very ok

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj wyłoniłem się w końcu z domu. Juz po chorobie właśnie odebrałem moją bumę do znajomego lakiernika, który zrobił mi polerkę. Lampy mam założone nowe. Zrobie zdjęcia i jutro wstawie linka. W przyszłym tyg. przyciemnię je i tak jak obiecałem pokaże je na forum.

Co do nowych lamp powiem wam że jestem miło zaskoczony jakością tych lamp, porządnie wykończenie idealnie pasują nic nie odstaje brak karbów......................wygląd? - jak już się opatrzyłem nawet nieźle wyglądają. Z dalszej odległości dość efektownie wyglądają z bliska trochę za ,,nowe" myśle że jak przyciemnię będzie ok. Przyciemnię tez te stare i zobacze które lepsze....................................POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH TEMATEM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Sorry że nie dodawałem tak długo zdjęć, ale po dwóch tyg chorobowego nazbierało mi się tyle zaległości w pracy że od rana do wieczora prostowałem wszystko przez cały tydzień. Dzisiaj jak już mam wolne to pogoda do bani. Zrobiłem w deszczu 3 zdjęcia troche słabe ale widać jak wyglądają te nowe lampy. W przyszłym tygodniu mam zamiar je przyciemnić. Myśle że już będę dysponował wolnym czasem.

http://img98.imageshack.us/i/25652405.jpg/

http://img28.imageshack.us/i/32049988.jpg/

http://img833.imageshack.us/i/16735984.jpg/

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.