Skocz do zawartości

[e90/91] parktronic tyl


carliro

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie sie udalo znalezc E91 z oryginalnymi czujnikami z tylu i z przodu i sie rozczarowalem,w poprzednim aucie montowalem za 400 zl firmy chyba PHANTOM i byly wiele dokladniejsze od tych oryginalnych w E91

 

Sygnał w kilku tonacjach w zależności od dystansu, plus ciągły przy 15 cm od przeszkody.... co miałoby byc dokładniejsze? :shock: :D

 

Przód tył rozrózniany na podstawie przednich i tylnych glośników..... ja tam nie mam zastrzeżeń.

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
przez Devileyes » 12 Kwi 2016 18:56

Witam

 

Odkopuje, dzis zlozylem PDC w ori i mam takie pytanie, czy dzwiek wydobywa sie z jednego glosnika, nie ma tutaj podzialu na strony prawa/lewa ?

 

 

Możesz napisać jak dokładnie idzie wiązka PDC skąd dokąd ? Zasilanie, cas i itp. Gdzie przymocowałeś sterownik PDC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modul siedzi w tej polce na moduly, w boczku nad akumulatorem. Jak ida okablowania tego nie wiem, dostarczylem modul, wiazke, wtyczki i tyle, zaplacilem za zrobienie. Zderzak mialem juz zmieniony z czujnikami i wyprowadzona wiazke do bagaznika.

 

Ps.

To moze Ci pomoc http://zorc.net/misc/online/E90_PDC_Retrofit.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

A ja mam pytanie do kolegow ktorzy bawili sie w dokladanie pdc. Pytanie brzmi, gdzie najprosciej mozna zaopatrzyc sie w kabelek oznaczony na schemacie symbolem "B"? Bo pozostale graty widze, ze bez problemu mozna dostac na np. allegro

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem go sam. Wtyczkę i wsówkę do skrzynki bezpieczników doataniesz w serwisie, oczko kabla masowego w skepie elektronicznym. Do tego potrzebujesz jeczsze parę metrów skrętki dwużyłowej, jedną żyłę do zasilania i kawałek kabla do masy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelgawel dzieki za odpowiedz, wlasnie to chcialem uslyszec. Tez myslalem, ze najprosciej bedzie ta wiazke samemu zrobic. Tak jeszcze zapytam bo do mojego modelu auta patrzac po numerach czesci to pasuje chyba z 10 modulow z roznymi numerami. Dobrze rozumie, ze ktory bym nie kupil to powinien pasowac?

A jak wyglada sprawa z koszyczkami na czujniki parkowania, sa 4 i kazdy ma inny numer. Sa one wszystkie takie same czy moze jednak sie roznia i trzeba wedlug numerow kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.