Skocz do zawartości

520d automat czasem gaśnie


drummer

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

po powrocie z nart we Włoszech mój bolid zaczął się dziwnie zachowywać. Stał 4 dni pod chmurka jak zwykle nieruszany i jak ruszyłem nim to hamulce dziwnie się zachowywały - "ślizgały się" i dopiero po mocniejszym wciśnięciu łapały. Po kilku hamowaniach wracało to do normy ale dalej miałem wrażenie że jedzie dziwnie. Natomiast przedwczoraj gdy dynamicznie zahamowałem przed światłami samochód mi zgasł.

Skrzynia przerzuciła się na N. Odpaliłem i za chwile stało się to samo. Po drugim razie nie mogłem już tego powtórzyć. Następnego dnia zatankowałem do pełna na Lotosie gdzie zawsze tankuje (więc to nie paliwo) i przydarzyło mi się to kolejne 3 razy zawsze przy dynamiczniejszym hamowaniu. Dzisiaj parę razy tylko obroty skakały i zrzucał bieg w dziwny sposób powodując szarpnięcie. Nie wiem czy dzięki temu że puszczałem hamulec nie gasł.

Nie wiem czy to może mieć np związek z klockami tylnymi - niby są od nowości 47kkm a komputer mówi że jest jeszcze 23k do przejechania. Jestem umówiony do serwisu ale dopiero na 27. Pomóżcie bo się trochę boję że jeżdżąc rozwalę coś mocniej niż jest rozwalone a szkoda by było bo dopiero co mi się gwarancja skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.