Skocz do zawartości

Zlot KRAKOW


michalfokus

Rekomendowane odpowiedzi

moja była e90 na wadzę pokazała 1600kg na tej samej wadzę e60 1770kg nawet spoko jak na takie gabaryty MMCV to czekam na testy jaka jest różnica miedzy naszymi samochodami bo jeśli o mnie to słabe raczej mam szanse :( ale już nie długo wyjazd mojego małego potwora :twisted:
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1770 ? no to nie zaduzo- tyle samo co moje 530xd manual ... mysle ze wage moge miec podobna... jak wazyles?ile w baku ? byles w srodku czy auto na sucho ?

 

Przy okazji jakby ktos chcial pomierzyc auto to dawac znac , mozna sprawdzic na A4 czasy .

 

@kaczka , co tam budujesz w szopie ? :norty: :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziś też wjechałem na wagę ale na innym składzie żeby być na 100we pewny i pokazało 1780kg z pełnym bakiem i bez kierowcy wiec to pewne :cool2: dziś nigdzie nie dam rady podjechać na testy bo zaraz jadę w trasę i dopiero jutro mogę być wieczorem gdzieś na mieście :P a robi się mi moja e30 v8 4,4 :twisted: tylko mocy już było mało i kompresor będzie znaczy już jest :mrgreen:
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziś też wjechałem na wagę ale na innym składzie żeby być na 100we pewny i pokazało 1780kg z pełnym bakiem i bez kierowcy wiec to pewne :cool2: dziś nigdzie nie dam rady podjechać na testy bo zaraz jadę w trasę i dopiero jutro mogę być wieczorem gdzieś na mieście :P a robi się mi moja e30 v8 4,4 :twisted: tylko mocy już było mało i kompresor będzie znaczy już jest :mrgreen:

e30 v8 4,4 ? :shock:

Kiedy przyjmujesz zapisy na jazdy? :D

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w to :cool2: , kompresor dolozysz to bedzie miazga w budzie ktora pewnie bedzie miala 1100kg ... jak sadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kon :D . jak go zrobisz to mu czasy pomierzymy :) , zobaczymy jak przyspiesza bedziesz mial porownanie z innymi naprawde szybkimi autami .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam go już 5lat więc już było parę szybkich samochodów i niestety nie dały radę :nienie: i motorki też polegały jak nitro się odpaliło ale dopiero po 100kh bo trakcja była :D PS już 3 silnik v8 w aucie bo tamte poległy :mad2:
kaczka23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczka wychodzi na to ze 635d nie jest lzejsze specjalnie od 535d... 1680kg z 15l w zbiorniku , wiec roznica jest rzedu 50kg. Ze mna na pokladzie i 3/4baku to bedzie 1810kg :mrgreen: . Wyposazenie chyba robi tu spora robote.

W ile koni celujesz w E30 ? 400-500 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok , moze uda mi sie podjechac, tylko te klasyki malo klasyczne ... Edytowane przez mmcv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.