Skocz do zawartości

wychodzily e39 1996 z xenonem??


djdolar

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodziły ale zawsze miały automatyczne ustawianie poziomu swiecenia oraz spryskiwacze ,jesli tego nie ma to poprostu ktoś je dołożył
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ze slyszalem ze pierwsze org xenony nie mialy ani poziomowania ani spryskiwaczy i nie chodzi mi o auto ktore ktos z kads sciagnal i tak twierdzi tylko na necie gdzies czytalem ze takie byly na poczatku i oto mi chodzi zeby ustalic czy pierwsze takie byly

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 39 wychodziło zawsze w takiej konfiguracji ,choć jesli chodzi juz o e38 to tez kiedyś słyszałem ze pierwsze nie miały aut,i spryskiwaczy
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie ze slyszalem ze pierwsze org xenony nie mialy ani poziomowania ani spryskiwaczy i nie chodzi mi o auto ktore ktos z kads sciagnal i tak twierdzi tylko na necie gdzies czytalem ze takie byly na poczatku i oto mi chodzi zeby ustalic czy pierwsze takie byly

 

Coż, Kolego - źle słyszałeś. Wszystkie samochodowe zastosowania tzw. ksenonów (lamp łukowych - wyładowczych) miały systemy poziomujące i systemy zmywania szkieł reflektorów już od pierwszych fabrycznych wdrożeń, ze względu na jasność źródła. Prekursorem był mercedes ale tu nie dam sobie głowy uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 39 wychodziło zawsze w takiej konfiguracji ,choć jesli chodzi juz o e38 to tez kiedyś słyszałem ze pierwsze nie miały aut,i spryskiwaczy

W każdej konstrukcji reflektora ksenonowego BMW występuje siłownik regulacji zasięgu świateł - czyli element poziomujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E 39 wychodziło zawsze w takiej konfiguracji ,choć jesli chodzi juz o e38 to tez kiedyś słyszałem ze pierwsze nie miały aut,i spryskiwaczy

W każdej konstrukcji reflektora ksenonowego BMW występuje siłownik regulacji zasięgu świateł - czyli element poziomujący.

Tu tez coś znalazłem w tym temacie zobacz 6 post od góry,choć sie nie zapieram ,ale jak pisałem wczesniej że słyszałem o takiej dziwnej konfiguracji viewtopic.php?f=5&t=144005

Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu tez coś znalazłem w tym temacie zobacz 6 post od góry,choć sie nie zapieram ,ale jak pisałem wczesniej że słyszałem o takiej dziwnej konfiguracji viewtopic.php?f=5&t=144005

Faktycznie, ciekawe. Aż z ciekawości posprawdzałem w RealOEM i nie doszukałem się takiej hybrydy nawet w modelach z 93 roku. Ale kto wie - tak więc Peter69 zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie jestem prawie pewien ze gdzies o tym czytalem ze na poczatku jak wchodzily xenony to nie bylo spryskow do nich jako mu tylko jako opcja

Ci co piją są dla mnie niczym ...................NICZYM PRZYJACIELE !!!!!!!!!!!!!

http://img844.imageshack.us/img844/2876/forumkr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.